Lajme

E mbani mend kAi??ngAi??taren shqiptare Elsa Lila, sai??i??do ta besoni sa ka ndryshuar tani

NAi??na dhe bashkAi??shorti i ardhshAi??m, Miraldi, i bAi??nAi?? ElsAi??s njAi?? surprizAi?? nAi?? studion e ai???TAi?? DielAi??s Shqiptareai???. Duke qenAi?? shumAi?? tAi?? lidhura bashkAi??, si zonja Sanije ashtu edhe e bija Elsa po e pAi??rjetojnAi?? me vAi??shtirAi??si faktin se kjo e fundit kAi??tAi?? vit do tAi?? martohet. Sanija mendon se po …

Artikulli i plotë »

Arsyeja pse ky djalAi?? e priti 4 vjet tAi?? fejuarAi??n do tai??i??ju lAi??rAi?? pa fjalAi??(Video)

NAi??na dhe bashkAi??shorti i ardhshAi??m, Miraldi, i bAi??nAi?? ElsAi??s njAi?? surprizAi?? nAi?? studion e ai???TAi?? DielAi??s Shqiptareai???. Duke qenAi?? shumAi?? tAi?? lidhura bashkAi??, si zonja Sanije ashtu edhe e bija Elsa po e pAi??rjetojnAi?? me vAi??shtirAi??si faktin se kjo e fundit kAi??tAi?? vit do tAi?? martohet. Sanija mendon se po …

Artikulli i plotë »

RrAi??fimi i 17 vjeAi??arit: MAi??suesja e matematikAi??s mAi?? Ai??mendi nAi?? shtrat, por tani unAi??ai??i??

NjAi?? djalAi?? 17 vjeAi??ar ka rrAi??fyer historinAi?? e tij pAi??r ai???The Sunai??i??, ku ka treguar se ka njAi?? aferAi?? tAi?? fshehtAi?? me mAi??suesen e matematikAi??s, qAi?? Ai??shtAi?? 24 vjeAi??are. Kjo Ai??shtAi?? letra e tij: Jam duke pasur njAi?? aferAi?? pasiononte me mAi??suesen e matematikAi??s dhe seksi me tAi?? Ai??shtAi?? i …

Artikulli i plotë »

Ai??orape tAi?? ngrohta pAi??r seks mAi?? tAi?? mirAi??

Qarkullimi i dobAi??t i gjakut dhe shputat e ftohta, mund tAi?? jenAi?? ai???vrasAi??sai??? tAi?? rrezikshAi??m tAi?? epshit. Jeni nAi?? dhomAi??n e gjumit apo nAi?? ndonjAi?? vend tAi?? pAi??rshtatshAi??m pAi??r tAi?? bAi??rAi?? seks, qAi?? tAi?? dytAi?? jeni plot elan, paraloja fillon, fillojnAi?? puthjet, prekjet dheai??i?? shputat e ftohta akull tAi?? njAi??rit …

Artikulli i plotë »

Nxorri revolen dhe qAi??llon adoleshentin me pesAi?? plumba nAi?? kokAi??, kamerat e sigurisAi?? filmojnAi?? momentin rrAi??qethAi??s (Video, +18)

Ky Ai??shtAi?? momenti rrAi??qethAi??s kur njAi?? burrAi?? zbret nga motoAi??ikleta nAi?? qendAi??r tAi?? qytetit nAi?? mes tAi?? ditAi??s, dhe pa u menduar dy herAi?? nxjerrAi?? revolen dhe qAi??llon pAi??r vdekje njAi?? adoleshent dhe atAi?? nAi?? prezencAi?? tAi?? vAi??llait tAi?? tij. Kamerat e sigurisAi?? kanAi?? filmuar momentin kur Mynor Steven Martinez …

Artikulli i plotë »

Valltaret erotike tregojnAi?? bakshishet enorme, qAi?? fitojnAi?? gjatAi?? turneve (Foto)

Pasi treguan linjat trupore duke vallAi??zuar dhe hoqAi??n taket e larta, disa valltare nga Shtetet e Bashkuara, shfaqAi??n grumbullin e parave qAi?? morAi??n si bakshishe. Nuk dihet se sa Ai??shtAi?? rroga, apo saktAi??sisht sa fituan gjatAi?? njAi?? turni, por sipas tAi?? gjitha gjasave pAi??rfitimet janAi?? shumAi?? tAi?? mAi??dha, transmeton Telegrafi. …

Artikulli i plotë »

Ana e errAi??t e princeshAi??s sAi?? ardhshme tAi?? AnglisAi??, kAi??to janAi?? skenat e saj tAi?? seksit (+18)

Meghan Markle tAi?? cilAi??n shumica e mbajnAi?? mend pAi??r rolin nAi?? serinAi?? e popullarizuar ai???Suitsai??i??, nAi?? pranverAi?? do tAi?? bAi??het bashkAi??shortja e Princit Harry tAi?? AnglisAi??, pasi Ai??ifti sapo ka bAi??rAi?? tAi?? ditur se janAi?? fejuar. Me hyrjen nAi?? familjen mbretAi??rore, Meghan do tAi?? filloj tAi?? bAi??j njAi?? jetAi?? krejt …

Artikulli i plotë »

Vajza poston foto nga ditAi??lindja, 12-vjeAi??arja ai???sulmohetai??? pAi??r veshjen dhe krijon polemika mes ndjekAi??sve

NjAi?? 12-vjeAi??are Ai??shtAi?? bAi??rAi?? e njohur nAi?? Facebook nga fotot e saj. Ajo quhet Vanelly GS dhe sAi?? fundmi ka postuar foto nga festa e ditAi??lindjes, por nuk Ai??shtAi?? pritur aspak mirAi?? nga ndjekAi??sit e saj apo miqtAi?? virtualAi??. NAi?? imazhet qAi?? janAi?? bAi??rAi?? virale vajza paraqitet me tullumbace qAi?? …

Artikulli i plotë »

Nuk e keni parAi?? asnjAi??herAi??? Njihuni me bashkAi??shorten e Gramoz RuAi??it (Foto)

Kreu i Kuvendit Gramoz RuAi??i edhe ditAi??n e djeshme nAi?? mbrAi??mjen e organizuar nAi?? PresidencAi?? me rastin e 105 vjetorit tAi?? PavarAi??sisAi??, kishte ardhur i pashoqAi??ruar. RuAi??i i cili ka njAi?? kohAi?? tAi?? gjatAi?? nAi?? politikAi??n shqiptare, qAi?? prej periudhAi??s sAi?? diktaturAi??s, nAi?? tAi?? gjitha takimet publike, politike, e mediatike …

Artikulli i plotë »

Kreshnik Spahiu: Ismail Qemali gaboi, flamuri nuk duhej tAi?? ngrihej nAi?? VlorAi?? porai??i??

Kreshnik Spahiu do tAi?? deklaronte pak ditAi?? pAi??rpara zgjedhjeve tAi?? 25 qershiorit se do tAi?? largohej nga politika, ndAi??rsa forca politike qAi?? drejtonte dAi??shtoi nAi?? kAi??to zgjedhje. Spahiu u largua nga ShqipAi??ria drejt Brukselit, por duket se ditAi??t e fundit ka shtuar aktivitetin nAi?? rrjetet sociale. SAi?? fundmi, Spahiu ka …

Artikulli i plotë »
error: