Ai tenton tAi?? ikAi?? nga guaska e tualetit tAi?? qelisAi??, por ndodh diAi??ka e papritur |VIDEO|

NjAi?? i burgosur e kishte gjetur veten nAi?? telashe, pasi ishte munduar tAi?? ikAi?? nga guaska e tualetit tAi?? burgut nAi?? stilin e filmit ai???Shawshank Redemptionai???, raporton Mirror.
NAi?? njAi?? video tAi?? shfaqur nAi?? internet, shihet se si njAi?? burrAi?? tenton tAi?? nxjerr kokAi??n nAi??pAi??rmjet njAi?? vrime tAi?? mbushur me jashtAi??qitje derisa trupi i tij Ai??shtAi?? tAi??rAi??sisht i mbuluar, transmeton Telegrafi.
Por jo gjithAi??ka shkoi siAi?? e kishte menduar, pasi dy burra e kapin pAi??r kAi??mbAi?? dhe e kthejnAi?? lart, ku pas disa minutave intervenon edhe policia tAi?? cilAi??t e rikthejnAi?? nAi?? qeli.
E gjithAi?? kjo ngjarje raportohet se ka ndodhur nAi?? njAi?? burg nAi?? Brazil, por lokacioni i saktAi?? ende nuk dihet.
Klikoni linkun e kutis me poshte dhe shikoni ikjen e tij spektakulare..

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: