Bonucci: Ja A�farA� iu thash bashklojtarA�ve para ndeshjes me ShkA�ndijA�n

Leonardo Bonucci ka folur pas ndeshjes Milan-ShkA�ndija.
MbrojtA�si ka shprehur emocionet e ndeshjes sA� parA� me kuqezinjtA�.

a�?Ishte njA� emocion i madh, sidomos nA� minutat e para. Ekipi bA�ri njA� punA� tA� madhe dhe arriti njA� fitore shumA� tA� rA�ndA�sishme, qA� na bA�n ta shikojmA� tA� ardhmen me qetA�sia�?, deklaroi Bonucci, pA�rcjellA� a�?Lajmi.neta�?.

a�?A�farA� iu thash shokA�ve pas ndeshjes? Iu thash qA� nuk ka kundA�rshtarA� tA� lehtA� dhe se duhet tA� zbresim gjithmonA� nA� fushA� pA�r tA� fituara�?, shtoi Bonucci.

I pyetur nA� fund pA�r Juventusin, Bonucci tha qA� Milanit i duhet shumA� punA� pA�r tA� mbA�rritur nivelin e Juves, por po ashtu theksoi qA� kampionA�t italianA� kanA� nisur ta��i frikA�sohen Milanit. /Lajmi.net/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: