U qëllua me 4 plumba në trup, por nuk pati asnjë pikë gjaku, si është e mundur? KOMENTI JUAJ? #Shpërndaje edhe ti


Një fotografi ka filluar të shpërndahet më të madhe në rrjetet sociale, ku shihet i vrarë ambasadori rus në Turqi, shkruan Gazeta NewBorn.

Por në këtë fotografi kanë filluar të hapen dilema të mëdha se si është e mundur se si ai u vra por nuk derdhi asnjë pikë gjaku, njofton Gazeta NewBorn.

U qëllua me 4 plumba në trup, por nuk pati gjak, si është e mundur, ka filluar të qarkulloi fotografia në rrjetet sociale/Gazeta NewBorn/
ammm

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: