Kuriozitete

Shitet banesa tredhomAi??she e mobiluar pAi??r 13,000 euro nAi?? qendAi??r tAi??ai??i??. (Pamje)

Shitet banesa tredhomAi??she e mobiluar 13,000 euro/Banesa ka sallon me kuzhine, dy dhoma fjetje, banjo, korridor dhe ballkon./Banesa gjithashtu ka ne shfrytAi??zim hapesiren e jashtme pasi vetAi??m ajo ka qasje ne te dhe Ai??shtAi?? e rrethuar enkas pAi??r ketAi?? baneseai??i??Banesa gjendet ne kat pAi??rdhese e larte dhe ka 64 m2 …

Artikulli i plotë »

UdhAi??timi misterioz i BerishAi??s/ Olta Gixhari shfaqet pranAi?? tij, shikoni Ai??farAi?? komenton Armina

Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenAi?? nAi?? njAi?? udhAi??tim misterioz ditAi??t e fundit, ndAi??rsa vetAi??m sot ai Ai??shtAi?? parAi?? nAi?? aeroportin e VjenAi??s. Ai??shtAi?? Olta Gixhari ajo qAi?? ka postuar njAi?? foto ku shihet me BerishAi??n nAi?? aeroport. BashkAi??ngjitur fotos Olta shkruan: Surpriza e njAi?? udhAi??timiai???. Ajo qAi?? ka rAi??nAi?? nAi?? …

Artikulli i plotë »

NjAi?? burrAi?? kishte tre tAi?? dashura dhe nuk dinte me cilAi??n prej tyre tAi?? martohejai??i??

NjAi?? burrAi?? kishte tre tAi?? dashura dhe nuk dinte me cilAi??n prej tyre tAi?? martohej. Si pAi??rfundim, vendosi tai??i??i vinte nAi?? provAi??, pAi??r tAi?? parAi?? se cila ishte mAi?? e pAi??rshtatshme pAi??r tai??i??u bAi??rAi?? gruaja e tij. TAi??rhoqi 15.000 euro nga banka e tij, u dha nga 5000 euro secilAi??s …

Artikulli i plotë »

Iva Aliko hedh foton sensuale me gafAi?? tAi?? madhe, fansat kapin detajin dhe e fAi??lliqin keq nAi?? komente

Cvs online pharmacy tadacip order grifulvin 250 Padyshim qAi?? Iva Aliko Ai??shtAi?? njAi?? nga vajzat mAi?? tAi?? pAi??rfolura tAi?? mediave rozAi??. NAi?? fillim ajo hyri nAi?? treg bujshAi??m me pamjen e saj tAi?? pazakontAi?? dhe format bombastike, e mAi?? pas jeta e saj private u kthye nAi?? kryefjalAi??n e shtypit …

Artikulli i plotë »

NAi?? Ai??farAi?? moshe e kanAi?? humbur virgjAi??rinAi?? vajzat e reja? PAi??rgjigjet qAi?? do iu lAi??nAi?? pa fjalAi?? (Video)

VirgjAi??ria mbetet njAi?? temAi?? mjaft e diskutueshme nAi?? shoqAi??ri dhe nAi?? vendin tonAi?? konsiderohet ende si njAi?? temAi?? tabu. MirAi??po, duket se vende tAi?? tjera, e kanAi?? tejkaluar kAi??tAi?? problem. Rasti mAi?? konkret nAi?? AmerikAi??, ku duket se vajzat apo djemtAi?? nuk e kanAi?? fare problem tAi?? tregojnAi?? moshAi??n e …

Artikulli i plotë »

Habilajt i ai???dAi??rgojnAi??ai??i?? sms, si i pAi??rgjigjet Rama provokimeve tAi?? Arjan Canit (Video)

I ftuar nAi?? emisionin ai???ZonAi?? e LirAi??ai??? nAi?? ai???Tv Klanai??i?? kryeministri Edi Rama i Ai??shtAi?? pAi??rgjigjur pyetjeve tAi?? bAi??ra nga Arian Ai??ani nAi?? intervistAi??n e pAi??rgatitur me titullin ai???Sekretaria telefonike e Edi RamAi??sai???. NdAi??r pyetjet mAi?? tAi?? sikletshme pa diskutim ishin ato tAi?? drejtuara pAi??r Ai??Ai??shtjen e Tahirit dhe pAi??r …

Artikulli i plotë »

Keni plane pAi??r fundjavAi??n? BAi??ni mirAi?? tAi?? shikoni motin se ka surpriza

MAi??ngjesi nis i ftohtAi??, por dita na sjell surpriza. ai???KapriAi??otai??? e motit nuk po i kupton askush dhe duket se kjo gjendje do tAi?? vazhdojAi?? tAi?? jetAi?? e tillAi??. Kjo pasi, Meteoalb parashikon njAi?? fundjavAi?? me kthjellime e vranAi??sira tAi?? shpeshta nAi?? pjesAi??n mAi?? tAi?? madhe tAi?? vendit duke sjellAi?? …

Artikulli i plotë »
error: