Jetë dhe Stil

Shkodranja: Shkova nAi?? VelipojAi?? me tAi?? dashurin e martuar, babai na ndoqi, mAi?? pasai??i??

NjAi?? histori e gabuar dashurie dhe njAi?? baba qAi?? tronditet nga ajo qAi?? zbulon pAi??r tAi?? bijAi??n. Ai??shtAi?? kjo kryefjala e historisAi?? sAi?? njAi?? vajze tAi?? re, e cila ndihet nAi?? njAi?? udhAi??kryq jete. Ja historia e rrAi??fyer pAi??r ai???ShkodraNewsai???. ai???Jam lind dhe rritur nAi?? ShkodAi??r. Sot jam 21 vjeAi??e …

Artikulli i plotë »

Mbeti shtatzAi??nAi?? kur ishte 11-vjeAi??e, familjarAi??t nAi?? ethe se kush Ai??shtAi?? nAi?? tAi?? vAi??rtetAi?? babai i fAi??mijAi??s (Foto/Video)

NjAi?? vajzAi?? 12-vjeAi??e nga Ukraina do tAi?? kuptoj nAi?? njAi?? emision televiziv, nAi??se babai i fAi??mijAi??s sAi?? saj Ai??shtAi?? njerku apo njAi??ri nga dy vAi??llezAi??rit, shkruan Daily Mail. Tanya Luchishin kishte mbetur shtatzAi??nAi?? kur ishte vetAi??m 11-vjeAi??e, dhe fillimisht kishte thAi??nAi?? se babai i vajzAi??s sAi?? saj Diana, Ai??shtAi?? fqinji …

Artikulli i plotë »

Shqiptarja Tradhton burrin me vjehrrin, por nuk mbaron me kaq Historia TronditAi??seai??i?? (VIDEO +18)

Burri ka shkuar pAi??r punAi?? nAi?? emigracion, kurse gruaja e tij e ka tradhtuar me vjehrrin, madje ka lindur edhe fAi??mijAi??. Kjo ka ndodhur nAi?? njAi?? fshat afAi??r qytetit NegotinAi?? nAi?? MaqedoninAi?? Lindore, ku babai dhe djali i tij jetonin pranAi?? njeri tjetrit me shtAi??pi. Vjehrri ka pasur edhe njAi?? …

Artikulli i plotë »

Daily Mail flet pAi??r fAi??mijAi??t e pasur tAi?? TiranAi??s: Pasuria e tyre, pAi??r t’u pasur zili

Daily MailAi??i ka kushtuar njAi?? artikull tAi?? veAi??antAi?? fAi??mijAi??ve tAi?? pasur tAi?? TiranAi??s (Rich Kids of Tirana), e cila nisi si njAi?? faqe e thjeshtAi?? Instagrami, por paraqet nAi?? mAi??nyrAi?? shumAi?? tAi?? mirAi?? jetesAi??n e disa prej fAi??mijAi??ve tAi?? pasur tAi?? vendit tonAi??. BAi??het fjalAi?? pAi??r njAi?? llogari Instagrami me …

Artikulli i plotë »

Ky djalosh i kAi??rkon kushAi??rirAi??s para, shokohet nga oferta e saj

GjithmonAi?? kur kemi nevojAi?? pAi??r diAi??ka, kryesisht para, nAi?? mendje na shkon qAi?? tai??i??ua kAi??rkojmAi?? personave tanAi?? mAi?? tAi?? afAi??rt si, familjarAi??, miq apo tAi?? kushAi??rinj.Ky Ai??shtAi?? rasti i njAi?? 17-vjeAi??areje nga Trowbridge, Angli, e cila i ka kAi??rkuar para kushAi??rirAi??s sAi?? saj, qAi?? jetonte nAi?? kryeqytet dhe tAi?? gjithAi?? …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besoni, Ja sa kushtojnAi?? kAi??pucat e djalit tAi?? presidentit Hashim Thaci i cili i pat mbathur nAi?? ditAi??n e votimeveai??i??

Endrit ThaAi??i dje ka qenAi?? i pranishAi??m nAi?? votime se bashku me prindAi??rit e tij. Ai dukej tamam si njAi?? zotAi??ri. Madje shumAi?? femra e shikuan dhe e pAi??lqyen atAi??. Ai sa mAi?? shumAi?? rritet aq mAi?? shumAi?? ngjanAi?? me babin e tij Hashim ThaAi??in. Por duke pasyr parasysh gjendjen …

Artikulli i plotë »

Dilema e vajzAi??s shkodrane: Im shoq pi shumAi??, iu dorAi??zova vjehrrit nAi?? shtrat. Po tani Ai??ai??i??tAi?? bAi??j?

E dashuruar me ish-vjehrrin dhe nAi?? dilemAi?? se si do ta presin lidhjen e tyre familjarAi??t e saj dhe ish-burri. Kjo Ai??shtAi?? historia e njAi?? gruaje nga Kopliku, e rrAi??fyer pAi??r ai???ShkodraNewsai???. ai???Po kryej marrAi??dhAi??nie seksuale me ish-vjehrrin tim dhe duam tAi?? martohemi bashkAi??. Kam qenAi?? e martuar nAi?? Koplik, …

Artikulli i plotë »

Shokon 25 vjeAi??arja: NAi?? pranverAi?? martohem por e bAi??j ende me kunatin tim pasi i dashuri poai??i??

NjAi?? vajzAi?? 25 vjeAi??are ka rrAi??fyer pAi??r The Sun se Ai??shtAi?? e fejuar prej 5 vitesh me njAi?? djalAi?? dhe do tAi?? martohet nAi?? pranverAi?? por jeta seksuale e tyre Ai??shtAi?? thuajse e shuar pasi ai merret me drogAi??, pAi??rcjell Bota sot.Vajza thotAi?? se tashmAi?? ka filluar duke bAi??rAi?? seks …

Artikulli i plotë »

Fotot e Ai??mendurive: Yjet bAi??jnAi?? gjithAi??ka qAi?? tAi?? duken seksi [Foto+18]

TashmAi?? Ai??shtAi?? bAi??rAi?? mAi?? e lehtAi?? qAi?? tAi?? kesh njAi?? trup seksi. Kjo falAi?? ndAi??rhyrjeve tAi?? ndryshme. Yjet janAi?? tAi?? parat qAi?? nxitojnAi?? pAi??r tAi?? pAi??rmirAi??suar ose mbajtur trupin nAi?? formAi??. Ky koleksion tregon se deri ku arrijnAi?? ato pAi??r tAi?? pasur njAi?? trup seksi. Fotot vijnAi?? nga Daily Star. …

Artikulli i plotë »
error: