Argëtim

a�?Kapa burrin dhe motrA�n duke bA�rA� seks nA� shtA�pinA� timea�? mendoja se ishim njA� familje e fortA�

NA� adresA�n e psikologes sA� The Sun, sot ka ardhur njA� histori shumA� e trishtA�a�� NjA� nA�nA� e re me dy djem binjakA�, ka kapur burrin dhe motrA�n e saj duke bA�rA� seks ne shtA�pinA� e tyre. E shokuar nga kjo skenA� ajo ka marrA� djemtA� dhe A�shtA� larguar nga …

Artikulli i plotë »

ePabesueshme: Kjo A�sht Maturantja me tA� pasmet si tA� Kim Kardashian (FOTO)

Quhet Anisa Rexhaj dhe ishte nxA�nA�se e gjimnazit a�?Haxhi Zekaa�� nA� Istog. Por, ajo A�ka vlen tA� komentohet A�shtA� pamja e saj tejet, e sidomos linjat trupore. Anisa ka realizuar edhe njA� set tA� fotografive ku ka vA�nA� nA� pah hiret trupore, qA� i ngjanin atyre tA� Kim Kardashian. MA� …

Artikulli i plotë »

E tallnin dikur, por sot A�shtA� shndA�rruar nA� njA� vajzA� super seksi (Foto)

TA� gjithA� e tallnin dikur, por sot kjo vajzA� A�shtA� shndA�rruar nA� njA� pjeshkA� pA�r tA� cilA�n A�menden tA� gjithA� Ajo A�shtA� Ash Soto dhe kur ishte 12 vjeA� trupi i saj filloi t mbuloj nga disa a�?njollaa�? tA� cilat u pA�rhapA�n gjithandej. Kur shkonte nA� shkollA�, shokA�t dhe shoqet …

Artikulli i plotë »

U kap duke bA�rA� seks nA� hotel me aktorin e famshA�m hollivudian, ja si e pA�son kamarierja seksi (FOTO)

NjA� kameriere nA� LondA�r u largua nga puna, pasi shefat e saj e gjetA�n tA� zhveshur nA� dhomA�n e hotelit tA� aktorit Orlando Bloom. Viviana Ross, 21-vjeA�are, i derdhi pijen yllit 40-vjeA�ar tA� a�?Pirates of the Caribbeana�?. Ky i fundit ishte nA� LondA�r pA�r tA� promovuar filmin e tij tA� …

Artikulli i plotë »

Jam Klea 28 vjece nga shqiperia./Derisa e beja me vallaun e shoqes shoqja me filmonte dhe thoshtea��

KurrA� nuk e kam menduar se do tA� ndodhA� me mua. Natyrisht, tA� gjithA� mendojmA�: a�?Kjo ndodh pA�r disa njerA�z, por kjo nuk do tA� mA� ndodhA� mua.a�? Por e vA�rteta A�shtA� se jeta na sjell shumA� surpriza tA� pakA�ndshme dhe pA�rvoja tA� trishtuara. Gruaja ime A�shtA� me pushime dhe …

Artikulli i plotë »

PA�r disa A�shtA� e pa pA�rmbajtshme kjo qA� ka publikuar Learta Jakupi (FOTO)

Mund ta quajmA� se A�shtA� nusja mA� e komentuar e estradA�s, ajo si duket A�shtA� nA� pA�rgatitje e sipA�r tA� njA� biznesi ku e drejton vetA� ajo, shkruan Kosovarja. Learta A�shtA� edhe nusja mA� e A�mbA�l jo vetA�m pA�r Kushtrimin por edhe pA�r tA� gjithA� ne. E si duket ajo …

Artikulli i plotë »

Rregullat e njA� dame tA� vA�rtetA�: KA�shilla qA� do ta��jua ndryshojnA� jetA�n!

ShoqA�ria shpeshherA� ka kA�rkuar shumA� nga gratA�: duhet tA� jenA� nA�na, gra, vajza, mike, shefea�� KA�to kA�rkesa tA� mA�dha nga shoqA�ria shpeshherA� mund ta��i shkaktojnA� dhimbje emocionale grave, dhe kjo A�shtA� arsyeja se pA�rse duhet ta��i injoroni ato kA�rkesa. Prandaj, duke marrA� parasysh kA�to, ju sjellim njA� listA� me disa …

Artikulli i plotë »

zhvishet Xhesika, skena tA� nxehta mes vajzave (FOTO +16)

Aktorja e serialit a�?O Sa Mirea�?, Adriana Matoshi, e njohur ndryshe si Sasa ka postuar pamje nA� rrjetin social Instagram tA� njA�rA�s nga aktoret mA� tA� pA�rfolura nA� kA�tA� serial Xhesika, shkruan ArtistA�t ShqiptarA�. GjatA� gjirimeve tA� serialit duket se nga lodhja, XhesikA�n e ka zA�nA� gjumi kA�shtu qA� Sasa …

Artikulli i plotë »
error: