Jetë dhe Stil

Po ti a e ke tradhtuar gruan? Elvis NaA�i i a�?mbyll gojA�na�� tA� gjithA�ve me pA�rgjigjen e tij

DitA�t e fundit, Elvis NaA�i ka qA�nA� nA� qendA�r tA� vA�mendjes pas deklaratA�s sA� tij mbi tradhtinA� bashkA�shortore, deklaratA� tA� cilA�n shumA� e kritikuan e tA� tjerA� e mbA�shtetA�n mendimin e tij. I ftuar sot nA� a�?Pasdite nA� Top Channela�?, imami sqaroi qA� fjalA�t e tij janA� kuptuar gabim pasi …

Artikulli i plotë »

a�?Mrekullia��, nA�na e bijA� sjellin nA� jetA� foshnjat nA� tA� njA�jtA�n kohA�

NjA� nA�nA� dhe vajza e saj nga Siria kanA� sjellA� nA� jetA� fA�mijA�t e tyre nA� tA� njA�jtA�n kohA� me anA� tA� prerjes A�ezariane. Fatma Birinci, 42 dhe Gade Birinci, 21 vjeA�e kanA� lindur nA� njA� spital turk paraditen e sA� premtes (29 shtator). NA�nA� e bijA� u larguan nga …

Artikulli i plotë »

Martohet djali i bosit shqiptar, lulet nga Hollanda, kuzhina nga Italia, ja dasma madhA�shtore qA� ju kushtojA� 500 mij euro (Foto)

Prej njA� jave nA� familjen e biznesmenit tA� suksesshA�m shqiptar Shefqet Kastrati, ka nisur festa. Djali i tij Musa Kastrati dhe nusja Adela, martohen sonte nA� njA� dasmA� me shpenzime marramendA�se, detajet e sA� cilA�s na lanA� me gojA� hapur.NA� fakt dasma do tA� zgjasA� tri ditA�, por sonte A�shtA� …

Artikulli i plotë »

KA�rkohet dado me pagA� 10 mijA� $ nA� muaj, por ka njA� kusht

NjA� familje nga San Francisco e SHBA-ve po kA�rkon njA� dado me rrogA� prej mA� shumA� se 10 mijA� dollarA�sh nA� muaj (130 000 dollarA� nA� vit), por duhet tA� jetA� folA�se e pA�rkryer e gjuhA�s mandarin tA� KinA�s. Sipas websajtit qA� ndihmon prindA�rit, a�?Mommyisha�?, njoftimi fillimisht A�shtA� postuar nA� …

Artikulli i plotë »

Skandaloze: Teuta Krasniqit i del video nudo. Shiko VIDEO-n ku ajo shfaqet cullak

Teuta Krasniqi A�shtA� protagonistja kryesore e filmit a�?Distant Angelsa�?, nA� tA� cilin ka punuar qe njA� kohA�. Aktorja mjaft e pA�rfolur nA� vitet e fundit, nA� kA�tA� projekt luan krahas aktorit tA� njohur, Nik Xhelilaj. NdA�rkaq, filmi A�shtA� prodhim i Gjergj Xhuvanit, kurse aty luan edhe Rinaldo Rocco. Prive ka …

Artikulli i plotë »

Prezantohen tA� gjeturat e hulumtimit a�?GratA� nA� mediat e shkruaraa�?

Agjencia pA�r Barazi Gjinore do tA� prezantojA� tA� gjeturat e hulumtimit a�?GratA� nA� mediat e shkruaraa�? Ky hulumtim A�shtA� bazuar nA� tA� dhA�nat dhe informatat e mbledhura pA�rmes monitorimit dhe analizA�s sA� artikujve nA� mediat e shkruara, pA�r periudhA�n 2014-2015, ku janA� prezantuar gratA�, nA� shtatA� gazetat ditore. TA� gjeturat …

Artikulli i plotë »

E pabesueshme se A�farA� metode pA�rdori kjo vajzA� studente pA�r tA� kaluar provimin (Foto)

delivery triamcinolone PA�r studentA�t ditA�t e fundit tA� verA�s lidhen me provimet e vjeshtA�s dhe stresin qA� ato sjellin. Ata shpesh pA�rdorin mA�nyra nga mA� tA� ndryshmet pA�r tA� kopjuar, tA� cilat nA� tA� shumtA�n e rasteve nuk funksionojnA�. MirA�po, njA� studente ka menduar njA� zgjidhje a�?djallA�zorea�? pA�r tA� mbajtur …

Artikulli i plotë »

NjA� mA�nyrA� e thjeshtA� si tA� largoni dhimbjet e kokA�s

Dhimbjet e kokA�s janA� shumA� tA� zakonshme dhe kanA� shkaqe nga mA� tA� ndryshmet. Edhe pse ato janA� njA� burim i shpeshtA� i stresit dhe ankthit, dhimbjet e kokA�s janA� shenjA� shumA� e rrallA� e njA� sA�mundje tA� rA�ndA�. EkzistojnA� lloje tA� ndryshme tA� dhimbjeve tA� kokA�s, qA� pA�rfshijnA� tensionin …

Artikulli i plotë »

I dashuri niset 3 ditA� pA�r nA� Ibiza pa i thA�nA� tA� dashurA�s, shikoni si reagon ajo kur e merr vesh (Foto)

NjA� natA� qejfi me miqtA� e tij pA�r Gareth Kelly-in A�shtA� kthyer nA� njA� fluturim tejet spontan pA�r nA� Ibiza. Por mesa duket 30-vjeA�ari harroi tA� merrte me vete edhe tA� dashurA�n e tij, tA� cilA�n e njoftoi me anA� tA� mesazheve. E dashura e tij tregon se nuk A�shtA� …

Artikulli i plotë »
error: