Jetë dhe Stil

Vendi ideal pA�r tA� bA�rA� seks bazuar te shenja juaj e horoskopit. Ndoshta sa��do ketA� mA� tradhA�ti!

Mesa duket te vendi ku preferoni tA� bA�ni seks ndikon edhe shenja juaj e horoskopit. Si mA� poshtA� tA� gjitha shenjat, hidhini nA� sy nA�se ju pA�rshtatet me shenjA�n tuaj: 1. Dashi NjerA�zit qA� i pA�rkasin kA�saj shenjA� duan gjA�ra tA� ndryshme dhe dhoma e zhveshjes do ishte ideale pA�r …

Artikulli i plotë »

6 Shenjat e horoskopit qA� japin kA�shillat mA� tA� mira. I keni pranA�?

cheap evista coupon Si mA� poshtA� shenjat e horoskopit nga tA� cilat duhet tA� merrni mA� shumA� kA�shilla. 1. Demi MiqtA� dem ju kA�shillojnA� si duhet nA� lidhje me shA�ndetin, por mbi tA� gjitha do jenA� tA� ndershA�m gjithmonA� me ju. Ata nuk bA�jnA� dot kompromise dhe do jua thonA� …

Artikulli i plotë »

Kam nji histori shum te veshtir.dhe nuk di cte bej kam nevoj per mendim nga psikolog a kushdo qoft ..jam nji zonje 39 vjece kam 3 fmi .te madhin 22 vjec vajzen 19 vjece dhe te djalin e vogel 16 vjec .. kam 24 vjet e martuar .dhekam nji vit qe jam ndar.per probleme qe ai gjithmon veshtronte dhe pelqente a��

Kam nji histori shum te veshtir.dhe nuk di cte bej kam nevoj per mendim nga psikolog a kushdo qoft ..jam nji zonje 39 vjece kam 3 fmi .te madhin 22 vjec vajzen 19 vjece dhe te djalin e vogel 16 vjec .. kam 24 vjet e martuar .dhekam nji vit …

Artikulli i plotë »

Duket si njA� gropA� e zakonshme, por ajo qA� fshihet nA� tA� do ju shokoj!

Duke pasur parasysh se sa i madh dhe i ndryshA�m A�shtA� bota jonA�, A�shtA� pA�r ta��u habitur se njerA�zit kanA� shpikur mA�nyra jetese interesante dhe unike. Duke filluar nga shtA�pitA� e vogla e deri tek vilat e mA�dha, A�shtA� e qartA� se njerA�zit nuk janA� tA� kA�naqur me vetA�m katA�r …

Artikulli i plotë »
error: