Aktualitete

Vajza nga DurrAi??si trondit rrjetet: Shes virgjAi??rinAi?? pAi??r 20 mijAi?? euro, sai??i??e meriton askush falas (Foto lajm)

Cheap plendil medication Jemi mAi??suar qAi?? lajme tAi?? tilla ku vajzat shesin virgjAi??rinAi?? i lexojmAi?? vetAi??m nAi?? mediat e huaja dhe shpesh herAi?? qeshim dhe ndoshta edhe i paragjykojmAi??. Por mAi??sohuni me kAi??tAi?? praktikAi??, qAi?? vajzat e pAi??rdorin pse jo pAi??r tAi?? bAi??rAi?? lekAi?? apo dhe famAi?? njAi??kohAi??sisht, pasi fenomene …

Artikulli i plotë »

Piloti vAi??rejti njAi?? sinjal ai???ndihmAi??ai???, e vAi??rteta qAi?? u zbulua mAi?? pas i shokoi tAi?? gjithAi??

NjAi?? sinjal ai???SOSai??? i bAi??rAi?? me gurAi??, nAi?? njAi?? pjesAi?? tAi?? largAi??t tAi?? AustralisAi?? PerAi??ndimore ka shkaktuar frikAi?? kombAi??tare se dikush, ose disa persona, mund tAi?? kenAi?? humbur dhe kanAi?? nevoje urgjente pAi??r ndihmAi??. Sinjali u vu re nga njAi?? pilot helikopteri, raporton ai???BBCai???. Por policia i ka dhAi??nAi?? fund …

Artikulli i plotë »

Shiheni kAi??tAi?? dasmAi?? nAi?? Serbi, dhe kurrAi?? nuk do tAi?? qeshni me dasmat kosovare (Video)

Kur mendon se asgjAi?? nuk mund tAi?? tAi?? befasojAi?? mAi??, e shihni kAi??tAi?? dasmAi?? dhe ndAi??rroni mendje. Kjo ka ndodhur nAi?? Ugrinovci tAi?? SerbisAi??, ku mungonte vetAi??m traktori dhe dasmoret mbi tAi??. NAi?? tAi?? vAi??rtetAi??, nAi??pAi??r internet Ai??shtAi?? shpAi??rndarAi?? video e kAi??saj dasme qAi?? tregon njAi?? grup njerAi??zish qAi?? janAi?? …

Artikulli i plotë »

LAJM TRAGJIK: Vdes vajza e ThaAi??it, pas nje aksidenti tragjik (Video)

NjAi?? vajzAi?? e moshAi??s 17 vjeAi??are nga Rogana e KamenicAi??s dyshohet se Ai??shtAi?? vetAi??vrarAi?? sot nAi?? shtAi??pinAi?? e saj. Insajderi ka zbuluar se Mediana ThaAi??i,ka vdekur si pasojAi?? e shkrepjes sAi?? njAi?? plumbi nga njAi?? armAi?? me leje qAi?? besohet se ka qenAi?? e axhAi??s sAi?? saj. E ndjera Ai??shtAi?? …

Artikulli i plotë »

TronditAi??se! Policia gjen 16 milion dollarAi?? nAi?? banesAi??n e ish-ministrit (Video)

Policia federale e shtetit tAi?? Brazilit ka gjetur 16 milion dollarAi?? nAi?? shtAi??pinAi?? e njAi?? ish-ministri. NjAi?? fotografi e siguruar nga policia si pjesAi?? e operacionit tAi?? quajtur ai???Lost Treasureai??? tregoi valixhet dhe kutitAi?? e kartonit tAi?? mbushura me kartAi??monedha 100-reale dhe 50-reale, dy emetimet mAi?? tAi?? mAi??dha tAi?? kartAi??monedhAi??s …

Artikulli i plotë »

NjAi?? vit mAi?? parAi?? kjo vajzAi?? tronditi botAi??n me pamjen e saj, sot Ai??shtAi?? e vAi??shtirAi?? ta njihni

order nicotinell NjAi?? vit mAi?? parAi?? fotoja e adoleshentes nga Jemeni, Saida Ahmed Baghili tronditi mbarAi?? opinionin publik. Ajo vuante nga kequshqyerja dhe fotografia e saj bAi??ri xhiron e rrjeteve sociale duke prekur zemrat e shumAi?? njerAi??zve. Pas publikimit tAi?? fotos shumAi?? organizata i erdhAi??n nAi?? ndihmAi?? SaidAi??s. Ata u …

Artikulli i plotë »

Publikon foton “hot” avokatja joshAi??se nga Tirana “tAi??rbon” fansat

Ka mjaftuar vetAi??m njAi?? foto dhe tAi?? gjithAi?? kanAi?? nisur tAi?? komentojnAi?? e tAi?? pAi??lqejnAi?? atAi?? qAi?? avokatja joshAi??se, Redona KoAi??i, u ka prezantuar fansave. HerAi?? pas here ajo publikon imazhe tAi?? nxehta nga vend e tAi?? ndryshme dhe mAi?? shumAi?? e shikojmAi?? tAi?? zhveshur, duke ekspozuar vithet e gjokset, …

Artikulli i plotë »

Tronditet shteti Shqiptar : Deklarata ai???bombAi??ai???: ai???Pas Tahirit, dorAi??hiqet edhe Edi Rama!ai???

Portali spjv.it ka arritur tAi?? marrAi?? tekstin e fjalAi??s sAi?? dorAi??heqjes tAi?? kryeministrit Edi Rama pas protestave tAi?? opozitAi??s dhe vendimit tAi?? mos futjes nAi?? zgjedhje me RamAi??n si kryeministAi??r. NAi?? tAi?? vAi??rtetAi?? teksti nAi?? fjalAi?? Ai??shtAi?? gjendur nAi?? njAi?? prej emaileve tAi?? kAi??shilltarAi??ve tAi?? tij mAi?? kryesor nAi?? Kryeministri, …

Artikulli i plotë »
error: