Argëtim

24-vjeA�ari shqiptar pA�rndiqte dhe kA�rcA�nonte ish tA� dashurA�n italiane: Do tA� jesh gjithmonA� e imja

Policia italiane nA� zonA�n e Monzas ka vA�nA� nA� pranga njA� 24-vjeA�ar shqiptar me akuzat e dhunA�s seksuale, rrA�mbim, lA�ndim dhe pA�rndjekje. ViktimA� e kA�tyre akteve A�shtA� ish-e dashura e tij, me tA� cilA�n ishte njohur qA� kur ajo ishte 12-vjeA�e. Vitin e kaluar vajza e ka denoncuar djalin nA� …

Artikulli i plotë »

a�?Lajthitjaa�� e kompjuterit a�?fA�lliqia�� Alketa Vejsiun para gjithA� shqiptarA�ve (Foto)

Edhe pse gjithA� finalja e a�?Your Face Sounds Familiara�� ishte njA� dA�shtim qA� u vu re nga tA� gjithA�, vulA�n ia vuri shpallja e fituesit. Pasi iu dhanA� A�mimet Valon Shehut dhe Flaka Krelanit u tha se kishte ndodhur njA� pA�rllogaritje gabim. Ajo qA� nuk gaboi ishte parashikimi i tA� …

Artikulli i plotë »

Publikohet Video e Sinan Hoxhes dhe Rrezarta ShkurtA�s duke u …

NjA� mbrA�mje spektakolare e a�?Ami Eventa�? ka mbledhur sonte (e hA�nA�) shumA� emra tA� njohur nA� eventin e organizuar pA�r 10 vjetorin e themelimit tA� kA�saj kompanie. ShumA� kA�ngA�tarA�, artistA� e politikanA� kishin ardhur enkas nA� kA�tA� mbrA�mje pA�r tA� festuar pranA� A�iftit Mamaqi. Sinan Hoxha, Rezarta Shkurta, Inis Gjoni, …

Artikulli i plotë »

Spoti kundA�r terrorizmit pA�r muajin e Ramazanit nA� ArabinA� Saudite

NjA� reklamA� kundA�r terrorizmit pA�r muajin e Ramazanit nA� ArabinA� Saudite ka bA�rA� xhiron e botA�s nA� internet pA�r mesazhet qA� pA�rA�on. Materiali ka marrA� miliona shikime nA� Youtube pA�r vetA�m 2 ditA�. a�?Do I tregoj Zotit qA� I keni mbushur varrezat me fA�mijA�t tanA� dhe se keni boshatisur bankat …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive Arilena Ara tregon se kush ia mori Virgjinitetin dhe kur ia …

Detajet intime nga jeta e kA�ngA�tarA�ve tA�rheqin gjithmonA� vA�mendjen, sidomos nA�se bA�het fjalA� pA�r marrA�dhA�niet e tyre seksuale. KA�shtu ka ndodhur me kA�ngA�taren, Arilena Ara, e cila nA� njA� intervistA� pA�r emisionin Thumb ka treguar se kush ia ka marrA� virgjA�rinA�. a�?NA�ntori ma moria�?, a�� A�shtA� pA�rgjigjur kA�ngA�tarja me humor. …

Artikulli i plotë »

Papa e pyet Melanien se A�ka i jep Trumpit pA�r tA� ngrA�nA�, ja pA�rgjigjia e saj

NjA� bashkA�bisedim i shkurtA�r mes ZonjA�s sA� ParA�, Melania Trump dhe Papa FranA�eskut, po bA�n xhiron nA� rrjetet sociale. Melania dhe Ivanka Trump po shoqA�rojnA� presidentin amerikan, Donald Trump, nA� turin e tij tA� parA� ndA�rkombA�tar. Pas Izraelit, ata u ndalA�n nA� Vatikan ku takuan Papa FranA�eskun. NA� njA� moment …

Artikulli i plotë »

Jam Tringa 32 vjece nga Gostivari./Me mbeti vetura ne rrug ,u ndalen dy shofer kamjoni kinse per te me ndihmuar por me pa…

Jam Tringa 32 vjece nga Gostivari./Me mbeti vetura ne rrug ,u ndalen dy shofer kamjoni kinse per te me ndihmuar por me palluan derisaa��Nuk dua ta zgjas nje dit kah mengjesi mu prish vetura ne autoban.. skisha qa te beja askush nuk kalonte. papritmas erdhi nje kamoion ishin dy shofer …

Artikulli i plotë »

Vajza bA�n si e ndershme, por nA� fund tregon fytyrA�n e vA�rtetA�

NjA� mesazh nA� aplikacionin Messenger nA� Facebook ka shkaktuar njA� situatA� vA�rtetA� komike. SiA� ndodh rA�ndom, njA� djalA� ka kontaktuar nA�pA�rmjet kA�tij rrjeti njA� vajzA�. Pas prezantimit, ai ka dalA� nA� temA� duke i kA�rkuar seks por vajza menjA�herA� ka bA�rA� si e ndershme. MA� pas djali i ka pA�rmendur …

Artikulli i plotë »
error: