Lajme

Opsss: Shpend Ahmeti zihet ai???matai??i??, shikojeni se Ai??ka bAi??ri (Video)

Momentin sa ishte duke votuar kandidati i AAK-sAi?? pAi??r kryetar tAi?? PrishtinAi??s, ArbAi??r Vllahiu, i pranishAi??m ishte edhe kundAi??rkandidati i tij nga VV-ja, Shpend Ahmeti. Kur themi i pranishAi??m, Ahmeti po e shikonte pAi??rmes videolive tAi?? GazetAi??s Blic teksa Vllahiu po votonte nAi?? shkollAi??n e mesme ai???Sami FrashAi??riai??? nAi?? PrishtinAi??. …

Artikulli i plotë »

ParregullAi??si nAi?? kAi??tAi?? qendAi??r votimi, Prishen Votimet. Ja Ai??ka po ndodh

NjAi?? person ka raportuar nAi?? Polici, se i dyshuari i komunitetit ashkali, i ka marr letAi??rnjoftimin me qAi??llim tAi?? votimit.Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme nAi?? fshatin DubravAi?? tAi?? Ferizajit, ndAi??rsa me vendim tAi?? prokurorit Ai??shtAi?? iniciuar rasti ,nuk raportohet pAi??r tAi?? arrestuar. por nese vazhdon keshtu thuhet se votat …

Artikulli i plotë »

Kaq e thjeshtAi?? paska qenAi?? kjo! Zbulo me kAi??tAi?? mAi??nyrAi?? se kush tAi?? telefonon me privat (Pamje)

TAi?? gjithAi?? bezdisemi nAi??se na telefonojnAi?? pa numAi??r.Dikush, i cili nuk ka as emAi??r dhe as figurAi??, por qAi?? i bie telefonit tuaj dhe ju jeni nAi?? dilemAi?? ta hapni apo tAi?? mos e hapni. Jeni i/e interesuar pAi??r tai??i??i dhAi??nAi?? fund kAi??saj situate? NAi??se po, atAi??herAi?? kjo Ai??shtAi?? mundAi??sia …

Artikulli i plotë »

E dinte se do tAi?? vdiste sapo tAi?? lindte, por nAi??na merr njAi?? vendimai??i??

NjAi?? nAi??nAi?? ka treguar historinAi?? e saj tAi?? dhimbshme, kur ka vendosur qAi?? tAi?? vazhdojAi?? shtatzAi??ninAi?? e tAi?? sjellAi?? nAi?? jetAi?? vajzAi??n e saj edhe pse i thanAi?? se ajo ishte e ai???papajtueshme me jetAi??nai???. 34-vjeAi??arja Abbey Ahern nga Oklahoma, u trishtua kur i thanAi?? se vajza e saj 19-javAi??she …

Artikulli i plotë »

E lAi?? foshnjen tAi?? luajAi?? me qenin, xhiron pamjet mAi?? tAi?? tmerrshme nAi?? jetAi??n e saj (Foto, +18)

E Ai??ma kishte lAi??nAi?? foshnjAi??n pranAi?? qenit qAi?? tAi?? luajAi?? me tAi?? dhe kishte marrAi?? telefonin qAi?? tai??i??i xhironte. MirAi??po, ja qAi?? ajo xhiroi tmerrin e momenteve mAi?? tAi?? kAi??qija nAi?? jetAi??n e saj, shkruan lajmi.net Derisa foshnja po i afrohej qenit, nAi?? njAi?? moment ai e kafshon foshnjen. KAi??shtu, …

Artikulli i plotë »

Seldi dhe Mimoza Shkodra janAi?? fejuar mbrAi??mAi??, ja sa vite mAi?? e madhe Ai??shtAi?? ajo (FOTO)

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janAi?? fejuar mbrAi??mAi??.Ai??ifti i ri i showbizit shqiptar dashurinAi?? e tyre e kanAi?? kurorAi??zuar me fejesAi?? dhe po ndjehen tAi?? lumtur pranAi?? njAi??ri-tjetrit, tAi?? paktAi??n kAi??shtu po e shprehin pAi??rmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net Mimoza dhe Seldi janAi?? Ai??ifti qAi?? kanAi?? dAi??shmuar qAi?? dashuria nuk …

Artikulli i plotë »
error: