Jetë dhe Stil

Kjo limuzinA� do tA� duket fantastike nga jashtA�? Prisni derisa tA� shihni nga brenda dhe do tA� Habiteni..!!

NjA� A�ndA�rr kjo limuzinA� e mrekullueshme! Sepse kA�tu ne propozojmA� se A�shtA� diA�ka me tA� vA�rtetA� e kA�ndshme pA�r tA� parA� dhe ndoshta A�shtA� njA� A�ndA�rr pA�r shumA� njerA�z, dhe ka shumA� tA� ngjarA� qA� edhe pA�r kA�tA� arsye filmi nA� fjalA� po merr njA� numA�r shumA� tA� mirA� tA� …

Artikulli i plotë »

CilA�t e pA�rjetojnA� mA� keq ndarjen? Meshkujt apo femrat?!

Shikojeni njA� film apo serial ku dy personazhe ndahen, dhe e njA�jta ngjarje do tA� pA�rsA�ritet A�do herA�: mashkulli fillon tA� dalA� me shoqA�rinA� e tij A�do natA�, pA�rderisa vajza zhytet nA� akullore. SiA� duket, ky pasqyrim A�shtA� vetA�m gjysmA� i vA�rtetA�. Edhe pse femrat kanA� tendenca ta ndjenjA� dhimbjen …

Artikulli i plotë »

Letra e dhimbshme qA� 7-vjeA�ari ua la shokA�ve pasi vdiq: Tani jam nA� parajsA� (Foto)

NjA� djalosh 7-vjeA�ar ua ka lA�nA� shokA�ve njA� letA�r zemA�rcopA�tuese para se tA� vdiste. Marshall Clark, nga Plymouth nA� Devon, Angli, u ka thA�nA� shokA�ve pA�rmes letrA�s se tani do tA� jetA� nA� gjendje tA� hipA� nA� kolovajzA�, tA� hajA� dredhA�za, tA� vrapojA�, tA� flasA� dhe ta shijojA� kohA�n e …

Artikulli i plotë »

E besoni? Keto 3 pA�rbA�rA�sit qA� do tA� zhdukin menjA�herA� kilet e tepA�rta

BA�het fjalA� pA�r limon, mjaltA�, kanellA� dhe ujA� tA� ngrohtA�. PA�rbA�rA�sit: 1 lugA� gjelle me pudA�r kanelle; gjysmA� limoni i qA�ruar; 1 lugA� gjelle mjaltA�; 1 gotA� me ujA� tA� ngrohtA�; PA�rgatitja: Nuk kA�rkon ndonjA� pA�rgatitje tA� madhe. Hidhni lugA�n me kanellA� nA� gotA�n me ujA� tA� ngrohtA� dhe mA� …

Artikulli i plotë »

ALARM..!! TA� premten e tA� shtunA�n nA� KosovA� vjen nxehti i SaharA�s (Foto)

Kosova tash e disa ditA� po pA�rballet me temperatura tA� larta, tA� cilat deri tani kanA� arritur deri nA� 33 gradA� celsius. MirA�po, pA�rmes njoftimit tA� Facebooka��ut, shihet se nuk do tA� jenA� kA�to temperaturat mA� tA� larta qA� do tA� pA�rballet vendi kA�to ditA�. Sipas njoftimit nga rrjetet sociale, …

Artikulli i plotë »

FOTOLAJM/ A�menduri nA� DurrA�s! NA�nA� e bijA�, kush A�shtA� nA� vije!?

NdA�rkohA� qA� temperaturat gjatA� kA�saj vere do tA� jenA� mA� tA� larta se zakonisht, sigurisht qA� zgjidhja mA� e mirA� A�shtA� plazhi. Dhe sigurisht qA� plazhet shqiptare kanA� qenA� tA� mbushur plot me turistA� vendas dhe tA� huaj, e normalisht si A�do vit ata do tA� lA�nA� shenjat e tyre. …

Artikulli i plotë »

NjA� Foshnje gjigande njerA�zorea�� UnA� nuk kam asnjA� fjalA� Shiko Videon..!

NjA� Foshnje gjigande njerA�zorea�� UnA� nuk kam asnjA� fjalA� Shiko Videon..! NjA� fA�mijA� 10-muajsh qA� vuan nga njA� A�rregullim i rA�ndA� rritA�s A�shtA� rritur tashmA� nA� madhA�sinA� e njA� mesatare pesA� vjeA�are a�� dhe nuk tregon asnjA� shenjA� tA� ngadalA�simit. Indigo Nowakowsky-Kaiuha vuan nga sindroma e Beckwith-Wiedemann, njA� A�rregullim i …

Artikulli i plotë »

Anita tregon se si takohej fshehtas me Ramushin, ja kush dyshonte nA� tA�

Kreu i AAKa��sA�, Ramush Haradinaj dhe prezantuesja e njohur Anita MuA�aj, shpeshherA� e kanA� shprehur dashurinA� e tyre edhe nA� publik. Anita sA� fundmi ka qenA� e ftuar nA� intervistA�n e gjatA� tA� emisionit Express RozA�, ku ka folur rreth jetA�s private dhe karrierA�s sA� saj nA� televizion. NdA�r tA� …

Artikulli i plotë »
error: