Argëtim

a�?Kalleta�? atmosfera na��KosovA� Show me kA�ngA� defi (Video)

Na��KosovA� Show e udhA�hequr nga ShpA�tim Desku vjen me emisionin e ri pA�r vitin 2017. MysafirA� tA� pjesA�s sA� parA� sA� kA�tij emisioni ishin deputeti GA�zim Kelmendi dhe Prof.Dr. Zeqirja Idrizi. Ata debatuan ashpA�r rreth asaj nA�se SkA�nderbeu A�shtA� hero. NdA�rsa nA� pjesA�n e dytA� vjen grupi i burrave me …

Artikulli i plotë »

Striptistet nA� TiranA� tA�rbojnA� dhA�ndrin para dasmA�s me lojA�rat e tyre sensuale, por pastaj..(FOTO+16)

TA� gjithA� kemi dA�gjuar pA�r festa beqarie ekstravagante, ku para martese partnerA�t zgjedhin tA� festojnA� jo si zakonisht. NjA� festA� e tillA� A�shtA� bA�rA� nA� klubin e striptit, ku grupi me djem dhe vajza, pjesA� e shoqA�risA� sA� dhA�ndrit, ka ardhur pA�r tA� festuar njA� ditA� para dasmA�s. Pak kush …

Artikulli i plotë »

E tradhton e dashura, ajo qA� i kA�rkon rivalit do ta��ju habisA�.. (Foto/Video)

NjA� djalA� i nevrikosur nA� Japoni zbuloi se e dashura e tij e kishte tradhtuar me njA� person tjetA�r. KA�shtu si metodA� hakmarrjeje, ai detyroi djalin tjetA�r qA� ta��i ulej nA� gjunjA� dhe ta��i kA�rkonte falje. Pamjet u bA�nA� virale qA� kur u shpA�rndanA� online, me pA�rdoruesit e rrjeteve sociale …

Artikulli i plotë »

PA�rveA� Shejtanit, femra fut edhe veten nA� shishe (Video)

NjA� akrobate 22-vjeA�are nga Mongolia ka arritur tA� futet nA� shishe. Odeka, e cila A�shtA� stA�rvitur prej vitesh pA�r ta��u futur nA� hapA�sira shumA� tA� ngushta, po habit MbretA�rinA� e Bashkuar me performancA�n e saj. a�?Kur isha 11 vjeA� nisa tA� stA�rvitesha pA�r ta��u futur nA� vende shumA�, shumA� tA� …

Artikulli i plotë »

NxA�nA�sit bA�jnA� si kafshA�, por reagimi i mA�suesA�ve A�shtA� a�?pA�r tA� vA�nA� duart nA� kokA�a�?

NjA� video amatoriale qA� mendohet se A�shtA� filmuar nA� njA� shkollA� nA� Ferizaj tA� KosovA�s, na tregon se si situata e nxA�nA�sve tA� shkollave nuk A�shtA� edhe aq e ndryshme nga rastet qA� kemi parA� nA� ShqipA�ri. KA�shtu nA� kA�tA� klasA� shikohet se me dy profesorA� tA� ndryshA�m, nxA�nA�sit sillen …

Artikulli i plotë »

A�udira Shqiptare/ Qeni bA�n seks me pulA�n nA� DurrA�s, fermerit i a�?ikA�n zaria�� (VIDEO)

NJA� VIDEO MJAFT E A�UDITSHME E CILA E KA LA�NA� GOJA�HAPUR EDHE VETA� FERMERIN E SHKRETA�, A�SHTA� FILMUAR SOT PARADITE NA� XHAFZOTAJ TA� DURRA�SIT. Nga pamjet dallohet se si njA� qen ka kapur njA� pulA� tA� gjorA� dhe po e shtrA�ngon tA� kryejnA� marrA�dhA�nie. Nuk dihet arsyeja se pA�rse kA�tij …

Artikulli i plotë »

Si kjo festA� beqarie sa��keni parA� kurrA� nA� TiranA�, shikoni si e a�?masakrojnA�a�? femrat dhA�ndrin (FOTO)

TA� gjithA� kemi dA�gjuar pA�r festa beqarie ekstravagante, ku para martese partnerA�t zgjedhin tA� festojnA� jo si zakonisht. NjA� festA� e tillA� A�shtA� bA�rA� nA� klubin e striptit, ku grupi me djem dhe vajza, pjesA� e shoqA�risA� sA� dhA�ndrit, ka ardhur pA�r tA� festuar njA� ditA� para dasmA�s. Pak kush …

Artikulli i plotë »

Burri vendos kamera nA� shtA�pi pA�r tA� parA� gruan e tij, ja A�farA� sheh! (Video +18)

EkzistojnA� disa situata kur njA� personi i epet mundA�sia tA� bA�jA� diA�ka qA� nuk A�shtA� domosdoshmA�rish i obliguar. Por ka edhe raste kur prania e tundimit A�shtA� lehtA�sisht e arritshme, dhe mund tA� shkaktojA� tA� dridhura tek njA� person, dhe tA� humbas kontrollin duke u dhA�nA� nA� diA�ka qA� A�shtA� …

Artikulli i plotë »
error: