Aktualitete

Biseda erotike me zv.kryeministrin, shokon ish-deputetja shqiptare: Kam fotonai??i??(VIDEO)

Ermira Mehmeti dha dorAi??heqjen si deputete e parlamentit tAi?? MaqedonisAi?? pas skandalit ku u pAi??rfshi nAi?? njAi?? bisedAi?? erotike me zv.kryeministrin Musa Xhaferri. E ftuar nAi?? emisionin ai???Rudinaai???, Ermira tregoi se pas skandalit fshihen tAi?? tjerAi?? persona. Madje ajo tregoi se ka fakte se nuk ka qenAi?? ajo vajza qAi?? …

Artikulli i plotë »

“Nuk mund tAi?? isha edhe bosi edhe hamalli”, Tahiri publikon dokumentin nga Prokuroria e Catanias

Prej tAi?? shtunAi??s Saimir Tahiri nuk ka dalAi?? nAi?? media dha ka zgjedhur ditAi??n e sotme pAi??r tAi?? dalAi?? nAi?? njAi?? deklaratAi?? publike. NjAi?? ditAi?? para mbledhjes sAi?? KAi??shillit tAi?? Mandatimeve, Tahiri doli nAi?? konferencAi?? me njAi?? letAi??r tAi?? siguruar nga Prokurori e Catanias. NdAi??r tjera Saimir Tahiri tha: Ata …

Artikulli i plotë »

Ky djalosh i kAi??rkon kushAi??rirAi??s para, shokohet nga oferta e saj

GjithmonAi?? kur kemi nevojAi?? pAi??r diAi??ka, kryesisht para, nAi?? mendje na shkon qAi?? tai??i??ua kAi??rkojmAi?? personave tanAi?? mAi?? tAi?? afAi??rt si, familjarAi??, miq apo tAi?? kushAi??rinj.Ky Ai??shtAi?? rasti i njAi?? 17-vjeAi??areje nga Trowbridge, Angli, e cila i ka kAi??rkuar para kushAi??rirAi??s sAi?? saj, qAi?? jetonte nAi?? kryeqytet dhe tAi?? gjithAi?? …

Artikulli i plotë »

E PAPRITUR :BAi??huni gati, kAi??to janAi?? vendet ku nesAi??r do tAi?? bier dAi??borAi??

Reshjet e shiut kanAi?? pushtuar gjithAi?? vendin kAi??tAi?? tAi?? hAi??nAi??, ndAi??rkohAi?? qAi?? orAi??t NAi?? vijim priten edhe te bier borAi?? nAi?? veri dhe verilindje. GjatAi?? ditAi??s sAi?? sotme dhe nesAi??r (dt.23 dhe 24), priten reshje tAi?? dobAi??ta nAi?? tAi?? gjithAi?? territorin. NAi?? pjesAi??n veriore dhe verilindore, gjatAi?? ditAi??s se nesAi??rme …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT / Tronditet Shqiperia sot ne mengjes u gjet i vdekurai??i?? (Kujdes pamjet)

E FUNDIT / Tronditet Shqiperia sot ne mengjes u gjet i vdekurai??i?? (Kujdes pamjet) Gjendet i vdekur nAi?? oborrin e shtAi??pisAi??. Sipas tAi?? dhAi??nave tAi?? uniformave blu bAi??het fjalAi?? pAi??r njAi?? 50 vjeAi??ar, i cili Ai??shtAi?? gjetur i pajetAi?? nAi?? oborrin e banesAi??s sAi?? tij. Ngjarja ka ndodhur nAi?? orAi??t …

Artikulli i plotë »

Aeroplani me 140 pasagjerAi??, humbi kontaktin nAi?? zonAi??n e ShqipAi??risAi?? (Video)

Aeroplani me 140 pasagjerAi??, humbi kontaktin nAi?? zonAi??n e ShqipAi??risAi?? (Video) NjAi?? ngjarje e pabesueshme ka ndodhur mbrAi??mjen e djeshme, kur njAi?? aeroplan me 140 pasagjerAi?? nAi?? bord, i nisur nga Franca pAi??r nAi?? Kuvajt, kishte humbur kontaktet sapo kishte kaluar KroacinAi??. Thirrjet e kullave nga Roma dhe Athina nAi?? …

Artikulli i plotë »

Ermali e perjashtoi Rashelin pasi.. u publikua kjo.. / Mbani frymAi??n kapet mat: Ja kush po e pallon Rashelin e Ermal Mamaqit

Ermali e perjashtoi Rashelin pasi.. u publikua kjo.. / Mbani frymAi??n kapet mat: Ja kush po e pallon Rashelin e Ermal Mamaqit. NdonAi??se tashmAi?? Rashel ka nisur rrugAi??timin e saj nAi?? televizion nAi?? njAi?? rrAi??fim pAi??r opinion. Rashel koheve te fundit eshte pare me nje mashkull ne rruget e Tiranesai??i??Ne …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besoni, Ja sa kushtojnAi?? kAi??pucat e djalit tAi?? presidentit Hashim Thaci i cili i pat mbathur nAi?? ditAi??n e votimeveai??i??

Endrit ThaAi??i dje ka qenAi?? i pranishAi??m nAi?? votime se bashku me prindAi??rit e tij. Ai dukej tamam si njAi?? zotAi??ri. Madje shumAi?? femra e shikuan dhe e pAi??lqyen atAi??. Ai sa mAi?? shumAi?? rritet aq mAi?? shumAi?? ngjanAi?? me babin e tij Hashim ThaAi??in. Por duke pasyr parasysh gjendjen …

Artikulli i plotë »

TAi?? gjitha janAi?? mashtrime… Luana dhe Marina bAi??hen copa mes vete !

JanAi?? motrat mAi?? tAi?? komentuara nAi?? estradAi??, e njAi??heri edhe ndAi??r mAi?? tAi?? suksesshmet nAi?? televizionet shqiptare, shkruan Kosovarja. Kryesisht nAi?? rrjetet sociale i shohim tejet tAi?? lidhura mes vete, qAi?? nAi?? tAi?? vAi??rtetAi?? edhe janAi??. Por sikurse mes gjitha motrave qAi?? ka ngapak xhelozi, as kAi??to nuk janAi?? kursyer. …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / Shokuese , KAi??ngAi??tari i njohur torturohet dhe vritet sepse ishte ai??i?? / FOTO

Grupi ai???Anti-LGBTIai??? i Ai??eAi??enisAi?? ka torturuar dhe vrarAi?? mizorisht kAi??ngAi??tarin e njohur rus Zelimkhan Bakaev.Prej disa javAi??sh Zelimkhan ishte nAi?? kAi??rkim nga autoritetet pAi??r shkak se nuk ishte parAi?? qAi?? nga data 8 gusht. Ai??uditAi??risht llogaria e Zelimkhan nAi?? Instagram Ai??shtAi?? fshirAi?? dhe kAi??ngAi??tari nuk ka shkruar asgjAi??, njofton ai???Newnownextai???. …

Artikulli i plotë »
error: