A Ai??shtAi?? normal Arian Ai??ani?, Shikojeni si e zhvesh nAi?? emision live Eni KoAi??in (Pamje)

A Ai??shtAi?? normal Arian Ai??ani?, Shikoni se si e zhvesh nAi?? emision live Eni KoAi??inai??i??.Arian Cani si gjithmon vazhdon me skenat provokative ne emision. KAi??ngAi??tarja Eni Koci ishte e ftuar nAi?? emisionin ai???ZonAi?? e LirAi??ai???. Ajo mbAi??rriti nAi?? studio e veshur me tAi?? bardhAi?? duke tAi?? dhAi??nAi?? pAi??rshtypjen e infermieres Por nuk vonoi shumAi?? moderatori Arjan Ai??ani e ka lAi??nAi?? gjithAi?? publikun pa fjalAi?? ku e ka ai???zhveshurai??i?? Eni Kocin dhe duke zbuluar krejtai??i??.shtypni posht reklamen dhe automatikisht ju hapet kjo video shokuese:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: