Ajo Vajza akuzon mamin: E vinte babin nAi?? gjumAi?? me valium dhe ma fusteai??i??

NjAi?? histori e pazakontAi?? vjen sot nAi?? emisionin ai???Me zemAi??r tAi?? hapurai??? nAi?? ai???News24ai???. NjAi?? baba i ri nAi?? moshAi?? dhe vajza e tij adoleshente ndodhen nAi?? studio pAi??r tAi?? rrAi??fyer njAi?? histori skandaloze qAi?? ka ndodhur nAi?? familjen e tyre.
Alfred Karaj, 34 vjeAi?? nuk e ka tAi?? lehtAi?? tAi?? tregojAi?? tradhtinAi?? bashkAi??shortore, por nAi?? kushtet qAi?? ndodhet ka zgjedhur kAi??tAi?? rrugAi??.
Per me shume, mos e humbisni rrefimin e plote ne linkun me poshte:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: