Kuriozitete

Ndahet nga i dashuri edukatorja. Ja si ia nxjerr inatin djalit tAi?? tij nAi?? kopAi??sht (Video)

NjAi?? edukatore, e cila ishte lidhur me njAi?? prej prindAi??rve tAi?? fAi??mijAi??ve qAi?? kishte nAi?? kopAi??sht, i ka dhAi??nAi?? fund lidhjes. Sipas gazetarit tAi?? ai???Aldo Morning Showai???, burri Ai??shtAi?? rikthyer tek gruaja e tij, por pas ndarjes edukatorja Ai??shtAi?? hakmarrAi?? me djalin. Gazetari tha se edukatorja ka dhunuar tAi?? miturin …

Artikulli i plotë »

ai???Vjehrri im ka pAi??rdhunuar tAi?? bijAi??n, ajo qAi?? po mAi?? kAi??rkon kunata po mAi?? ai???mbytai??i??ai???

Letra e vajzAi??s: Sapo mAi??sova se motra e tAi?? fejuarit tim Ai??shtAi?? abuzuar seksualisht nga babai i tyre, por as i fejuari im dhe as nAi??na e tyre nuk Ai??shtAi?? nAi?? dijeni pAi??r kAi??tAi??. Ajo po ndiqet nga njAi?? psikologe dhe dAi??shiron qAi?? unAi?? ta mbaj sekret kAi??tAi?? gjAi??. Ajo …

Artikulli i plotë »

Historia tronditAi??se/ ai???Babai i dy fAi??mijAi??ve po nuk mora dozAi??n, sai??i??mund tAi?? jetojai??i?? (Video)

NjAi?? 31 -vjeAi??ar, i varur prej 5 vjetAi??sh nga heroina, tregon pAi??r Klan Plus historinAi?? e tij dramatike, nAi?? formAi??n e njAi?? apeli pAi??r tAi?? rinjtAi?? qAi?? tAi?? mos bien nAi?? grackAi??n e pluhurit tAi?? bardhAi??. Ai pohon se nAi??se nuk merr dozAi??n e pAi??rditshme nuk mund tAi?? jetojAi??. Prej …

Artikulli i plotë »

PrekAi??se: ai???I dashur babi kur tAi?? rritem do mAi?? quajnAi?? k**vAi?? dhe pAi??r kAi??tAi?? fajtor do jesh tiai??? /VIDEO

Sipas OrganizatAi??s BotAi??rore tAi?? ShAi??ndetAi??sisAi??, njAi?? nAi?? tre femra pAi??rjetojnAi?? dhunAi?? fizike ose seksuale gjatAi?? jetAi??s sAi?? tyre. PAi??r tAi?? nAi??nvizuar rAi??ndAi??sinAi?? e kAi??saj situate alarmante, njAi?? kompani norvegjeze e quajtur ai???Care Norwayai??? publikoi njAi?? video me titull ai???#DearDaddyai??? (I dashur babi). Klipi i shkurtAi??r ka marrAi?? miliona klikime dhe …

Artikulli i plotë »

Emigranti nAi?? SHBA martohet me vajzAi??n shqiptare, ajo i bAi??n atAi?? qAi?? nuk iai??i??a priti mendja

NjAi?? vajzAi?? nga njAi?? fshat i KorAi??Ai??s Ai??shtAi?? martuar me mblesAi??ri me njAi?? emigrant qAi?? jetonte nAi?? SHBA. Ajo ka vazhduar studimet nAi?? TiranAi??, dhe bashkAi??shorti i ka dAi??rguar shuma tAi?? mAi??dha parash ndAi??rkohAi?? qAi?? vajza ishte lidhur me njAi?? djalAi?? tjetAi??r. Pasi i kanAi?? dalAi?? dokumentet pAi??r nAi?? SHBA, …

Artikulli i plotë »

ai???Je pusht, pederast, drogaxhi, debilai??i??ai???, gazetari ia kthen RamAi??s me tAi?? njAi??jtAi??n gjuhAi??

Gjuha e pAi??rdorur ditAi??n e djeshme nga kryeministri i vendit Edi Rama ndaj gazetarAi??ve, i ka revoltuar kAi??ta tAi?? fundit. Edhe pse ata qAi?? ishin tAi?? pranishAi??m nuk e bojkotuan, apo njAi?? pjesAi?? tjetAi??r sot nuk e bAi??ri diAi??ka tAi?? tillAi??, ka nga ata qAi?? shkruajnAi?? nAi?? rrjetet sociale, duke …

Artikulli i plotë »

Dikur rrihte djemtAi?? nAi?? mes tAi?? Elbasanit, shikoni Ai??farAi?? bAi??n sot vajza me format ai???bombAi??ai???

Ajo u bAi?? ai???e njohurai??? pas publikimit tAi?? njAi?? videoje ku shihej teksa rrihte keq dhe ofendonte me fjalAi?? banale njAi?? djalAi??, ngjarje kjo qAi?? ndodhi disa kohAi?? mAi?? parAi?? nAi?? Elbasan. Trejsi Sejdini nuk u dallua vetAi??m pAi??r kAi??to gjeste prej ai???gangsterejeai??? por edhe pAi??r format e saj tAi?? …

Artikulli i plotë »

E pabesueshme sa e vjetAi??r Ai??shtAi?? Sevgi, me kAi??to vite dhe kaq nAi?? formAi?? [Foto]

Plaquenil how much Ai??lkay Kayku Atalay Ai??shtAi?? emri i aktorAi??s sAi?? preferuar pAi??r njAi?? pjesAi?? tAi?? publikut shqiptar tAi?? cilAi??t janAi?? shikuesAi?? tAi?? rregullt. NAi?? serial i Ai??shtAi?? ngarkuar roli i njAi?? gruaje tAi?? shtyrAi?? nAi?? moshAi??, por Sevgi nAi?? realitet befason me linjat e saj. E trajnuar ajo gjithmonAi?? …

Artikulli i plotë »

GjashtAi?? koka hudhre tAi?? pjekura, tAi?? shAi??roni Ai??do pjesAi?? tAi?? trupit tuaj

Best price for diovan 80 mg Hudhra Ai??shtAi?? njAi?? ndAi??r ushqimet mAi?? tAi?? shAi??ndetshme nAi?? planet. Ajo mund tAi?? pAi??rdoret pAi??r kurimin e shumAi?? komplikimeve shAi??ndetAi??sore, duke pAi??rfshirAi?? sAi??mundjet e zemrAi??s, kolesterolit tAi?? lartAi??, sulmit nAi?? zemAi??r, presionit tAi?? lartAi?? dhe tAi?? ulAi??t tAi?? gjakut si dhe rrjedhjen e reduktuar …

Artikulli i plotë »
error: