Lajme

Aksidentohet deputeti i Kuvendit, flet pAi??r herAi?? tAi?? parAi?? pas ngjarjes, ja kush e goditi ai???qAi??llimishtai??i??!

Deputeti i LAi??vizjes Besa, Afrim Gashi ka pAi??suar njAi?? aksident merr vesh Gazeta Lajm. Aksidenti, tAi?? cilin e konfirmon edhe vetAi?? deputeti Gashi, ka ndodhur nAi?? lagjen Hasanbeg, ku jeton ai. Vetura e Deputetit Gashi Ai??shtAi?? goditur nga mbrapa, nga njAi?? veturAi?? qAi?? ka lAi??vizur me shpejtAi??si tAi?? madhe dhe …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tragjedi e madhe, rrotullohet autobusi, 9 tAi?? vdekur e 13 tAi?? lAi??nduar shqiptarAi??ai??i??(Kujdes Pamjet)

Ai??shtAi?? rrotulluar autobusi i cili ishte i mbushur me udhAi??tarAi??. Prej gjithAi?? udhAi??tarAi??ve sa ishin nAi?? tAi?? 9 persona fatkeqsisht kanAi?? gjetur vdekjen derisa 13 tAi?? tjerAi?? kanAi?? marrAi?? lAi??ndime tAi?? rAi??nda trupore kurse policia menjeher i thirren ambulancen. Ngjarja ka ndodhur kur autobusi ishte nAi?? shpejtAi??si dhe nAi?? momentin …

Artikulli i plotë »

Po pastronte shtAi??pinAi?? nga pAi??rmbytjet, pickohet nga gjarpri

ai???Jemi tAi?? zhytyr nAi?? ujAi?? dhe nuk kemi asnjAi?? ndihAi??m nga askush, ju lutem na ndihmoni, njAi?? nga pjesAi??tarAi??t e familjes sime Ai??shtAi?? pickuar nga gjarpriai???. Nuk kanAi?? mjaftuar pAi??rmbytjet, mungesa e energjisAi?? elektrike dhe i ftohti pAi??r njAi?? familje nAi?? MurqinAi?? tAi?? FushAi??-KrujAi??s..Per te shikuar videon shtype reklamen posht …

Artikulli i plotë »

EMOCIONUESE: Si reagoi gruaja kur e pa ish tAi?? dashurin pas 30 vitesh (Pamje)

Artistja Marina Abramovic ka emision tAi?? sajin ku mbledh persona tAi?? panjofshAi??m dhe ai???fletai??i?? me ta pAi??rmes shikimit. Por, Marina, ka pasur njAi?? mysafir tAi?? veAi??antAi?? nAi?? njAi?? nga emisionet e kAi??tij formati. Ajo dhe Ulay, nAi?? vitet e 70-ta ishin nAi?? lidhje dhe pAi??r shkaqe tAi?? ndryshme lidhja e …

Artikulli i plotë »

Ai??farAi?? po ndodh kAi??shtu? Shi i rrAi??mbyeshAi??m nAi?? ShqipAi??ri gjendja Alarmante (Video)

ai???Ju lutem JOQ, te city park kemi ngelur ktu spergjigjet as zjarrfikesja as policia uji esh futur deri ne ambjentet e city parkut ju lutem beni dickaai??? #Lutuni-Mos i harroni vllezAi??rit dhe motrat tanAi?? nAi?? ShqipAi??ri nAi?? kAi??to momente ka vAi??rshime tAi?? mAi??dhaai??i??per me shume shtype reklamen edhe shiko videon …

Artikulli i plotë »

Ai??menden serbet, KAi??ngAi??tarja Ceca kAi??rkon Shqiptarin qAi?? Kishte pas lidhje me tAi?? nAi?? vitin 1998 (Video)

KAi??ngAi??tarja Serbe e njohur edhe nAi?? trojet e ShqiptarAi??ve, nAi?? njAi?? portal ka thAi??nAi?? ajo: NAi?? moshAi?? tAi?? re kisha provuar njAi?? mardhAi??nie me njAi?? Shqiptar dhe atAi?? nat e shijova si as njAi?? natAi?? tjetAi??r nAi?? jetAi??n time.Prej atAi??her nuk kam mundur ta gjej atAi?? person, kjo ngjarje ka …

Artikulli i plotë »

Ndalova sAi?? bAi??ri seks pAi??r njAi?? vit dhe ja Ai??ka mAi?? ndodhi

ai???UnAi?? duhej tAi?? luftoja impulset dAi??rmuese seksuale vetAi??m pAi??r tAi?? provuar diAi??ka rreth vetes simeai???ai??i?? UnAi?? nuk kisha marrAi??dhAi??nie seksuale nAi?? mAi?? shumAi?? se njAi?? vit, dhe udhAi??timi im pAi??rmes kAi??saj shkretAi??tire ka qenAi?? sa i mirAi?? po aq edhe frustrues (pAi??r arsye tAi?? dukshme)ai??i??per te vazhduar me tej shtype …

Artikulli i plotë »

Pas shiut tAi?? tmerrshAi??m, Rama e Basha bien dakord mAi?? nAi?? fund ai??i??

Kreu i PartisAi?? Demokratike, Lulzim Basha dhe kryeministri Edi Rama, pas akuzave tAi?? shumta tAi?? kohAi??ve tAi?? fundit dhe tAi?? ditAi??s sAi?? sotme gjatAi?? seancAi??s parlamentare, mAi?? nAi?? fund duket se kanAi?? rAi??nAi?? dakord pAi??r diAi??ka. Duke marrAi?? fjalAi??n nAi?? parlament, Basha doli nga rendi i ditAi??s dhe pas kAi??rkesAi??s …

Artikulli i plotë »

Lajmi fundit: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe ndodhi ne DurrAi??s ka edhe tAi?? vdekurai??i??

NjAi?? teknik ashensori 28 vjeAi?? ka humbur jetAi??n duke montuar njAi?? ashensor nAi?? njAi?? pallat nAi?? zonAi??n e Shkozetit nAi?? DurrAi??s. 28-vjeAi??ari ka humbur ekuilibrin dhe Ai??shtAi?? rrAi??zuar nga njAi?? lartAi??si e konsiderueshme. Ai Ai??shtAi?? shoqAi??ruar menjAi??herAi?? nAi?? spital, por si pasojAi?? e plagAi??ve tAi?? marra nuk ka mbijetuar.NjAi?? tjetAi??r …

Artikulli i plotë »
error: