Argëtim

A�ifti i katunarA�ve nga Librazhdi kan veshur 200.000 euro/ Djersa dhe zbokthi i mbulojnA� trupin dhe kokA�n

A�ifti i katunarA�ve nga Librazhdi kan veshur 200.000 euro/ Djersa dhe zbokthi i mbulojnA� trupin dhe kokA�n. E tmerrshme! Kjo eshte fjala e vetme qe na vjen ndermend ne keto caste,kur shohim kete foto te qiftit Iris dhe Taulant Balla.Mijera euro veshje, luks qe vetem aristokratet e filmave perendimore te …

Artikulli i plotë »

Zbulohet historia e DonA�s sA� Big Brother: a�?Ka fjetur me mua pA�r njA�a��

Pavarsisht se partneri i saj Musa lakohet shumA� nA� lajmet nga a�?Big Brother Albaniaa��, nuk mund A�t themi tA� njA�jtA�n gjA� pA�r DonA�n. Ajo A�shtA� mA� e tA�rhequr dhe e rezervuar duke krijuar rrallA� debate e duke u fokusuar mA� tepA�r tek lidhja e saj me partnerin, njA� marrA�dhA�nie kjo …

Artikulli i plotë »

FA�rkoni gishtin tregues 60 sekonda: Efekti e ngazA�llen secilin qA� e provon!

A�do gisht nA� dorA�n tonA�, sipas mjekA�sisA� alternative, A�shtA� i lidhur me ndonjA� organ dhe me dhembje tA� caktuar fizike. PA�r ta eliminuar atA� dhembje, fA�rkoni gishtin e caktuar dhe shumA� shpejt simptomat do tA� duhej tA� zbuteshin ose madje edhe tA� zhdukeshin. Mjafton qA� vetA�m 60 sekonda fA�rkimi tA� …

Artikulli i plotë »

RrA�fimi i kA�saj vajze ju lA� pa fjalA�: Ja si humba 38 kilogramA� duke ngrA�nA�!

UNE JAM IRISA ALIAJ, 22 VJEA�. QA� fA�mijA� deri nA� moshA�n 21 vjeA�are kam qA�nA� obese. Isha pA�rshtatur deri diku me atA� mA�nyrA� jetese. Edhe pse mbipeshA� kam qA�nA� gjithnjA� energjike, e shkathA�t, e qeshur dhe shumA� e shoqA�rueshme. Por gjithcka filloi rreth tre vite mA� parA� kur arrita njA� …

Artikulli i plotë »

Sa��ua merr mendja ku i kishin fshehur paratA� !!!DY SHQIPTARA� KAPEN ME KOKAINA� DHE 1.3 MILIONA� EURO

dhe 1.3 milionA� euro qA� i shikoni nA� foto. Ndalimi i vajzA�s dhe dy djemve shqiptarA�, u bA� pasi u kapA�n me kokainA�, si dhe kishin fshehur shumA�n e madhe tA� parave nA� njA� ndarje tA� fshehtA� brenda gomA�s rezervA� tA� makinA�s sA� tyre tip Saab. Operacioni A�shtA� kryer mA� …

Artikulli i plotë »

Si ta kuptosh brenda 5 minutave qA� njA� djalA� A�shtA� maskilist

Ne gabojmA� shpesh duke i gjykuar njerA�zit nga pamja, pA�rveA� njA� rasti: buzA�qeshja e njA� djali, ose mungesa e saj, tregojnA� sa seksist A�shtA� ai, sipas njA� studimi tA� publikuar nA� revistA�n Sex Roles. SA� pari, le tA� shpjegojmA� si e pA�rkufizojnA� seksizmin autorA�t e studimit nga Universiteti Northeastern. a�?Seksizmi …

Artikulli i plotë »
error: