Lajme

Video exluzive / Rrefehet Rasheli virgjerine e humba 16 vjeAi??e meai??i??

ai???Fakti se virgjAi??ria Ai??shtAi?? mAi??suar si vlerAi?? ai??i?? thotAi?? ajoai??i?? pAi??rfshin faktin se gratAi?? ushtrojnAi?? mbi meshkujt pushtet tAi?? pafund. Kam humbur virgjAi??rinAi?? time nAi?? moshAi??n 16 vjeAi??are me njAi?? stilolaps shumAi??ngjyrAi??sh nAi?? banjo, por edhe sot ka nga ata qAi?? kAi??rkojnAi?? njAi?? vajzAi?? tAi?? virgjAi??r.ai???-MAi?? pas ajo ka folur …

Artikulli i plotë »

Vrasja nAi?? PrishtinAi??, pamje nga vendi ku ndodhi ngjarja tragjike

Policia e KosovAi??s dhe forenzika janAi?? duke qAi??ndruar nAi?? fshatin Sharban, ku rreth orAi??s 15:00 ka ndodhur njAi?? vrasje, raporton Indeksonline. PAi??r motive ende tAi?? panjohura, nAi?? kAi??tAi?? fshat Ai??shtAi?? vrarAi?? njAi?? person dhe janAi?? plagosur dy tAi?? tjerAi??. Deri mAi?? tani janAi?? arrestuar 5 persona lidhur me kAi??tAi?? ngjarje. …

Artikulli i plotë »

Detaje dhe pamje tAi?? reja ku shihet personi i vrarAi?? para dyerve tAi?? shtAi??pisAi?? ai??i?? KAi??shtu ndodhi ngjarja

Konflikti pAi??r tokAi?? Ai??shtAi?? motivi i vrasjes sAi?? 60 vjeAi??arit Shaip Rexhepi si dhe plagosja e dy tAi?? tjerAi??ve F. R , 33 vjeAi?? dhe Xh. R, 30 vjeAi??. Express mAi??son se njAi??ri nga tAi?? plagosurit Ai??shtAi?? djali i viktimAi??s dhe se gjendja e tij shAi??ndetAi??sore momentalisht Ai??shtAi?? e rAi??ndAi??. …

Artikulli i plotë »

E dhimbshme: Ky Ai??shtAi?? personi qAi?? u vra sot nAi?? PrishtinAi??m, aryesja e vrasjes tronditAi??se (Foto)

Konflikti pAi??r tokAi?? Ai??shtAi?? motivi i vrasjes sAi?? 60 vjeAi??arit Shaip Rexhepi si dhe plagosja e dy tAi?? tjerAi??ve F. R , 33 vjeAi?? dhe Xh. R, 30 vjeAi??. Express mAi??son se njAi??ri nga tAi?? plagosurit Ai??shtAi?? djali i viktimAi??s dhe se gjendja e tij shAi??ndetAi??sore momentalisht Ai??shtAi?? e rAi??ndAi??. …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : KAi??ngAi??tari i njohur e pAi??rgjakAi?? personin zyrtarAi?? nAi?? qendAi??r tAi?? PrishtinAi??s dhe ikAi?? (Pamje)

Ilir Tolaj, ish-sekretar i PAi??rhershAi??m i MinistrisAi?? sAi?? ShAi??ndetAi??sisAi??, Ai??shtAi?? sulmuar fizikisht, pas njAi?? zAi??nke nAi?? trafik.Ngjarja ka ndodhur sot rreth orAi??s 13:50 nAi?? rrugAi??n ai???Rexhep Luciai??? nAi?? PrishtinAi??.Ambulanca ka ardhur dhe e ka marrAi?? Tolajn, i cili Ai??shtAi?? pAi??rgjakur, pasi Ai??shtAi?? sulmuar me njAi?? send tAi?? fortAi??, raporton Ekonomia …

Artikulli i plotë »

NjAi?? lajm i madh vjen nga Zvicra pAi??r shqiptarAi??t, ajo u jep 8.2 Milion Frang atyre qe dojn me ai??i??

NjAi?? projekt prej 8.2 milionAi?? franga zvicerane do tAi?? vazhdojAi?? tAi?? mbAi??shtesAi?? krijimin e vendeve tAi?? punAi??s pAi??r tAi?? rinjtAi?? nAi?? ShqipAi??ri, thuhet nAi?? njAi?? njoftim nga Ambasada e ZvicrAi??s nAi?? ShqipAi??ri. ai???RisiAlbaniaai??? nga Agjencia Zvicerane pAi??r Zhvillim dhe BashkAi??punim (SDC) mbylli fazAi??n e saj tAi?? parAi?? dhe nisi fazAi??n …

Artikulli i plotë »

Arrestohet nipi i ish deputetit tAi?? PS-sAi??, publikohen pamjet (Video)

Kreu i DrejtorisAi?? sAi?? PolicisAi?? sAi?? LezhAi??s, Bledar Ai??eliku ka njoftuar nAi?? njAi?? dalje pAi??r mediat se Ai??shtAi?? arrestuar Damian Ndoka, nipi i ish deputetit socialist, Arben Ndoka. Ai akuzohet pAi??r disa vepra penale, mes tyre edhe tentativAi?? vrasje. NAi?? momentin e ndalimit nga forcat policore, 20-vjeAi??arit ju gjet dhe …

Artikulli i plotë »
error: