22-vjeAi??arja ndalohet nAi?? aeroport, por nuk do ta besoni se ku i kishte fshehur 3 kg kokainAi??


22-vjeAi??arja ndalohet nAi?? aeroport, por nuk do ta besoni se ku i kishte fshehur 3 kg kokainAi??

Aeroporti i Bogotas nAi?? Kolumbi Ai??shtAi?? pAi??rballur me njAi?? situatAi?? tAi?? pazakontAi??, duke ditur faktet pAi??r drogAi??rat nAi?? kAi??tAi?? shtet. Pasi i Ai??shtAi?? bAi??rAi?? skanimi njAi?? gruaje nga Hondurasi, si procedurAi?? e rregullt nAi?? Ai??do aeroport tAi?? botAi??s, nAi?? trupin esaj Ai??shtAi?? dalluar njAi?? substancAi?? e dyshimtAi??ai??i??per te vazhduar me tej kliko ne reklamen me poshte..per me shume shtype reklamen poshte edhe shiko videon e plote..!

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: