Aktualitete

Me tAi?? brendshme ose jo, vajza seksi qAi?? zAi??vendAi??soi Rashelin, do t’ju Ai??mendAi?? me kAi??tAi?? video

Largimi i Rashelit dhe zAi??vendAi??simi i saj me vajzAi??n seksi Kejvina Kthella bAi??ri shumAi?? bujAi??. Pas daljes sAi?? velinAi??s sAi?? re nAi?? emisionin ai???Xing me Ermalinai??? kanAi?? shpAi??rthyer komente tAi?? shumta lidhur me performancAi??n e bukuroshes, e cila Ai??shtAi?? shfaqur mjaft provokuese nAi?? kAi??rcimin e saj, aq sa u dyshua …

Artikulli i plotë »

ai???Zhduketai??i?? vajza e ish-deputetes demokrate. Ai??ai??i??po ndodh me tAi???

Purchase acivir tablets Vajza e ish-deputetes demokrate Albina Deda Ai??shtAi?? zhdukur nga Instagrami. Fotot e saj provokuese e joshAi??se ajo i ka fshirAi?? tAi?? gjitha duke e lAi??nAi?? profilin e saj bosh. Nuk dihet me siguri se Ai??farAi?? ka ndodhur nAi?? jetAi??n e saj qAi?? vajza tAi?? ketAi?? marrAi?? kAi??tAi?? …

Artikulli i plotë »

Ish-gruaja i kAi??rkoi tai??i??i blinte ilaAi??et vajzAi??s dhe ai nuk hezitoi, por kur futet nAi?? shtAi??pi i thyhet zemra

Divorcet janAi?? njAi?? proces shumAi?? i vAi??shtirAi??, sidomos kur ka fAi??mijAi?? tAi?? pAi??rfshirAi??. Betejat ligjore dhe ndarja nga familja mund tAi?? jetAi?? traumatike jo vetAi??m pAi??r tAi?? rriturit, por dhe pAi??r fAi??mijAi??t. NjAi?? burrAi?? ka shpAi??rndarAi?? nAi?? Facebook njAi?? pAi??rvojAi?? qAi?? ka shkaktuar admirim dhe Ai??shtAi?? njAi?? shembull i madh …

Artikulli i plotë »

ai???Shite Sajen se nuk e mbyll dot mandatinai???, kjo Ai??shtAi?? pAi??rgjigja e RamAi??s ndaj ai???telefonatAi??sai??i?? sAi?? BerishAi??s

NjAi?? nga intervistat e Arjan Ai??anit nAi?? ZonAi?? e LirAi?? drejt kryeministrit Edi Rama titullohej ai???Sekretaria telefonike e Edi RamAi??sai???. NAi?? kAi??tAi?? intervistAi?? tAi?? veAi??antAi??, Rama duhet tai??i??i pAi??rgjigjej telefonatave imagjinare nga politikanAi?? tAi?? ndryshAi??m, qAi?? nAi?? fakt ishin pyetjet e vetAi?? moderatorit. Telefonon Berisha: ai???Shite Saje Qorrin se nuk …

Artikulli i plotë »

ai???I ka vdekur djali, mban frymAi??n gjallAi??ai???, tAi?? fortAi??t e lali Erit i hedhin spinaqin tAi?? moshuarAi??s

NjAi?? skenAi?? e trishtAi?? e realitetit tAi?? hidhur shqiptar Ai??shtAi?? filmuar mAi??ngjesin e sotshAi??m nAi?? njAi?? nga rrugAi??t mAi?? tAi?? populluara tAi?? TiranAi??s. PolicAi??t e lali Erit nuk kanAi?? treguar mAi??shirAi?? pAi??r njAi?? zonjAi?? tAi?? thyer nAi?? moshAi?? dhe i kanAi?? hedhur pa pikAi??n e drojAi??s, ato pak zarzavate qAi?? …

Artikulli i plotë »

Klaudia ka ditAi??lindjen, Albi i bAi??n ish-bashkAi??shortes urimin “vllazAi??ror”

Ventolin online order glucophage sales Balerina e mirAi??njohur Klaudia Pepa ka festuar 25-vjetorin dhe urimi nga ish-bashkAi??shorti i saj Albi Nako nuk kishte si tAi?? mungonte. Ai e ka uruar atAi?? nAi?? njAi?? koment publikisht nAi??n foton qAi?? ajo kishte postuar. Komenti dukej shumAi?? miqAi??sor pa asnjAi?? nocion romanticiteti, por …

Artikulli i plotë »

Historia e Ai??uditshme e familjes austro-hungareze, qAi?? ai???ngeliai??? e jetoi gjithnjAi?? e dhunuar nAi?? VlorAi??

Historite e pazakonta, gjenden edhe aty (pikAi??risht) ku nuk ta pret mendja. Po tAi?? takosh Everestin, pa e ditur mbiemrin e tij, pAi??r shkak tAi?? aksentit tAi?? theksuar vlonjat, as qAi?? tAi?? shkon ndAi??r mend se mund tAi?? jetAi?? nga njAi?? vend tjetAi??r. E shumta, do tAi?? ndAi??rroje qytet, por …

Artikulli i plotë »

TAi?? panjohurat e shoqAi??risAi?? komuniste shqiptaro-jugosllave: Ai??farAi?? bisedoi Stalini me Titon pAi??r ShqipAi??rinAi??

TAi?? vjen keq qAi?? nuk dalin sa e si duhet historianAi?? tAi?? rinj qAi?? tAi?? zbehin njAi??lloj monopoli, shpesh tAi?? egAi??r madje, aq sa ka mbet qAi??, kAi??sisoj, e pengon shfletimin e njAi?? diAi??kaje tjetAi??r, e njAi?? pale tjetAi??r, e njAi?? arkivi tjetAi??r, e njAi?? historie po tjetAi??r qAi?? ndokush, …

Artikulli i plotë »

Rrihte djemtAi?? nAi?? mes tAi?? Elbasanit, shikoni Ai??farAi?? bAi??n sot Trejsi me format ”seksi”

Ajo u bAi?? ai???e njohurai??? pas publikimit tAi?? njAi?? videoje ku shihej teksa rrihte keq dhe ofendonte me fjalAi?? banale njAi?? djalAi??, ngjarje kjo qAi?? ndodhi disa kohAi?? mAi?? parAi?? nAi?? Elbasan. Trejsi Sejdini nuk u dallua vetAi??m pAi??r kAi??to gjeste prej ai???gangsterejeai??? por edhe pAi??r format e saj tAi?? …

Artikulli i plotë »
error: