Kuriozitete

Shokon modelja: CfarAi??do qAi?? bAi??j Ai??shtAi?? e kotAi??, sado arritje nAi?? karrierAi??, pAi??rseri tAi?? gjithAi?? flasin vetAi??m pAi??rai??i??

Ish rrAi??shqitAi??sja ruse mbi akull Anna Semenovich, Ai??shtAi?? ankuar se karriera e saj ka mbetur nAi??n hije pAi??r shkak tAi?? madhAi??sisAi?? sAi?? gjinjve tAi?? saj. Kjo bukuroshe kishte pAi??rfaqAi??suar vendin e vet nAi?? kampionatet botAi??rore 1998 dhe 2000, ndAi??rsa njAi?? vit mAi?? vonAi?? ishte pensionuar Sot Ai??shtAi?? njAi?? manekine e …

Artikulli i plotë »

Tronditet Amerika, zbardhet telefonata 29 minuta para vrasjes sAi?? presidentit (Foto)

NjAi?? thirrje telefonike u bAi?? nAi?? njAi?? gazetAi?? britanike, qAi?? u tregonte atyre rreth disa ai???lajmeve tAi?? mAi??dhaai??? nAi?? SHBA, vetAi??m pak minuta pAi??rpara se John F.Kennedy tAi?? vritej. Lajmi u zbulua nga hapja e dosjes tAi?? vrasjes sAi?? presidentit amerikan. Sipas dokumentit tAi?? mbajtur tAi?? fshehtAi?? pAi??r kaq shumAi?? …

Artikulli i plotë »

NAi??na shokohet kur dAi??gjon Ai??farAi?? belbAi??zonte kukulla qAi?? i bleu vajzAi??s

NjAi?? nAi??nAi?? ka mbetur e shtangur pasi dAi??gjoi Ai??farAi?? belbAi??zonte njAi?? kukull tAi?? cilAi??n ia kishte blerAi?? vogAi??lushes sAi?? saj pAi??r ditAi??lindje. ai???Prisja qAi?? ajo tAi?? kishte tAi?? regjistruar fjalAi??n ai???mamiai??? ose ai???babiai??? por kukulla thotAi?? fjalAi??n ai???ku*vAi??ai???. Kam mbetur pa fjalAi??ai??i?? tani vajza ime imiton kukullAi??n dhe fillon tAi?? …

Artikulli i plotë »

Djali akuzon live tAi?? atin: Sai??i??tAi?? them dot baba, fle me gruan time. ShpAi??rthen vjehrra: E le peng dhe ike nAi?? Angli

HistorisAi?? sAi?? pazakontAi?? qAi?? po trajtohet sot nAi?? emisionin ai???Me zemAi??r tAi?? hapurai??i?? i Ai??shtAi?? shtuar edhe njAi?? denoncim i rAi??ndAi??. Pas dAi??shmisAi?? sAi?? Zenepe Bicit nga Dragostunja e Librazhit, vjen dhe reagimi nga djali, Xhoni Kulli, i cili akuzon babain e tij se po fle me gruan e tij. …

Artikulli i plotë »

ai???Nuk gjej dot burrAi?? se jam shumai??i??ai???, 44-vjeAi??arja Ai??udit rrjetin me deklaratAi??n e saj

44-vjeAi??arja, nAi??nAi?? e katAi??r fAi??mijAi??ve Ai??shtAi?? duke bAi??rAi?? xhiron e rrjetit me deklaratAi??n e saj, thotAi?? se ka njAi?? jetAi?? tAi?? pAi??rsosur por bukuria e saj nuk e ka lejuar atAi?? tAi?? gjejAi?? dashurinAi?? e vAi??rtetAi??. Jemi duke folur pAi??r njAi?? grua qAi?? duket sa gjysma e moshAi??s sAi?? saj …

Artikulli i plotë »

PesAi?? vjet pasi varrosi djalin zbuloi diAi??ka tAi?? tmerrshme pAi??r tAi?? (Video)

NjAi?? nAi??nAi?? zemAi??rthyer nAi?? Glasgo tAi?? SkocisAi??, e cila ka vajtuar vdekjen e djalit nAi?? lindje pAi??r pesAi?? vite mAi?? radhAi??, vetAi??m tani e ka kuptuar nga mjekAi??t se, nAi?? fakt, foshnja ishte vajzAi?? dhe jo djalAi??.Stacey Lamb, ia ka vAi??nAi?? emrin.Daniel foshnjAi??s nAi?? gurin e varrit, si dhe ka …

Artikulli i plotë »

“Ju q*fsha r*pt e m*trat”, komshiu kAi??rcAi??non e shan me fjalAi?? tAi?? ndyra dasmorAi??t

Rastet kur na duhet tAi?? durojmAi?? muzikAi?? tAi?? lartAi?? dasmash nAi?? lagjet tona, mund te jenAi?? tAi?? rralla dhe gjithsecili ka njAi?? kufi durimi ndryshe nga tAi?? tjerAi??t. Muzika e lartAi?? Ai??shtAi?? shqetAi??suese pAi??r kAi??do, sidomos pAi??r familjet qAi?? kanAi?? fAi??mijAi?? apo tAi?? moshuar. Por nAi?? raste tAi?? veAi??anta siAi?? …

Artikulli i plotë »

“Ardit Gjebrea s’kisha uru me e pa vajzAi??n tande nai??i??atAi?? pozicion! U mbylltAi?? “E Diela Shqipare”

Tinidazole 500mg price Trupi asht ndAi??r tAi?? Dhanunat Hyjnore qAi?? tek ne vjen si amanet! Trupi asht Ai??do rrAi??qethje qAi?? na e rrotullon zemrAi??n kur tinAi??z vjedhet a dhunohet mishi jonAi??. Trupi asht ai qoshkuai??i?? ku Shpirti endet lirshAi??m dhe merr e jep sinjale diftuese tAi?? FrymAi??s sonAi??! Para ca …

Artikulli i plotë »

Vajza nga Shkodra: Prita 24 vite pAi??r tAi?? humbur virgjAi??rinAi??, e ma mori njAi??ai??i??

Kur biem tAi?? dashuri , mendojmAi?? se ai Ai??shtAi?? njeriu i duhur, me tAi?? cilin dAi??shirojmAi?? tAi?? kalojmAi?? pjesAi??n tjetAi??r tAi?? jetAi??s, e pAi??r tAi?? cilin japim gjithAi??ka nga vetja. Por njAi?? vajzAi?? shkodrane Ai??shtAi?? zhgAi??njyer nga personi qAi?? mendonte se ishte ai???i duhuriai??? dhe historinAi?? e saj e ka …

Artikulli i plotë »
error: