Lajme

KAi??tij i thuhet Shqiptar me ZemAi??r, Shikoni Ai??farAi?? rrahje i bAi??n serbit (Video)

Shefat Isufi nga TAi??rnoci i komunAi??s sAi?? Bujanocit ka fituar titullin kampion i EvropAi??s nAi?? IBF kategoria gjysmAi?? e rAi??ndAi??. Ai mundi kundAi??rshtarin e tij Slavisha Simonovic nga Serbia gjatAi?? boksimit qAi?? u zhvillua nAi?? Regensburg tAi?? GjermanisAi??. Boksier nga Lugina ka arritur tAi?? tregojAi?? profesionalizAi??m e kulturAi?? tAi?? lartAi?? …

Artikulli i plotë »

Vjen njAi?? lajm i madh pAi??r KosovAi??n nga Zvicra, ja Ai??ka ndodhi (Pamje)

Ministri i DrejtAi??sisAi??, Abelard Tahiri ka takuar ambasadorin e ZvicrAi??s nAi?? KosovAi??, Jean-Hubert Lebert, me tAi?? cilin kanAi?? diskutuar pAi??r prioritetet nAi?? sektorin e drejtAi??sisAi??, reformat nAi?? fushAi??n legjislative, me theks tAi?? veAi??antAi?? nAi?? avancimin e kornizAi??s ligjore nAi?? fushAi??n penale dhe civile. Ministri Tahiri shprehu pAi??rkushtimin pAi??r fuqizimin e …

Artikulli i plotë »

Keriman me tAi?? dashurin super seksi vishet njAi??jtAi??, e habisin njAi?? qytet

Nursel Kose Ai??shtAi?? aktorja qAi?? nAi?? publikun shqiptar u personifikua me rolin e saj qesharak tAi?? Kerimanit nAi?? serialin e famshAi??m ai???Paramparcaai??i??, pAi??rcjell ORAinfo. Ai??shtAi?? aktore qAi?? ka famAi?? edhe nAi?? Gjermani, Nursel konsiderohet aktorja mAi?? e talentuar nAi?? kinematografinAi?? turke. Ajo pAi??folet edhe nAi?? jetAi??n private pAi??r lidhjet e …

Artikulli i plotë »

Kallashi provokon rAi??ndAi??, nuk do ta besoni me Ai??kaai??i??

Valltarja mAi?? e pAi??rmendur e estradAi??s edhe pse Ai??shtAi?? tAi??rhequr shumAi?? nga jeta publike, po vazhdon tAi?? jetAi?? mAi?? e pAi??rfolura, e qAi?? nuk po i ndalAi?? provokimet as jashtAi?? skenAi??s, shkruan Kosovarja. E provokimet e rAi??nda sai??i??di askush tai??i??i bAi??jAi?? si ajo, ku kAi??saj here ka Ai??mendur ndjekAi??sit. PavarAi??sisht …

Artikulli i plotë »

Si jeton gruaja 96-vjeAi??are e ish-udhAi??heqAi??sit komunist

RrAi??fimi i rrallAi?? i tAi?? vesAi?? sAi?? Enver HoxhAi??s pAi??r jetAi??n e saj ndAi??rsa kalon pleqAi??rinAi?? nAi?? njAi?? shtAi??pi tAi?? thjeshtAi?? nAi?? periferi tAi?? TiranAi??s. Njihuni me detajet si jeton gruaja e ish-udhAi??heqAi??sit komunist dhe si i shtyn ditAi??t 96-vjeAi??arja. Nga Albert Z. Zholi NAi?? arkivin e mAi??se tremijAi?? intervistave …

Artikulli i plotë »

ai???Lajthisinai??? Iva dhe Kallashi, i fusin duart njAi??ra-tjetrAi??s dhe flasin pAi??r ai???doggy styleai??? / VIDEO

Emisioni i sotAi??m i ai???ZonAi?? e lirAi??ai??? ka nisur me skena tAi?? nxehta pasi dy tAi?? ftuarat e para, Iva Aliko dhe Kallashi, i kanAi?? Ai??mendur tAi?? gjithAi?? jo vetAi??m me veshjet seksi por edhe me veprimet qAi?? bAi??nAi?? ai???liveai??? sAi?? studio. GjatAi?? intervistAi??s, Iva dhe Kallashi kanAi?? pohuar se …

Artikulli i plotë »

E njihni kAi??tAi?? person nAi?? krah tAi?? Ramiz AlisAi??? Sot Ai??shtAi?? i famshAi??m

Lajme.al siguron foton ku njAi?? personazh i famshAi??m si person qe njihet sot si i djathtAi?? Ai??shtAi?? nAi?? krah tAi?? Ramiz AlisAi?? nAi?? njAi?? nga takimet e ish-presidentit komunist nAi?? fund tAi?? viteve ai??i??80.SiAi?? edhe e shikoni, gazetari e botuesi qAi?? sot Ai??shtAi?? njAi?? i djathtAi?? i flaktAi??, Fahri Balliu …

Artikulli i plotë »

Keni plane pAi??r fundjavAi??n? Kujdes ja cfar na pret per ne fundjave ai??i??

Sot dhe deri nesAi??r nAi?? mbrAi??mje nuk priten reshje nAi?? tAi?? gjithAi?? territorin, por nga mbrAi??mja e sAi?? shtunAi??s rikthehen reshjet lokale. E shtunAi??: Deri vonAi?? pasdite vendi mbetet me kthjellime e vranAi??sira kalimtare, mAi?? tAi?? shpeshta nAi?? zonat Veriore. MbrAi??mja do shtojAi?? vranAi??sirat nAi?? territor duke sjellAi?? vonAi?? nAi?? …

Artikulli i plotë »

Deshi tAi?? testoj besnikAi??rinAi?? e partnerit duke e provokuar me njAi?? vajzAi?? tjetAi??r, shokohet kur e kupton se ai Ai??shtAi?? nAi?? lidhje me njAi?? tjetAi??r qAi?? do tAi?? lind fAi??mijAi??n e tij (Video)

NjAi?? vajzAi?? e re vazhdimisht kishte probleme me prindAi??rit, tAi?? cilAi??t i thoshin se partneri me tAi?? cilin ajo ishte nAi?? lidhje nuk Ai??shtAi?? aq besnik siAi?? shtiret.Por, ajo ishte verbuar nga dashuria, dhe assesi nuk dAi??shironte tAi?? mendonte se ai vAi??rtetAi?? mund tAi?? ketAi?? njAi?? femAi??r tjetAi??r, transmeton Telegrafi. …

Artikulli i plotë »

Tronditet Shqiperia, arrestohet Lulzim Basha ka edhe te Plagosur …

TIRANA ZYRTARE NAi?? KAOS/ARRESTOHET LIDERI I OPOZITAi??S LULZIM BASHA!/QINDRA MIJAi??RA QYTETARAi?? PAi??RPLASEN ME FORCA TAi?? SHUMTA POLICIE PAi??R TAi?? PARANDALUAR ARRESTIMIN E BASHAi??S. Pse Basha nuk mund tAi?? jetAi?? opozitar si Albin Kurti / Sikur nesAi??r krye lajmi i ditAi??s tAi?? ishte: Tirana zyrtare nAi?? kasos! Arrestohet lideri i opozitAi??s, …

Artikulli i plotë »
error: