Biseda skandaloze,vajza nga DurrAi??si pranon tAi?? shkojAi?? me tAi?? dy shokAi??t vetAi??m qAi?? ata taai??i??


Cdo dite e me shume hasemi ne raste skandaloze te te rinjeve shqipetar te cilet duhet thene me plot gojen qe jane shthurur ne nivele alarmante.Femrat jane ato te cilet me se shumti kane raste te tilla ku shesin veten per vlera materiale,para dhe pushime. Nje rast i tille ka mberritur edhe ne redaksine e shqiperiaime.al ku nje vajze me emrin Emanuela rreth 20 vjece ka pranuar shume gjeraai??i??shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: