Kuriozitete

Trump uron shqiptarAi??t pAi??r 28 NAi??ntorin

Presidenca e RepublikAi??s sAi?? ShqipAi??risAi??, njofton se presidenti Ilir Meta ka marrAi?? njAi?? mesazh urimi nga presidenti i Shteteve tAi?? Bashkuara tAi?? AmerikAi??s, Donald Trump. MAi?? poshtAi?? po e japim tAi?? plotAi?? letrAi??n qAi?? Meta ka marrAi?? nga Trumop I dashur Zoti President, NdAi??rsa ju festoni 105-vjetorin e PavarAi??sisAi?? mAi?? …

Artikulli i plotë »

E dAi??rgoi nusen tek vjehrra por tAi?? riut nga Kamza i ndodh gjAi??ma, pas dy ditAi??shai??i??

NjAi?? 23-vjeAi??ar nga Kamza ka vAi??nAi?? alarmin nAi?? polici, pasi prej 2 ditAi??sh bashkAi??shortja e tij Ai??shtAi?? zhdukur pa lAi??nAi?? gjurmAi??. Burime zyrtare nga policia bAi??nAi?? me dije se shtetasi me iniciale I. N., banues nAi?? Laknas pohoi se gruaja e tij 21 vjeAi??e me inicialet D.N nuk ishte kthyer …

Artikulli i plotë »

Ja 15 femrat mAi?? tAi?? pasura nAi?? TiranAi??ai??i?? dhe jeta e tyre tmerrAi??sisht luksoze / VIDEO

TAi?? famshme apo jo, tAi?? njohura mediatikisht apo tAi?? lAi??na nAi?? hije, kAi??to janAi?? 15 femrat qAi?? bAi??jnAi?? njAi?? jetAi?? super luksoze mes TiranAi??s dhe shteteve tAi?? tjera tAi?? EuropAi??s e tAi?? botAi??s. JanAi?? tAi?? gjitha shqiptare, me pasuri tAi?? mAi??dha e me tAi?? ardhura kolosale. ai???InTvai??? ka bAi??rAi?? njAi?? …

Artikulli i plotë »

RrAi??fimi i tmerrshAi??m i njAi?? vajze: Dyshova se i fejuari po mAi?? tradhton, por kur zbulova se me kAi?? u shokovaai??i??

Kylie, njAi?? vajzAi?? 26-vjeAi??are ka pAi??rjetuar njAi?? tradhti qAi?? Ai??shtAi?? e vAi??shtirAi?? ta harrojAi??. NAi??na e saj ka pasur njAi?? lidhje qAi?? ka zgjatur gati dy vjet e gjysmAi?? me burrin e saj tAi?? ardhAi??m. NjAi?? tradhti e dyfishtAi?? kjo pAi??r vajzAi??n. Pasi ishin njohur nAi?? njAi?? portal online tAi?? …

Artikulli i plotë »

FOTO +16/ Shokon balerina e njohur e ai???Stopai???! I dalin tAi?? gjitha nAi?? shesh nAi?? emision ai???liveai??i??! VIDEO

Modelja Alesia Bami tashmAi?? Ai??shtAi?? njAi?? nga velinat e emisionit ai???Stopai???. MegjithatAi?? gjatAi?? emisionit tAi?? sotAi??m duket se ajo ka patur njAi?? incident me fundin. NAi?? njAi?? Ai??ast qAi?? Ai??shtAi?? fokusuar nga kamera ajo ka qenAi?? nAi?? njAi?? moment tAi?? papAi??rshtatshAi??m ku i ka treguar tAi?? gjitha pasi fundi i …

Artikulli i plotë »

ai???NAi?? kAi??to momente dua njAi??ai??i??ai???, vlonjati pasanik i bAi??n pyetjen me spec, fierakja e shtang me pAi??rgjigjen qAi?? i jep

ShumAi?? adoleshentAi?? e konsiderojnAi?? ai???Facebookunai??? si njAi?? nga mjetet mAi?? tAi?? efektshme pAi??r tAi?? njohur njerAi??z tAi?? rinj, por ajo Ai??farAi?? fshihet pas tastierAi??s mund tAi?? na habisAi?? ndonjAi??herAi??. NjAi?? rast i ngjashAi??m i ka ndodhur njAi?? djali nga Vlora, i cili ka rrAi??fyer historinAi?? e tij.I riu shpjegon se …

Artikulli i plotë »

Kallashi thotAi?? qAi?? sai??i??ka tAi?? brendshme, Iva Aliko i fut duart dheai??i??[VIDEO]

ai???ZonAi?? e LirAi??ai??? sonte me ai???pullAi?? tAi?? kuqeai???. Moderatori Arian Ai??ani ka vendosur tAi?? ai???Ai??mendAi??ai??? publikun mbrAi??mjen e sotme pasi ka ftuar dy femrat e shoAi??biz-it shqiptar tAi?? cilat gjithmonAi?? provokojnAi?? me fotot, videot apo deklaratat e tyre. Sikur tAi?? mos mjaftonte Iva Aliko me transparencAi??n e saj nAi?? kulm …

Artikulli i plotë »

Ngjarje e turpshme ka ndodhur nAi?? kAi??tAi?? komunAi??: Ja Ai??farAi?? i bAi??nAi?? dhAi??ndri babait tAi?? nuses!

Jo gjithmonAi?? raportet dhAi??ndAi??r-vjehAi??rr janAi?? perfekt. NjAi?? konflikt familjar nAi?? qytetin e DurrAi??sit, ka degraduar deri nAi?? pAi??rdorimin e dhunAi??s fizike. DhAi??ndri nuk Ai??shtAi?? kursyer aspak tek vjehrri i tij, duke u konfliktuar me tAi?? fizikisht. Policia njoftoi se ka plotAi??suar kAi??rkesAi?? padinAi?? pAi??r lAi??shimin e urdhrit tAi?? mbrojtjes sAi?? …

Artikulli i plotë »
error: