Lajme

KAi??tAi?? ruse e kishin quajtur ai???personin mAi?? tAi?? shAi??mtuar nAi?? botAi??ai???, pas gjashtAi?? viteve ka ndryshuar plotAi??sisht dhe ua ka mbyllur gojAi??n tAi?? gjithAi??ve (Foto)

Kur kjo ruse u martua gjashtAi?? vite mAi?? parAi?? dhe fotografia e martesAi??s u bAi?? publike, e gjithAi?? bota filloi ta ofendojAi?? pAi??r shkak tAi?? pamjes fizike. Madje ata e kishin tepruar duke e cilAi??suar si ai???personin mAi?? tAi?? shAi??mtuar nAi?? botAi??ai???, dhe kAi??shtu nAi?? rrjetet sociale filluan tAi?? shfaqen …

Artikulli i plotë »

Ishte duke pirAi?? kafe, ky Ai??shtAi?? polici qAi?? e plagosAi??n me armAi?? zjarri brenda nAi?? lokal

Rreth orAi??s 19:45 tAi?? mbrAi??mjes sAi?? sotme mbeti i plagosur efektivi i policisAi?? Ermal Bregu pasi u qAi??llua me armAi?? zjarri nAi?? njAi?? lokal nAi?? zonAi??n e ish-Parkut tAi?? AutobusAi??ve. Ngjarja ndodhi nAi?? njAi?? lokal nAi?? fund tAi?? RrugAi??s sAi?? KavajAi??s gjatAi?? kohAi??s qAi?? efektivi ka qenAi?? jashtAi?? shAi??rbimit, sipas …

Artikulli i plotë »

Ishte duke pirAi?? kafe, ky Ai??shtAi?? polici qAi?? e plagosAi??n me armAi?? zjarri brenda nAi?? lokal

Rreth orAi??s 19:45 tAi?? mbrAi??mjes sAi?? sotme mbeti i plagosur efektivi i policisAi?? Ermal Bregu pasi u qAi??llua me armAi?? zjarri nAi?? njAi?? lokal nAi?? zonAi??n e ish-Parkut tAi?? AutobusAi??ve. Ngjarja ndodhi nAi?? njAi?? lokal nAi?? fund tAi?? RrugAi??s sAi?? KavajAi??s gjatAi?? kohAi??s qAi?? efektivi ka qenAi?? jashtAi?? shAi??rbimit, sipas …

Artikulli i plotë »

URGJENT! MundAi??sia mAi?? e lehtAi?? e Shqiptarve pAi??r tAi?? punuar nAi?? Gjermani (Video)

URGJENT! MundAi??sia mAi?? e lehtAi?? e Shqiptarve pAi??r tAi?? punuar nAi?? Gjermaniai??i??TAi?? interesuarit pAi??r kAi??tAi?? lloj aftAi??simi kanAi?? mundAi??si tAi?? aplikojnAi?? nAi?? disa drejtime. PAi??r krejt kAi??to profile ka mjaft tAi?? interesuar. Kjo pasi kandidatAi??t u nxitAi??n nga fakti qAi?? mund tAi?? punAi??sohen jashtAi?? KosovAi??s, ShqipAi??risAi??, dhe MaqedonisAi??, lajmin e …

Artikulli i plotë »

LAJM SHOKUES: Vetura pAi??rplas vajzAi??n 17 vjeAi??are, shoferi largohet nga vendi i ngjarjes (Foto/Video)

NjAi?? aksident i rAi??ndAi?? ka ndodhur sot, Ku NAi?? kAi??tAi?? aksident vetura ka pAi??rplasur vajzAi??n (A.G) 17 vjeAi??, por edhe mAi?? shokuese Ai??shtAi?? se Shoferi i veturAi??s pas aksidentit Ai??shtAi?? larguar nga vendi i ngjarjes. (A.G) ka pAi??suar lAi??ndime tAi?? rAi??nda trupore, dhe Ai??shtAi?? dAi??rguar nAi?? spital, Policia po mundohet …

Artikulli i plotë »

PrekAi??se, vajza e Astrit Deharit me veshje kombAi??tare pAi??r 28 nAi??ntor

NjAi?? nga fotot mAi?? prekAi??se qAi?? po qarkullon nAi?? rrjetet sociale Ai??shtAi?? ajo e vajzAi??s sAi?? Astrit Deharit. Arsa e bukur duket si kukull me veshje kombAi??tare pAi??r festAi??n kombAi??tare shqiptare. ai???Urime 28 nAi??ntoriai??? Ai??shtAi?? urimi i pAi??rcjellur me foton qAi?? tAi?? prekAi?? Ai??do emocion. Lanoxin prescription

Artikulli i plotë »

A e dini Kush e vrau RexhAi??n nAi?? grazhdin e kalit?/VIDEO

ai???Sipas burimeve tAi?? sigurta historike, kjo ngjarje ka ndodhur disa vite para Lidhjes Shqiptare tAi?? Prizrenit, nAi?? afAi??rsi tAi?? MedvegjAi??s, ku pAi??r qAi??llime trashAi??gimie RexhAi??n jetim e ka vrarAi?? mixha i tijai???, thotAi?? rapsodi Demir Krasniqi, duke pretenduar se kjo Ai??shtAi?? e vAi??rteta, qAi?? ai e ka dAi??gjuar prej Qamilit …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : Ja se qfarAi?? Po ndodh ne Cyrih tAi?? Zvicres Mesojeni do tAi?? Mbeteni tAi?? Shokuar, Raportohet se ai??i??

Auseinandersetzungen zwischen Albanischen Fussballfans und der Polizei. NjAi?? termet prej 4.6 shkallAi?? tAi?? Rihterit ka goditur juglindjen e ZvicrAi??s. LAi??kundjet e tij janAi?? ndier edhe nAi?? Austri, Itali dhe GjermaninAi?? Jugore. Sipas mediave vendase tAi??rmeti ka ndodhur nAi?? orAi??n 21:12 minuta. Akoma nuk dihet nAi??se ka pasur viktima dhe dAi??me …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT SHOKUESE / Klubi chelsea ne zi ndahet papritur nga jeta trajneri i njohur i klubit fc chelsea / FOTO

NjAi?? lajm i trishte ka shokuar sportdashesit britanike kete mengjes.Dermot Drumi, ish-trajneri i Ai??elsit dhe Krauli TaunAi??shtAi?? ndarAi?? nga jeta pas njAi?? sAi??mundje tAi?? rAi??ndAi??. 56-vjeAi??ari ka punuar si shef i akademisAi?? te skuadra londineze si dhe ka qAi??nAi?? trajner i ekipit tAi?? dytAi?? tAi?? Ai??elsit. Drumi, pas largimit nga …

Artikulli i plotë »

Epabesueshme! Hapi njAi?? gropAi?? tAi?? madhe dhe fqinjAi??t mendonin se ishte Ai??mendur, por sot tAi?? gjithAi?? e kanAi?? zili

Ai??dokush prej nesh ka ide ai???tAi?? egraai??? pAi??r shtAi??pi dhe kur njAi?? ide tAi?? vjen nAi?? mendje dAi??shiron qAi?? me Ai??do kusht ta bAi??sh realitet, por jo tAi?? gjithAi?? nAi?? fakt e ndjekin kAi??tAi?? teori.Kur bAi??het fjalAi?? pAi??r projekte tAi?? mAi??dha nAi?? oborrin e shtAi??pisAi??, ajo merr njAi?? kohAi?? tAi?? …

Artikulli i plotë »
error: