Kuriozitete

FOTOT/ TA�rbon Rikja: KA�saj here mediat italiane e vA�nA� pA�rballA� gruas sA� Sergio Ramos dhea��

A�shtA� Rike Roci ajo qA� bA�ri gjithA� mediat tA� flasin pA�r tA� gjatA� Euro2016, ku bukuroshja pA�rfaqA�soi mA� sA� miri bukurinA� e femrave shqiptare. NdA�rkohA� mbrA�mA� teksa luhej ndeshja Real Madrid-Napoli, mediat italiane kanA� a�?hapura�? njA� konkurs votimi pA�r tifozen mA� tA� bukur. NA� garA� ishte Pilar Rubio dhe Rike …

Artikulli i plotë »

Prifti kapet a�?mata�?, kA�rcen me striptiste nA� klube nate (VIDEO)

NjA� prift A�shtA� kapur mat nA� dy klube nate nA�n shoqA�rinA� e dy striptisteve.Imazhin e njeriut qA� predikon moralin fetar e ka dA�mtuar mA� shumA� edhe pA�rgjigja qA� i ka dhA�nA� gazetarit kur A�shtA� pyetur nA�se e sheh dikush nA� kA�tA� lloj ambienti.a�?I kA�rcA�noj, ata qA� vijnA� kA�tu janA� tA� …

Artikulli i plotë »

MbledhA�si i mbeturinave ia nxjerr dhA�mbin me pincA� tA� pastrehut (Video +16)

NjA� mbledhA�s i mbeturinave A�shtA� kapur nA� kamerA� duke ia nxjerr dhA�mbin me pincA� njA� personi tA� pastrehA�. NA� video, i pastrehu shihet i ulur nA� trotuar, ndA�rsa dy persona tA� tjerA�, qA� besohet se janA� mbledhA�s tA� mbeturinave, iu afrohen atij, MA� pas, njA�ri prej tyre shihet qartA� se …

Artikulli i plotë »

Shpenzon miliona pA�r nusen, dasma madhA�shtore e biznesmenit shqiptar qA� u rimartua pas 10 vitesh

Kristian BoA�i A�shtA� biznesmeni qA� ka organizuar njA� dasmA� madhA�shtore me rastin e 10 vjetorit tA� martesA�s sA� tij me DrilonA�n. GjithA�ka ishte organizuar nA� mA�nyrA�n mA� perfekte tA� mundshme, pasi A�do detaj ishte fantastik. U konsiderua si njA� spektakA�l dhe me tA� drejtA�. NjA� dasmA� qA� a�?shkundia�? kryeqytetin, ku …

Artikulli i plotë »

KA�shtu reagon vagjina kur njA� femA�r mendon pA�r seks

SI REAGON VAGJINA KUR NJA� FEMA�R NIS DHE MENDON PA�R SEKSIN? NJA� PYETJE QA� MA� NA� FUND KA MARRA� PA�RGJIGJE. Kongresi amerikan i gjinekologA�ve ka bA�rA� njA� studim lidhur me njohurinA� e femrave mbi anatominA� e tyre. Kur a�?truri tjetA�ra�? ndien aksionin potencial, enA�t e gjakut zgjerohen, shtohet qarkullimi i …

Artikulli i plotë »

MA�son pas 4 vitesh se i dashuri A�shtA� burrA� i martuar, hakmarrja e saj A�shtA� e hidhur

cheap himplasia reviews Mund ta kuptojmA� deri diku mA�rzitjen dhe zemA�rimin e njA� vajze qA� zbulon se i dashuri i saj A�shtA� martuar me njA� femA�r tjetA�r, por kjo pA�r tA� cilA�n do ta��ju tregojmA� duket se ka shkuar shumA� larg me veprimet e saj pA�r ta��i dhA�nA� njA� mA�sim …

Artikulli i plotë »

Puth dhe shtrihet nA� prehA�r tA� nxA�nA�seve, por shikoni si justifikohet drejtori nga Kosova

can i get allegra over the counter Fotot e drejtorit tA� QendrA�s Social-Edukative a�?Don Boskoa�? nA� PrishtinA� po bA�jnA� namin nA� rrjet, madje ai akuzohet pA�r ngacmim seksual ndaj nxA�nA�seve tA� tij. Kjo sepse Don Izidor Llukiq A�shtA� fotografuar shpesh me nxA�nA�set e tij nA� njA� marrA�dhA�nie shumA� tA� afA�rt, …

Artikulli i plotë »

ThA�rret ambulancA�n nA� shtA�pi, por ngel pa fjalA� kur sheh kA�tA� gjallesA� brenda

NjA� qytetar nga lagjia e Xhabijes nA� ShkodA�r kishte thirrur ambulancA�n pA�r tA� asistuar njA� person tA� sA�murA� nA� familjen e tij. Por pasi ambulanca vjen dhe mjekA�t dalin prej saj pA�r tA� shkuar drejt banesA�s sA� tA� sA�murit, befas qytetari shqyen sytA� kur sheh se brenda automjetit ndodhej njA� …

Artikulli i plotë »

24-vjeA�ari shqiptar qeras 18-vjeA�aren, adoleshentja shokohet kur zgjohet nA� apartamentin e tij

Blerim Hajdarmataj, 24 vjeA�, me banim nA� Sunrise Avenue, Chelmsford A�shtA� dA�nuar me 8 vite burg pA�r abuzim seksual ndaj njA� adoleshenteje. Ai doli para gjykatA�s sA� Chelmsford Crown shtatorin e vitit 2016 dhe u largua nga vendi ndA�rkohA� qA� A�A�shtja vazhdonte tA� ishte e hapur. GjatA� mungesA�s sA� tij …

Artikulli i plotë »
error: