Aktualitete

U nda nga gruaja dy orA� pas martesA�s, pA�r shkak tA� Snapchat

NJA� MARTESA� NA� ARABI SAUDITE ZGJATI VETA�M DY ORA� a�� PASI NUSJA THEU NJA� MARRA�VESHJE PA�R MOS SHPA�RNDARJEN E FOTOGRAFIVE TA� CEREMONISA� NA� SNAPCHAT. Sapo dhA�ndri kuptoi se fotografitA� e martesA�s u ishin dA�rguar shoqeve tA� nuses sA� tij tA� re, ai kA�rkoi menjA�herA� divorc. MarrA�veshja pA�r tA� mos shpA�rndarA� …

Artikulli i plotë »

KA�tA� LAJM tA� KEQ, asnjA� A�ift nA� LIDHJE AFATGJATA� nuk dA�shiron ta dA�gjojA�!

Problemet seksuale i prekin mA� shumA� A�erekun e vajzave tA� reja dhe tA� moshA�s mesatare, si dhe rreth gjysmA�n e grave mA� tA� vjetra. KA�to probleme e pA�rfshijnA� dA�shirA�n seksuale, dhimbjet gjatA� marrA�dhA�nieve seksuale, si dhe problemet nA� arritjen e orgazmA�s, transmeton Telegrafi. NjA� studim i kryer pA�rgjatA� shtatA� viteve …

Artikulli i plotë »

Sekreti qA� A�do mashkull duhet ta dijA� nA�se dA�shiron ta A�MENDA� tA� dashurA�n nga ORGAZMA!

Orgazma femA�rore mund tA� jetA� enigmA� e vA�rtetA� pA�r meshkujt dhe dikur ata heqin dorA� nga ajo tA�rA�sisht. SidoqoftA�, Jordan Carlos, shkrimtar i rregullt pA�r Girl Code dhe The Nightly Show tregon se si e ka zbA�rthyer kA�tA� enigmA�. Ai rikujton kohA�n kur ishte student dhe kishte bA�rA� seks pA�r …

Artikulli i plotë »

E shA�roi KANCERIN nA� fazA�n e KATA�RT! Ajo tregon se si e arriti kA�tA� (Video)

order adalat serial NA� vitin 2011, Candice Marie Fox, asokohe 28 vjeA�e, ishte diagnostikuar me kancer tiroid. Ajo kishte provuar operimin dhe rrezatimin, por gjendja e saj veA� ishte keqA�suar dhe kanceri ishte shpA�rndarA� nA� fazA�n e katA�rt. Pastaj, ajo kishte vendosur tA� bA�j njA� ndryshim radikal dietik (qA� kryesisht …

Artikulli i plotë »

Kap gruan nA� krevat me fqinjin,pA�r hatA�r tA� fA�mijA�ve do ta marr pA�rsA�ri gruan time, nA� qoftA� se ajo pranon

U trondita shumA� kur kapa gruan time nA� flagrancA� duke bA�rA� seks me fqinjin. NA� atA� moment, mendova qA� ta vras, por jam i detyruar ta fal pA�r hatA�r tA� dy fA�mijA�ve tanA� tA� mitur. Do tA� kA�rkoj qA� ajo qA� kthehet nA� shtA�pi dhe do ta ha turpin me …

Artikulli i plotë »

RrA�fehet 25 vjeA�ari: Motra e vogA�l A�shtA� shtatzA�nA�a�� unA� jam babai

Rubrika Deidre A�shtA� nA� kuadA�r tA� The Sun, rubrikA� nA� tA� cilA�n njerA�zit i shpA�rndajnA� pA�rvojat e problemet e tyre, si dhe kA�rkojnA� kA�shilla nga stafi i kA�saj rubrike. Gazetain.com, sot e sjellA� pA�r ju njA� nga a�?problemeta�� mA� interesante e cila A�shtA� publikuar nga njA� 25 vjeA�ar nA� kA�tA� …

Artikulli i plotë »

NA�se as kjo video nuk jua mbushA� mendjen ta lini duhanin, asgjA� nuk do tA� mundet (Video)

NA�se edhe kjo nuk mjafton pA�r ta��ju bA�rA� ta lini duhanin, atA�herA� nuk jemi tA� sigurt se A�farA� do ta��ju bA�jA� tA� hiqni dorA�. NA� kA�tA� video tA� gA�rditshme, mund tA� shihni njA� ish-duhanpirA�s qA� e ka incizuar veten duke kollit katran tA� zi, transmeton Telegrafi.

Artikulli i plotë »

Ironia e fatit, Ergit i mori jetA�n fobia e tij mA� e madhe…

Pas kA�ngA�ve a�?Morphinea��, a�?Asnji gramea�� dhe a�?Pa frymA�a�?, kA�ngA�tari Ergi Dini po pA�rgatitej pA�r projektet e reja muzikore tA� cilat ju prenA� nA� mes, ashtu si A�ndrrat, ashtu si buzA�qeshja, ashtu si vetA� jeta e tij. Ergi kishte gjithA�ka gati. Teksti dhe muzika e kA�ngA�s sA� tij tA� re ishin …

Artikulli i plotë »
error: