Kuriozitete

Celulari juaj regjistron fshehurazi ku shkoni? Ja si mund ta shihni (FOTO)

Nuk ka rA�ndA�si nA�se keni njA� celular a�?iOSa�? apo a�?Androida�?, pasi receptorA�t e telefonit mund tA� shohin se ku shkoni, dhe tA� regjistrojnA� tA� gjithA� informacionin. TA� dhA�nat shA�rbejnA� si njA� mA�nyrA� pA�r ta��ju kujtuar se ku keni qenA� ekzaktA�sisht. Gjithashtu, kjo lejon telefonat celularA� ta��ju japin informacion, duke ditur …

Artikulli i plotë »

GjA�ja e parA� qA� duhet tA� bA�ni kur digjeni nga dielli

Pothuajse tA� gjithA�ve na ka ndodhur tA� digjemi nga rrezet e diellit kur kemi shkuar nA� plazh, tA� paktA�n njA�herA� nA� jetA�. Mbase nA� kA�to raste keni dashur tA� zhyteni me shumA� shpejtA�si nA� njA� banjA� me akull tA� ftohtA�, por, nA� fakt gjA�ja e parA� (dhe qA� ndihmon mA� …

Artikulli i plotë »

Temperatura ekstreme gjatA� korrikut. Ja si freskohen kryeqytetasit

NA� ditA�t e para tA� korrikut temperaturat do tA� jenA� ekstremisht tA� larta. NjA� foto e montuar qA� po qarkullon nA� rrjet ditA�t e fundit ku duken qytetarA� tA� kryeqytetit duke a�?u freskuara�? nA� lumin e LanA�s, ka ngjallur nocione tA� forta humori. NA� fakt nA� mesditA�, temperaturat shA�nojnA� rekorde …

Artikulli i plotë »

Ky A�shtA� mbiemri mA� i pA�rhapur i ShqipA�tarA�ve

ShumicA�s prej jush ndoshta nuk i ka shkuar mendja asnjA�herA� se cili A�shtA� mbiemri mA� i shpeshtA� nA� ShqipA�ri. E njA�jta vlen edhe pA�r BosnjA�, pA�r Serbi, pA�r Rusi, pA�r Sllovaki, pA�r Maqedoni e pA�r shtete tjera. Jakub Marian, njA� djalA� i ri nga A�ekia, ka bA�rA� njA� listA� tA� …

Artikulli i plotë »

Kamarieri lA� pa fjalA� vajzA�n me atA� qA� i shkruan nA� faturA�n e lokalit

Jemi nA� 2017-A�n, por akoma ka njerA�z qA� preferojnA� metodat e vjetra tA� flirtimit dhe jo pA�rdorimin e rrjeteve sociale. MA�nyra klasike pA�r ta��i rA�nA� nA� sy njA� vajze apo djali A�shtA� tA� shkruarit e njA� letre dhe dA�rgimi i saj nA�pA�rmjet postA�s, miqve apo ta��ja japA�sh vetA� dhe kA�tA� …

Artikulli i plotë »

Si tA� bA�heni mA� e mira qA� ndonjA�herA� i ka pasur nA� shtrat

Annabelle Knight, prezantues dhe ekspert i seksit dhe i lidhjeve ju jep kA�shilla si tA� arrini sukses nA� kA�tA� drejtim. NA�se dA�shironi qA� ta��i bA�heni partnerja mA� e mirA� seksuale, duhet ta��i dini kA�to gjA�ra: Seksi i mirA� fillon jashtA� dhomA�s sA� gjumit Luani lojA�n tjetA�r, dA�rgoni porosi a�?eksituesea�? derisa …

Artikulli i plotë »

Burrat kanA� 1 a�?sekreta�? nA� mA�ngjes qA� A�do grua duhet ta dijA�

emrat mendojnA� se burrat duan seks nA� A�do kohA� dhe argumenti pA�r ta pA�rforcuar A�shtA� kur ata e shohin burin e tyre tA� eksituar nA� mA�ngjes. GratA� kanA� njA� problem pA�r ta kuptuar kA�tA� fenomen dhe ato mendojnA� se gjithmonA� kjo ka tA� bA�jA� vetA�m me dA�shirA�n pA�r seks. Por …

Artikulli i plotë »

Shqiptaret topless nA� SarandA�, meshkujt a�?shijojnA�a�� pamjet falA� tA� nxehtit (FOTO)

Mesa duket, kjo verA� do tA� jetA� shumA� e nxehtA�. Aq e nxehtA�, saqA� femrat pothuajse do i heqin tA� gjitha, ndA�rsa meshkujt do mjaftohen me kA�to pamje qA� i nxehti ua mundA�son. Jeta osh qef ka publikuar disa foto, ku dy femra shqiptare kanA� dalA� topless sot nA� plazhin …

Artikulli i plotë »
error: