Ajo vajza filmon veten duke e bAi??rAi?? me qenin dhe ia nis shoqes, porai??i??

NjAi?? vajzAi??, e cila filmoi veten duke bAi??rAi?? seks me njAi?? ai???qen salAi??iAi??eai??i??, ia nisi videon njAi?? mikeshAi??s sAi?? saj.Por ajo nuk e dinte se ajo do tAi?? tmerrohej kaq shumAi??, sa e raportoi nAi?? polici.Kjo e fundit i vuri prangat Hannah Marie Haynes.

22-vjeAi??arja nga Karolina e Jugut, SHBA, tashmAi?? Ai??shtAi?? nAi??n akuzAi?? pAi??r akte seksuale me kafshAi??.NjAi?? zAi??dhAi??nAi??s i policisAi?? tha se vajza, qAi?? jeton nAi?? njAi?? qytet tAi?? vogAi??l, kishte filmuar veten duke bAi??rAi?? seks me qenin e familjes.Pasi ia nisi njAi?? mikeshe, ajo vendosi tAi?? shkojAi?? nAi?? polici.Haynes Ai??shtAi?? liruar me kusht dhe pritet tAi?? dalAi?? nAi?? gjyq.
Kliko linkun me poshte dhe shiko ngjarjen se cfar beri me qenin..

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: