Lajme

“Spiun”/ FjalAi??t e 23-vjeAi??arit para se t’i vendoste armAi??n nAi?? kokAi?? policit, dalin detaje kompromentuese

Detaje tAi?? reja kanAi?? dalAi?? nga sherri nAi?? njAi?? lokal nAi?? zonAi??n pran Ish-Parkut tAi?? AutobusAi??ve nAi?? TiranAi?? natAi??n e 28 NAi??ntorit, ku mbeti i plagosur efektivi i policisAi?? Ermal Bregu nga 23-vjeAi??ari Daniel Manushi. Ermal Bregu dyshohet se ka pasur lidhje dhe ka ndihmuar me informacione njAi?? grup kriminal …

Artikulli i plotë »

Frutin ai???Ai??udibAi??rAi??sai??? qAi?? rrit dAi??shirAi??n pAi??r marrAi??dhAi??nie dhe pAi??rmirAi??son kAi??naqAi??sinAi??, e keni nAi?? shtAi??pi

Epo studiuesit ju japin njAi?? lajm tAi?? mirAi?? dhe ju bAi??jnAi?? me dije se konsumi i mollAi??s rrit dAi??shirAi??n seksuale dhe ndihmon nAi?? arritjen e orgazmAi??s. KAi??rkuesit morAi??n nAi?? shqyrtim 731 gra mes moshAi??s 18 dhe 43 vjeAi??e dhe dolAi??n nAi?? pAi??rfundimin se femrat qAi?? konsumonin mAi?? shumAi?? mollAi?? kishin …

Artikulli i plotë »

Monika Kryemadhi rrAi??fen puthjen e parAi?? me MetAi??n: Kur shoqet e mia bAi??nin dashuri, unAi?? dilja nAi?? ai??i??(Video)

Personi i parAi?? qAi?? i ka thAi??nAi?? tAi?? mbajAi?? mbiemrin e saj, ka qenAi?? pikAi??risht Ilir Meta. Monika Kryemadhi rrAi??fen se Meta e njohu karakterin e saj, dhe nuk ka dashur ta vAi?? nAi?? pozitAi?? duke e ai???detyruarai??? tAi?? marrAi?? mbiemrin e tij. NAi?? njAi?? intervistAi?? pAi??r emisionin ai???Komitetiai??? tAi?? …

Artikulli i plotë »

Reagon shefi i Emergjencave Civile: Do ketAi?? erAi??ra tAi?? forta dhe shtrAi??ngata shiu, 4 qytetet mAi?? tAi?? rrezikuara

Drejtori i pAi??rgjithshAi??m i Emergjencave Civile, Shemsi PremAi??i, duke bAi??rAi?? njAi?? tablo tAi?? situatAi??s sAi?? motit tAi?? keq ka deklaruar se aktualisht nAi?? vend bien reshje mesatare, por ato pritet tAi?? intensifikohen nAi?? ditAi??t e ardhshme dhe do tAi?? shkaktojnAi?? probleme kryesisht nAi?? jug tAi?? vendit.ai???ShAi??rbimet meteorologjike vendase dhe tAi?? …

Artikulli i plotë »

14 ndeshje tAi?? kapura nAi?? kokAi??, djaloshi nga Fieri na tregon skedinAi??n e frikshme

Dita e mAi??rkurAi?? ka rezultuar me fat pAi??r njAi?? djalosh nga Fieri. Ai ka testuar fatin e tij duke vendosur plot 14 ndeshje nAi?? skedinAi?? dhe rezultati Ai??shtAi?? i mahnitshAi??m.TAi?? gjitha ndeshjet janAi?? kapur nAi?? kokAi?? duke e bAi??rAi?? fitues tAi?? afro 900 mijAi?? lekAi??sh tAi?? vjetra.Kjo pasi ai ka …

Artikulli i plotë »

BanorAi??t e FushAi?? KrujAi??s ia dh*esin shtetit, ja Ai??ai??i??kanAi?? bAi??rAi?? pAi??r tAi?? mos u pAi??rmbytur / FOTO

Si Ai??do qytet tjetAi??r, edhe FushAi?? Kruja Ai??shtAi?? e rrezikuar natAi??n e sotme pAi??r shkak tAi?? shirave tAi?? dendur qAi?? kanAi?? pushtuar gjithAi?? vendin. BanorAi??t kanAi?? marrAi?? vet masa pAi??r tAi?? mbrojtur shtAi??pitAi?? e tyre, pasi nuk kanAi?? mAi?? asnjAi?? shpresAi??. Ata nuk duan tAi?? pAi??rfundojnAi?? si tAi?? gjorAi??t e …

Artikulli i plotë »

Rast i rrallAi?? nAi?? Indi, kirurgAi??t nAi?? stomak i gjejnAi?? pacientit 263..(Foto)

U dAi??rgua me urgjencAi?? nAi?? spital pasi dyshonte se ishte helmuar nga ushqimi, por nAi?? tAi?? vAi??rtetAi?? situata e tij ishte shumAi?? herAi?? mAi?? e rAi??nAi??. Maksud Khan, 35 vjeAi??, u dAi??rgua nAi?? njAi?? spital nAi?? Madhya Pradesh tAi?? IndisAi?? me dhimbje barku, por doktorAi??t i gjetAi??n nAi?? stomak 263 …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive: Shitet urgjent Golf5, Ai??mimi 2000 Euro, ja detajet (Foto/Video)

Ekskluzive: Shitet urgjent Golf5, Ai??mimi 2000 Euro, ja detajetai??i??Vetura Ai??shtAi?? nAi?? gjendje shumAi?? tAi?? mirAi?? vetura posedon: plus 1.9 tdi, viti 2005 rks, klim, esp, abs, airbag navi touch, Vetura eshte shume e rujtshme si jasht ashtu edhe mbrenda, Vetura shitet urgjent dhe per arsye financiare, po ashtu ju sjellim …

Artikulli i plotë »
error: