Aktualitete

Lajm i madh: Gjykata Speciale nuk e prekAi?? Presidentin Hashim ThaAi??in

Vizita e kryetares sAi?? GjykatAi??s Speciale, Ekaterina Trendafilova tAi?? enjten nAi?? KosovAi?? pritet qAi?? tai??i??i jap dritAi??n e gjelbAi??r arrestimeve dhe aktakuzave tAi?? para tAi?? kAi??saj gjykate.Por, aktakuza e parAi?? e kAi??saj gjykate tashmAi?? Ai??shtAi?? ngritur. Avokati dhe njohAi??si i Ai??Ai??shtjeve juridike, Arianit Koci i ka thAi??nAi?? ai???arbresh.infoai??? se aktakuza …

Artikulli i plotë »

ai???AdelAi??! Bardhi me Sanijen tAi?? lanAi?? amanet tek ne, na fal qAi?? qemAi?? vonAi??ai??i??ai??? (foto)

NjAi?? nga mikeshat mAi?? tAi?? ngushta tAi?? gazetares sAi?? ndarAi?? nga jeta, Adela Xhamanit, Fatmira Nikolli i ka dedikuar fjalAi?? rrAi??nqethAi??se 31-vjeAi??ares qAi?? u nda tragjikisht nga jeta nAi?? moshAi??n 31-vjeAi??are tAi?? hAi??nAi??n e shkuar. Ja mesazhi i plotAi?? i FatmirAi??s: AdelAi??, a kishte tAi?? drejtAi?? Brian Weiss pAi??r ai???Shpirtinai???? …

Artikulli i plotë »

Turbullohet interneti nga fotot e pazakonta, duhet t’i shikoni dy herAi?? pAi??r t’i kuptuar

KAi??to foto po bAi??jnAi?? xhiron e internetit dhe kanAi?? Ai??oroditur tAi?? gjithAi?? pAi??rdoruesit e rrjeteve sociale. Ajo qAi?? e shihni nAi?? pamje tAi?? parAi?? do t’ju duken si njAi?? iluzion i pabesueshAi??m dhe kAi??shtu do jetAi?? nevoja t’i hidhni njAi?? sy tAi?? dytAi??. Fotot janAi?? me tAi?? vAi??rtetAi?? argAi??tuese, e …

Artikulli i plotë »

Refuzoi ish-lojtarin e Juventusit, prezantuesja shqiptare rrAi??fen Ai??farAi?? ndodhi

DitAi??n e sotme nAi?? ai???Pop Cultureai??? ka qenAi?? e ftuar Einxhel Shkira, e cila foli pAi??r foton ku ajo duket pranAi?? ish-sulmuesit tAi?? Juventusit, David Trezeguet. Einxhel tregon se fotoja Ai??shtAi?? bAi??rAi?? nAi?? njAi?? event tAi?? drejtuar nga ajo, ku dhe francezi ishte i ftuar. Ja Ai??farAi?? ka thAi??nAi?? ajo: …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besonit por emri i vAi??rtetAi?? i Linda MorinAi??s Ai??shtAi?? Fexhrie, por a e dini se nga cili qytet vjen?

tegretol brand vs generic Prazosin costco Kush Ai??shtAi??? Nga vjen? Si quhet tamam? Ai??shtAi?? kAi??shtu apo vetAi??m po luan? Cila Ai??shtAi?? historia e vAi??rtet e vajzAi??s me Ai??ifteli? Ka kaq shumAi?? pyetje dhe shumAi?? pak pAi??rgjigje rreth LindAi??s, qAi?? disa pretendojnAi?? se quhet Fexhrije, qAi?? disa thonAi?? se Ai??shtAi?? nga …

Artikulli i plotë »

Julian Deda shpAi??rthen ndaj Arian Ai??anit: NgatAi??rrim zorrAi??sh, mor burrAi??

Teksa ndiqte emisionin “ZonAi?? e lirAi??”, Julian Deda Ai??shtAi?? indinjuar nga fakti qAi?? Arian Ai??ani i dha mAi?? shumAi?? kohAi?? tAi?? fliste kryeministrit Edi Rama sesa aktorAi??ve qAi?? ftoi mAi?? pas nAi?? studio. Aktori i humorit me anAi?? tAi?? njAi?? statusi nAi?? Facebook kritikon Ai??anin duke i thAi??nAi?? se nAi?? …

Artikulli i plotë »

Ja kush janAi?? dashnoret e deputetAi??ve shqiptarAi??, disa e pranojnAi?? vetAi?? (Foto)

TAi?? dashurat e deputetAi??ve e ministrave kanAi?? qenAi?? nAi?? qendAi??r tAi?? diskutimeve tAi?? politikAi??s para pak kohAi??sh. Pas akuzave tAi?? BerishAi??s, se ministrat shkonin me tAi?? dashurat e tyre nAi?? njAi?? hotel mjaft luksoz nAi?? jug, aludimet pAi??r emra konkret kanAi?? qenAi?? tAi?? shumta. Por cilat janAi?? tAi?? dashurat e …

Artikulli i plotë »
error: