Jetë dhe Stil

Historia/ Vjehrra kishte gjashtA� muaj pa seks dhe pastaj mA�..

NjA� 23-vjeA�ar ka kaluar njA� eksperiencA� mjaft tA� rrezikshme pasi ka bA�rA� seks me nA�nA� e tA� fejuarA�s. Por duket se kjo histori nuk ka pA�rfunduar ashtu siA� djali e priste sepse vjehrra e ardhshme ia ka a�?punuara�� ndryshe nga A�farA� ai mendonte. Lexoni historinA� e publikuar nA� rubrikA�n e …

Artikulli i plotë »

KA�shtu dukeshin Anita e Ramushi nA� ditA�n e tyre tA� dasmA�s (Foto)

Lideri i AAK-sA�, Ramush Haradinaj, aktualisht po qA�ndron nA� FrancA� pas urdhrit tA� GjykatA�s qA� tA� mos e lA�shoj FrancA�n deri nA� njA� vendim tjetA�r. MirA�po, tA� gjithA� e dimA� se kjo nuk A�shtA� hera e parA� qA� Ramushi detyrohet pA�r njA�rin apo tjetrin shkak tA� qA�ndroj larg familjes sA� …

Artikulli i plotë »

RrA�fimi i tmerrshA�m e njA� vajze: Dyshova se i fejuari po mA� tradhton, por kur zbulova se me kA� u shokovaa��

Kylie, njA� vajzA� 26-vjeA�are ka pA�rjetuar njA� tradhti qA� A�shtA� e vA�shtirA� ta harrojA�. NA�na e saj ka pasur njA� lidhje qA� ka zgjatur gati dy vjet e gjysmA� me burrin e saj tA� ardhA�m. NjA� tradhti e dyfishtA� kjo pA�r vajzA�n. Pasi ishin njohur nA� njA� portal online tA� …

Artikulli i plotë »

Kemal e Nihan urrehen nA� jetA�n reale, ai nuk i shkoi as nA� dasmA�

phexin order Historia e tyre e dashurisA� i ka magjepsur shumA� njerA�z, jo vetA�m nA� Turqi por nA� edhe trojet shqiptare. a�?Kara Sevdaa�? ka arritur njA� shikueshmA�eri tA� lartA� , pA�r mA� shumA� ky serial pranA� televizorit ka mbledhur edhe mijA�ra shikues tA� tjerA� nA� gjithA� botA�n, shkruan Magazina.al. Perzonazhet …

Artikulli i plotë »

Ndryshimi drastik i 26-vjeA�ares pA�r tA� fejuarin, shikoni si duket ajo sot

Ajo donte qA� tA� kishte njA� dasmA� tA� paharrueshme, por edhe t’i bA�nte njA� surprizA� njeriut tA� zemrA�s, i cili vazhdon ta dojA� pa kushte. 26-vjeA�arja nga Liverpul e quajtur Jennifer Ginley ka humbur 63 kilogramA�, e cila para disa muajsh peshonte plot 120 kilogramA�. Por dA�shira e madhe qA� …

Artikulli i plotë »

Gruaja blen spermA�n 1.600 dollarA�, veprimi i menA�ur i shpA�ton jetA�n

NjA� vajzA� A�shtA� treguar mjaft e zgjuar, pasi ka arritur t’i shpA�tojA� dA�nimit me vdekje pasi ka blerA� spermA�n e njA� 27-vjeA�ari. Nguyen Thi Hue pagoi 1.600 dollarA� pA�r tA� blerA� spermA�n, tA� cilA�n mA� pas e pA�rdori pA�r tA� ngelA� shtatzA�nA�. 43-vjeA�arja nga Vietnami ishte dA�nuar me vdekje pA�r …

Artikulli i plotë »

KA�to janA� pozicionet mA� tA� reja tA� seksit, provojini nA�se doni tA� a�?digjenia�? nA� shtrat

Jeni lodhur nga pozicionet e njA�jta nA� vende tA� njA�jta? Ja disa pozicione tA� reja tA� cilat mund ta��i provoni Barazimi Fillon nA� pozA�n misionare, derisa ai me tA�rA� peshA�n mbA�shtetet nA� ju (jo bash me tA�rA� peshA�n). Le tA� pA�rkulet pA�rpara ashtu qA� baza e kockA�s pubike ta��i bA�jA� …

Artikulli i plotë »

Ky kalA� A�shtA� shitur 11 milionA� euro, kur ta shikoni videon do ta kuptoni pse

NjerA�zit janA� shumA� tA� lidhur me kafshA�t, e sidomos me ato qentA�, macet dhe kuajt. Ky kalA� ka kushtuar plot 11 milionA� euro dhe do ta kuptoni pse, pasi ta shikoni videon, transmeton lajmi.net. Ai A�shtA� shumA� a�?i pashA�ma�? dhe ka lA�vizje tA� mrekullueshme, gjithashtu A�shtA� shumA� i trajnuar mirA�.

Artikulli i plotë »
error: