Jetë dhe Stil

Kur Angelina Jolie pozonte ai???toplessai??i??, kAi??to foto po Ai??mendin internetin (Foto)

Disa fotografi tAi?? mAi??hershme tAi?? aktores hollivudiane Angelina Jolie kanAi?? dalAi?? nAi?? internet dhe tAi?? cilat janAi?? bAi??rAi?? hit me tAi?? madhe. NjAi?? fotografi e aktores e cila po qarkullon nAi?? rrjetet sociale Ai??shtAi?? komentuar shumAi?? nga ndjekAi??sit nAi?? rrjetin social ai???Instagramai???. NdonAi??se kohAi??ve tAi?? fundit aktorja duket se nuk …

Artikulli i plotë »

Ajo vuante pAi??r ish-in e saj, babai nuk e duron dhe i jep njAi?? kAi??shillAi?? qAi?? sai??i??ka pAi??r ta harruar kurrAi??(Foto)

Protagoniste e kAi??saj historie Ai??shtAi?? Daleynee, e cila ishte ndarAi?? me tAi?? dashurin e saj dhe nuk po e merrte veten pas kAi??saj. Por pas marrjes sAi?? mesazhit tAi?? pabesueshAi??m tAi?? babait tAi?? saj, ajo e ndau atAi?? nAi?? Twitter dhe menjAi??herAi?? pas kAi??saj kjo u bAi?? virale. TAi?? thAi??nit …

Artikulli i plotë »

Djali nga Puka: NatAi??n e parAi?? nAi?? shtrat mAi?? la me gojAi??hapur, nuk e prisja

NjAi?? djalAi?? ka vendosur tAi?? martohet me vajzAi??n e zemrAi??s, ama motivi i tij tAi?? lAi?? gojAi??hapur. ai???Nuk ka si vajzat shqiptare. Goja i prish se kAi??shtu janAi?? tAi?? kulluara. PAi??rshendetje Filozofia, jam njAi?? 27-vjeAi??ar nga Puka, por jetoj nAi?? mes tAi?? LondrAi??s. Kam kaluar plot vajza tAi?? tAi?? gjitha …

Artikulli i plotë »

Vajza nga Lezha: Ishte hera e parAi?? qAi?? e provoja, i fejuari mAi?? emocionoi fort

NjAi?? histori e bukur dashurie Ai??shtAi?? rrAi??fyer nga njAi?? vajzAi?? e re, e cila ka treguar se si e ka marrAi?? propozimin pAi??r fejesAi??. Kjo Ai??shtAi?? historia e rrAi??fyer . ai???Dashuria vjen edhe kur nuk e pret fare! Nuk Ai??shtAi?? e thAi??nAi?? qAi?? njeriun e zemrAi??s duhet patjetAi??r ta njohAi??sh …

Artikulli i plotë »

E Dhimshme! Nga skamja e familjes nga myku nAi?? shtAi??pi, i vdiq djali 8 vjeAi?? (Video)

Familja 5-anAi??tarAi??she Makolli nga Prishtina, jeton nAi?? kushte tAi?? vAi??shtira. Ata banojnAi?? nAi?? shtAi??pinAi?? e njAi?? pjesAi??tari tAi?? komunitetit rom. TAi?? ftohtAi??t dhe gjendja e rAi??ndAi?? sociale i shoqAi??ron ata vit pas viti.NAi??na e tre fAi??mijAi??ve, Sahadete Makolli, thotAi?? se kAi??to kushte kanAi?? bAi??rAi?? qAi?? djali i saj tetAi??vjeAi??ar kishte …

Artikulli i plotë »

ai???Pse nuk mai??i??i ke qepur pantallonat?ai??i?? kAi??to janAi?? fjalAi??t e fundit tAi?? burrit qAi?? vrau gruan nAi?? KavajAi?? (Foto)

Pak orAi?? pas ngjarjes sAi?? rAi??ndAi?? qAi?? ndodhi ditAi??n e sotme nAi?? KavajAi??, janAi?? zbuluar fotot e viktimAi??s dhe tAi?? autorit. Ata janAi?? fotografuar nAi?? oborrin e shtAi??pisAi?? sAi?? tyre. Sipas fqinjeve dhe te afermeve, cifti merrej me bujqAi??si e blegtoria, pAi??rveAi?? rritjes sAi?? gjelave tAi?? detit, kishin edhe njAi?? …

Artikulli i plotë »

E mbani mend Mimoza LlasticAi??n? Ajo sot Ai??shtAi?? mami dhe shumAi?? joshAi??se

E mbani mend Mimoza LlasticAi??n, vajzAi??n e vogAi??l dhe tAi?? pAi??rkAi??dhelur qAi?? kishte naze e teka? E kemi fjalAi??n pAi??r personazhin qAi?? ka luajtur vite mAi?? parAi?? aktorja Zhaklina Dhimojani. Ndoshta fAi??mijAi??t e sotshAi??m nuk e kanAi?? mundAi??sinAi?? tAi?? shikojnAi?? kAi??tAi?? personazh, pasi dita e tyre Ai??shtAi?? e zAi??nAi?? duke …

Artikulli i plotë »

I jepte para Ai??do ditAi?? vajzAi??s sAi?? varfAi??r, por ajo Ai??farAi?? pa njAi?? ditAi?? e la pa mend

Kjo video po qAi?? jep njAi?? mesazh shumAi?? tAi?? fuqishAi??m nAi?? lidhje me atAi?? se si mirAi??sjellja kurdoherAi?? kthehet nAi?? jetAi??. Djaloshi i cili pAi??rkundAi??r ndihmAi??s qAi?? ofronte Ai??do ditAi?? pAi??r njerAi??zit nAi?? lagjen e tij, nuk kAi??rkonte asgjAi?? nAi?? kAi??mbim. Por njAi?? ditAi??, ndodhi ajo e cila atij ia …

Artikulli i plotë »
error: