Jetë dhe Stil

Burrat kanAi?? 1 ai???sekretai??? nAi?? mAi??ngjes qAi?? Ai??do grua duhet ta dijAi??

Femrat mendojnAi?? se burrat duan seks nAi?? Ai??do kohAi?? dhe argumenti pAi??r ta pAi??rforcuar Ai??shtAi?? kur ata e shohin burin e tyre tAi?? eksituar nAi?? mAi??ngjes. GratAi?? kanAi?? njAi?? problem pAi??r ta kuptuar kAi??tAi?? fenomen dhe ato mendojnAi?? se gjithmonAi?? kjo ka tAi?? bAi??jAi?? vetAi??m me dAi??shirAi??n pAi??r seksai??i??shiko videon …

Artikulli i plotë »

U bAi??nAi?? tAi?? njohur si Ai??ifti i parAi?? nAi?? botAi?? me gjashtAi??njaket e mbijetuara. Por, ja Ai??farAi?? ndodhAi?? 30 vite mAi?? vonAi??

Disa thonAi?? se tAi?? rritAi??sh njAi?? fAi??mijAi?? Ai??shtAi?? e ngjajshme me luftAi??n guerile; imagjinoni Ai??farAi?? drame Ai??shtAi?? rritja e gjashtAi?? fAi??mijAi??ve njAi??herAi??sh. Kjo Ai??shtAi?? pAi??rralla kaotike por e lumtur e njAi?? Ai??ifti i cili ka rritur gjashtAi??njaket. Pasi kishte kaluar raundin e trembAi??dhjetAi?? tAi?? barnave, Janet Walton ishte ai???nAi?? ajAi??rai??i?? …

Artikulli i plotë »

ai???MAi?? ra bluza nAi?? ballkonin e super-mashkullit me muskuj, por u trondita nga e vAi??rteta e tijai???

NjAi?? vajzAi?? e re nga Puka ka ndarAi?? me portalin ai???ShkodraNewsai??i?? historinAi?? e saj tAi?? dashurisAi?? me njAi?? djalAi?? nga Shkodra. Ajo ka edhe njAi?? apel pAi??r vajzat e tjera qAi?? tAi?? mos mashtrohen siAi?? ra ajo nAi?? kurthin e tAi?? dashurit me tAi?? cilin qAi??ndroi nAi?? lidhje pAi??r 2 …

Artikulli i plotë »

Shqiptari martohet me zezake, por ajo qAi?? nusja bAi??n nAi?? dasAi??m lAi?? tAi?? gjithAi?? pa fjalAi?? (VIDEO)

Nuk dihet saktAi?? burimi i videos por nAi?? Video shihet njAi?? djal i shkuar nAi?? gurbet prejardhja e tij nga burime tAi?? paverifikuara Ai??shtAi?? nga ShqipAi??ria mAi?? saktAi?? nga Vlora. BAi??het fjalAi?? pAi??r njAi?? djal shqiptare dhe njAi?? vajz braziliane. TAi?? dy ata po kAi??rcejnAi?? ai???vallen kosovareai???, por ajo qAi?? …

Artikulli i plotë »

Para tri dite u bAi?? me shtAi??pi tAi?? re, por sot ai???Lalushiai??i?? mori lajmin tragjik (Foto)

Humorisiti i njohur kosovar Ganimet Bytyqi i njohur tek publiku si ai???Lalushiai??i?? ditAi?? mAi?? parAi?? u bAi?? me shtAi??pi tAi?? re, shkruan Gazeta NewBorn. Kjo falAi?? ndihmAi??s qAi?? ai mori nga Shoqata BAi??mirAi??se Humanitare ai???JetimAi??t e Ballkanitai??i??. how to order ciprofloxacin online

Artikulli i plotë »

NjerAi??zit e kuptojnAi?? kur vdesinai??i?? zbulimi tronditAi??s i shkencAi??tarAi??ve

Disa thonAi?? se kanAi?? parAi?? dritAi?? nAi?? fund tAi?? tunelit, ndAi??rsa tAi?? tjerAi?? pretendojnAi?? se e kanAi?? gjetur veten jashtAi?? trupit, duke parAi?? mjekAi??t qAi?? i shpAi??tonin jetAi??n. Por nAi?? tAi?? vAi??rtetAi??, eksperiencat pranAi?? vdekjes kanAi?? qenAi?? gjithmonAi?? tAi?? debatueshme. Walmart pharmacy crestor price TanimAi??, shkencAi??tarAi??t kanAi?? zbuluar se ndAi??rgjegjja …

Artikulli i plotë »

Java e universitetit: Seks nAi?? publik, kokainAi?? dhe striptizAi??m

Seks nAi?? publik. KokainAi?? e thithur hapur nga organet gjenitale mashkullore. NjAi?? student qAi?? vrapon me njAi?? flakAi??hedhAi??s. MirAi??sevini nAi?? javAi??n e parAi?? tAi?? studimeve nAi?? dy prej institucioneve mAi?? prestigjioze nAi?? Britani: Oxford dhe Cambridge. Sipas ai???The Sunai???, Ai??do javAi?? studentAi??t fillestarAi?? nAi?? kAi??to universitete zhyten nAi?? pije, drogAi?? …

Artikulli i plotë »

A�oi makinA�n nA� servis, pasi e merr i ikA�n truri nga ajo qA� i kishin bA�rA�

NjA� burrA�, i cili A�oi makinA�n e tij nA� njA� servis, ka mbetur i habitur nga ajo qA� ka gjetur brenda nA� makinA�, pasi e ka marrA�. Ruseell Page i dorA�zoi makinA�n njA� punonjA�si me shpresA�n se do e merrte nA� rregull. GjatA� njA� interviste 32-vjeA�ari ka thA�nA�: E A�ova …

Artikulli i plotë »

Njihuni me vajzA�n qA� nuk i lejohet tA� kryejA� marrA�dhA�nie, arsyeja do ta��ju tmerrojA�

Amanda Gryce vuan nga njA� A�rregullim i rrallA�, i cili i shkakton 50 vetA�kA�rnaqje nA� ditA�. Ajo nuk mundet ta kontrrolloj kA�tA� gjendje dhe mund ta��i ndodh kur A�shtA� e ulur nA� makinA�, nA� kafe nA� dush apo edhe duke ecur nA� rrugA�. Nuk A�shtA� e kA�ndshme, A�shtA� njA� torturA�. …

Artikulli i plotë »

VizA� pune nA� Gjermani, vetA�m njA� kusht duhet tA� plotA�soni pA�r tA� ikur

NA� tetA� muajt e parA� tA� vitit 2017, numri i vizave tA� punA�s nA� Gjermani pA�r shqiptarA�t, boshnjakA�t dhe tA� tjerA� nga Ballkani A�shtA� rritur me 70 pA�r qind. Si pasojA�, a�?Die Welta�? i kushton dy artikuj temA�s sA� punA�simit tA� tA� huajve nA� Gjermani. a�?NjA� punA� nA� Gjermani, shumA� …

Artikulli i plotë »
error: