Aktualitete

VajzAi??s seksi tek ai???Xing me Ermalinai??i?? i doli ai???ai??i??ZOGUai??i?? , reagon Rasheli ja Ai??farAi?? thotai??i??

ZAi??vendAi??suesesai??i?? sAi?? Rashelit i doli ai???ai??i??ZOGUai??i??ai??i??, ja mendimi i Kolanecit pAi??r tAi??ai??i?? MbrAi??mjen e sAi?? shtunAi??s Ermal Mamaqi na prezantoi me vajzAi??n qAi?? zAi??vendAi??soi Rashel Kolanecin. Ajo Ai??shtAi?? njAi?? modele nAi?? Itali ku duhet thAi??nAi?? se Ai??shtAi?? njAi?? bionde me tAi?? vAi??rtet seksi. Ajo u prezantua me publikun si njAi?? …

Artikulli i plotë »

MAi?? keq se kaqai??i??? Velina e Ermalit tregon si do dalAi?? javAi??s tjetAi??r nAi?? ai???Xingai??i??

Pa tAi?? brendshme, provokuese, njAi?? fustan dalldisAi??sai??i??. Kejvina Kthjella ishte njAi?? tAi??rrmet pAi??r Tv Klan dhe ndjekAi??sit e emiosionit ai???Xingai??i??. Bukuroshja bionde nuk e mendoi dy herAi?? tAi?? nxirte nAi?? shesh ai???zogunai??i??. Pas performancAi??s sAi?? saj qAi?? u pAi??rfol shumAi?? nAi?? media ajo ka reagur me anAi?? tAi?? njAi?? postimi …

Artikulli i plotë »

E fundit harroni zgjedhjet nAi?? KosovAi?? / Tronditet ShqipAi??ria , sapo ndodhi ka tAi?? vdekur e tAi?? plagosur ai??i??

Dy persona kanAi?? mbetur tAi?? plagosur dhe disa te vdekur pas tAi?? shtAi??nave me armAi?? zjarri nAi?? ShAi??ngjin tAi?? LezhAi??s. Policia e LezhAi??s bAi??n me dije se, njAi?? prej tAi?? plagosurve Ai??shtAi?? K.B 50 vjeAi??, ndAi??rsa personi tjetAi??r nuk Ai??shtAi?? identifikuar ende. Nuk dihen shkaqet e konfliktit, por policia ka …

Artikulli i plotë »

Momentet dramatike, ja Ai??ai??i??ndodhi me babain e Tahirit pas lajmit qAi?? djalin duan ta arrestojnAi??

KAi??shilli i Mandateve nAi?? Kuvend vendosi dje ta bllokojAi?? arrestimin e Saimir Tahirit.Keto jane disa nga fotot e festAi??s sAi?? militantAi??ve socialistAi?? me ish-ministrin e BrendshAi??m pas ketij vendimi. Duket se gjendje ankthi ka pAi??rjetuar edhe babai i Saimir Tahirit, Bashkimi. Ky i fundit ka qenAi?? jashtAi?? dyerve tAi?? KryesisAi?? …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / Plas bombAi??n ish deputeti per Tahirin , Neser do te ai??i??

Ka njAi?? rregull nAi?? njAi?? proces ndAi??rkombAi??tar tAi?? tAi?? provuariit: ai???Mos gjyko pAi??r tAi?? akuzuarin; sepse, me ato qAi?? ke gjykuar ti kundAi??r, mund tAi?? akuzoheshai???. Po, pse deshAi??n kAi??to ditAi?? tAi?? dyja palAi??t tAi?? hynin pAi??r ministrin Tahiri nAi?? njAi?? lojAi?? qAi?? nuk e kishin nisur ato? Ciceroni na …

Artikulli i plotë »

ai???Ai??mendetai??i?? moti! MeteorologAi??t japin alarmin: Ja qarqet ku priten pAi??rmbytje

OrAi??t e natAi??s pritet tAi?? sjellin reshje shiu, qAi?? parashikohet tAi?? vijojnAi?? edhe gjatAi?? ditAi??ve tAi?? kAi??saj jave. Sipas sinoptikanAi??ve, nAi?? qarqet e ShkodrAi??s dhe LezhAi??s pritet tAi?? ketAi?? reshje intensive, duke rrezikuar pAi??rmbytje. Reshjet NAi?? fund tAi?? ditAi??s sAi?? sotme dhe nesAi??r (dt.22 dhe 23), sipas Institutit tAi?? Gjeoshkencave, …

Artikulli i plotë »

Plaku iai??i??a nguc gruan Kadri Veselit. Pergjigja e tij maestrale (Video)

I pari i PDK-se, Kadri Veseli pas pAi??rfundimit tAi?? fjalimit ka vazhduar ecjen nAi??pAi??r sheshin e SkAi??nderbeut me kolegAi?? dhe bashkAi??shorten. Teksa po kalonin, Veseli ka takuar edhe qytetarAi?? e njAi??ri prej tyre tha diAi??ka mjaft tAi?? Ai??uditshme dhe qesharake. PAi??rderisa Veseli i thotAi?? se po ecAi??n si njAi?? djalAi?? …

Artikulli i plotë »
error: