Argëtim

I dashuri niset 3 ditA� pA�r nA� Ibiza pa i thA�nA� tA� dashurA�s, shikoni si reagon ajo kur e merr vesh (Foto)

NjA� natA� qejfi me miqtA� e tij pA�r Gareth Kelly-in A�shtA� kthyer nA� njA� fluturim tejet spontan pA�r nA� Ibiza. Por mesa duket 30-vjeA�ari harroi tA� merrte me vete edhe tA� dashurA�n e tij, tA� cilA�n e njoftoi me anA� tA� mesazheve. E dashura e tij tregon se nuk A�shtA� …

Artikulli i plotë »

Ndodh nA� Ferizaj, Ftohet nA� DasmA� bashkA� me Golf 7 (Foto)

Disa njerA�z janA� shumA� tA� pasionuar pas veturave, saqA� nuk ngurrojnA� ta shfqin simpatinA� e tyre kudo. NjA� ngjarje e tillA� ka ndodhur nA� KosovA� ku nA� njA� ftesA� dasme A�shtA� ftuar njA� vajzA�, sA� cilA�s i A�shtA� pA�rmendur edhe vetura pA�rkrah emrit. a�?Znj.Vatra Qeli me Bukuroshen (VW Golf 7)a�? …

Artikulli i plotë »

I kA�rkon kushA�rirA�s para, shokohet nga oferta e saj

GjithmonA� kur kemi nevojA� pA�r diA�ka, kryesisht para, nA� mendje na shkon qA� ta��ua kA�rkojmA� personave tanA� mA� tA� afA�rt si, familjarA�, miq apo tA� kushA�rinj.Ky A�shtA� rasti i njA� 17-vjeA�areje nga Trowbridge, Angli, e cila i ka kA�rkuar para kushA�rirA�s sA� saj, qA� jetonte nA� kryeqytet dhe tA� gjithA� …

Artikulli i plotë »

a�?A�a��do nA� FB kur je e martuar?a�? KA�to mesazhe do ju bA�jnA� tA� mbani barkun me dorA�

Disa persona nuk e kuptojnA� realisht se pA�rse pA�rdoret Facebook. EkzistojnA� katA�r tipe njerA�zish prej tyre, tA� cilA�t mendojnA� se Facebook ka njA� funksion tA� caktuar. TashmA� qA� Facebook pA�rdoret masivisht me thuajse 2 miliardA� pA�rdorues aktivA�, ai A�shtA� kthyer nA� njA� strehA� pA�r njerA�z nga mA� tA� A�uditshmit dhe …

Artikulli i plotë »

NA� shtA�pinA� Sinan HoxhA�s, Ja se si e thA�rret Andrra bashkshortin e saj Sinan HoxhA�n

QA� kur ka ardhur nA� jetA� Ansi, jeta e Sinanit dhe AndrrA�s A�shtA� fokusuar vetA�m tek ai. GjithA�ka nA� shtA�pi rrotullohet rreth Ansit, ai A�shtA� qendra e shtA�pisA�, buzA�qeshja e mA�ngjesit dhe e darkA�s dhe A�do gjA� tjetA�r kalon nA� plan tA� dytA�. KA�tA� herA�, Sinani dhe Andrra kanA� folur …

Artikulli i plotë »

Opss: Gruaja heq mbathjet dhe kryen nevojA�n, irriton pushuesit (Foto)

NjA� skenA� me tA� vA�rtetA� mjaft e turpshme A�shtA� fotografuar ditA�n e sotme nA� plazhin e DurrA�sit. TA� shumtA� kanA� qenA� pushuesit tA� cilA�t janA� skandalizuar nga skena qA� u kanA� zA�nA� sytA�. NjA� alamet gruaje, pasi hyri nA� det, uli mbathjet, nxorri tA� pasmet dhe filloi tA� kryejA� nevojat …

Artikulli i plotë »

Upsss: Selfiet mA� tA� A�mendura qA� keni parA�, kA�to vajza kanA� dalA� nga binarA�t

Fotot kanA� pushtuar jetA�n tonA� dhe nuk mund ta mohojmA� se janA� tA� shumtA� nA� numA�r njerA�zit qA� kanA� krijuar njA� lloj varA�sie ndaj tyre. MA� poshtA� po ju rendisim disa nga selfiet mA� tA� A�uditshme dhe tA� dA�shtuara. Nuk janA� aspak normale, apo jo? per te par videon e …

Artikulli i plotë »

a�?Qelbeta�� aeroplani nga qebapA�t e shqiptarA�ve (FOTO)

ShqiptarA�t siA� ka thA�nA� Faik Konica identifikohen prej 50 metrave larg. PA�r tA� vA�rtetuar kA�tA�, ju sjellim fotot e shqiptarA�ve qA� njA� orA� e gjysmA� nuk mund tA� durojnA� pa ngrA�nA� nA� aeroplanA�. Era e qebapA�ve me speca dA�gjohet deri ne kabinA�n e pilotit ndA�rsa udhA�tarA�ve tjerA� u bA�nA� udhA�timin …

Artikulli i plotë »

I kA�rkon kushA�rirA�s para, shokohet nga oferta e saj

GjithmonA� kur kemi nevojA� pA�r diA�ka, kryesisht para, nA� mendje na shkon qA� ta��ua kA�rkojmA� personave tanA� mA� tA� afA�rt si, familjarA�, miq apo tA� kushA�rinj.Ky A�shtA� rasti i njA� 17-vjeA�areje nga Trowbridge, Angli, e cila i ka kA�rkuar para kushA�rirA�s sA� saj, qA� jetonte nA� kryeqytet dhe tA� gjithA� …

Artikulli i plotë »
error: