Aksidentohet deputeti i Kuvendit, flet pAi??r herAi?? tAi?? parAi?? pas ngjarjes, ja kush e goditi ai???qAi??llimishtai??i??!

Deputeti i LAi??vizjes Besa, Afrim Gashi ka pAi??suar njAi?? aksident merr vesh Gazeta Lajm. Aksidenti, tAi?? cilin e konfirmon edhe vetAi?? deputeti Gashi, ka ndodhur nAi?? lagjen Hasanbeg, ku jeton ai. Vetura e Deputetit Gashi Ai??shtAi?? goditur nga mbrapa, nga njAi?? veturAi?? qAi?? ka lAi??vizur me shpejtAi??si tAi?? madhe dhe ka marrAi?? lAi??ndime tAi?? lehta edhe pse vetura e tij Ai??shtAi?? dAi??mtuar rAi??ndAi??.

Edhe pse vetAi?? deputeti Gashi nuk ka kaluar me pasoja mAi?? tAi?? mAi??dha, te disa pAi??rfaqAi??sues tAi?? LAi??vizjes BESA Ai??shtAi?? paraqitur dyshimi se mund tAi?? bAi??het fjalAi?? pAi??r aksident tAi?? qAi??llimshAi??m pAi??r tAi?? dAi??mtuar deputetin Gashi. VetAi?? Gashi nuk dAi??shiron tai??i??i komentojAi?? kAi??to informacione duke thAi??nAi?? se pret ndriAi??imin e plotAi?? tAi?? rastit nga policia.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: