Kuriozitete

Shokon balerina e njohur e ai???Stopai??? I dalin tAi?? gjitha nAi?? shesh nAi?? emision ai???liveai??i??! (Pamje Exluzive)

Modelja Alesia Bami tashmAi?? Ai??shtAi?? njAi?? nga velinat e emisionit ai???Stopai???. MegjithatAi?? gjatAi?? emisionit tAi?? sotAi??m duket se ajo ka patur njAi?? incident me fundin. NAi?? njAi?? Ai??ast qAi?? Ai??shtAi?? fokusuar nga kamera ajo ka qenAi?? nAi?? njAi?? moment tAi?? papAi??rshtatshAi??m ku i ka treguar tAi?? gjitha pasi fundi i …

Artikulli i plotë »

Hashashi apo alkooli? Vjen pAi??rgjigja se cili Ai??shtAi?? mAi?? i dAi??mshAi??m, nuk do befasoheni

Alkooli apo kanabisi? Shkenca mAi?? nAi?? fund ka arritur nAi?? njAi?? pAi??rfundim se cili prej dy substancave Ai??shtAi?? mAi?? shumAi?? i dAi??mshAi??m dhe rezultati nuk Ai??shtAi?? aspak befasues. NAi??se ndonjAi??herAi?? keni menduar se kush Ai??shtAi?? mAi?? e keqe, pijet alkoolike apo hashashi, tani keni fjalAi??n e shkencAi??s.NjAi?? studim i i …

Artikulli i plotë »

I shpAi??rthen granata nAi?? dorAi??, sapo i nisi foto shokut (Pamje)

NjAi?? i ri rus ka vrarAi?? aksidentalisht vetAi??n pasi i ka shpAi??rthyer nAi?? dorAi?? granata. Alexander Chechik i dAi??rgoi disa foto shokut tAi?? tij me granatAi??n nAi?? dorAi??, para se ajo tai??i??i shpAi??rthente, duke e lAi??nAi?? tAi?? vdekur. Policia gjeti trupin e pajetAi?? dhe fillimisht u mendua pAi??r njAi?? vetAi??vrasje, …

Artikulli i plotë »

Burri kap mat gruan police, e tradhtonte me kolegun e punAi??s qAi?? e kishte regjistruar si ai???Klodianaai???

TradhAi??tia Ai??shtAi?? njAi?? nga format mAi?? tAi?? qarta se diAi??ka nuk shkon nAi?? njAi?? marrAi??dhAi??nie ose thjesht njAi??ri nga partnerAi??t ka probleme dhe drejtohet nAi?? krahAi??t e dikujt tjetAi??r.KAi??saj radhe rasti vjen nga dy efektivAi?? tAi?? policisAi?? qAi?? kanAi?? njAi?? marrAi??dhAi??nie tAi?? fshehtAi?? jashtAi??martesore. Publikimi i bisedAi??s Ai??shtAi?? bAi??rAi?? nAi?? …

Artikulli i plotë »

Futet nAi?? morg pAi??r tai??i??i dhAi??nAi?? lamtumirAi??n e fundit gruas sAi?? ndjerAi??, e zAi?? infermierin duke bAi??rAi?? seks me kufomAi??n e saj ai??i?? aty filloi kaosi (Pamje)

NjAi?? burrAi?? i cili kishte mbetur zemAi??rthyer pas vdekjes sAi?? grua, kishte mbetur i shokuar kur kishte zAi??nAi?? infermierin duke bAi??rAi?? seks me kufomAi??n e gruas sAi?? tij, nAi?? momentin kur u fut nAi?? spital pAi??r tai??i??i dhAi??nAi?? lamtumirAi??n e fundit. Ai kishte rrahur aq keq maniakun seksual, i cili …

Artikulli i plotë »

KAi??ta njerAi??z nuk i menduan mirAi?? gjAi??rat para se tai??i??i bAi??nin, dAi??shtim pas dAi??shtimi / FOTO

Pse ka kaq shumAi?? gjAi??ra qAi?? duken si organe gjenitale? Ai??farAi?? menduan kAi??ta njerAi??z kur i realizuan? NdonjAi??herAi?? nuk na ecAi??n mirAi?? nAi?? punAi??, me pak fjalAi?? dAi??shtojmAi??, por kjo nuk do tAi?? thotAi?? qAi?? ne jemi tAi?? kAi??qij nAi?? tAi?? gjithAi?? atAi?? qAi?? bAi??jmAi??, apo jo?Ka njerAi??z qAi?? kanAi?? …

Artikulli i plotë »

U bAi?? tapAi?? me shokAi??t dhe hapi njAi?? gropAi??, kur u zgjua nAi?? mAi??ngjes nuk u besoi syve

NjAi?? burrAi?? nga Cardiff, Wales sAi??bashku me 3 shokAi??t e tij ishin bAi??rAi?? tapAi?? dhe hapAi??n njAi?? gropAi?? nAi?? kopshtin e prapmAi?? tAi?? oborrit tAi?? tij, por kur u zgjuan nAi?? mAi??ngjes nuk u besuan syve. NAi?? mAi??ngjes pas disa birrave babai i tre fAi??mijAi??ve i kishte shkaktuar njAi?? dAi??m …

Artikulli i plotë »
error: