ShowBizi

KAi??ngAi??tarja shqiptare pAi??rballet nAi?? gjyq me futbollistin e Milanit, kjo Ai??shtAi?? arsyeja

Ai??alhanoglu, i ftuar pAi??r tAi?? dAi??shmuar, pranoi se kishte pasur raporte seksuale me kAi??ngAi??taren shqiptare, por se kishte qenAi?? i kujdesshAi??m. ai???Filloi nAi?? vitin 2013, kur luaja te Hamburgu. Kishim njAi?? miqAi??si tAi?? ngushtAi?? dhe pastaj edhe fjetAi??m bashkAi??. UnAi?? kam qenAi?? gjithmonAi?? i kujdesshAi??mai???, deklaroi sot futbollisti i Milanit …

Artikulli i plotë »

Shokuese: Afrona Poston foton me Bleron, befason Teuta me komentin e saj, ju jeni njerAi??zit mAi?? tAi??ai??i??

Shokuese: Afrona poston foton me Bleron, befason Teuta me komentin e saj, ju jeni njerAi??zit mAi?? tAi??ai??i??Ndarja e Bleros me Teuta Krasniqin Ai??shtAi?? komentuar pAi??r shumAi?? vite qAi?? vazhdon tAi?? komentohet edhe nAi?? ditAi??t e sotshme ku tAi?? dy ishin njAi?? Ai??ift shumAi?? i lumtur deri sa Blero u njoftua …

Artikulli i plotë »

Shokon balerina e njohur e ai???Stopai??? I dalin tAi?? gjitha nAi?? shesh nAi?? emision ai???liveai??i??! (Pamje Exluzive)

Modelja Alesia Bami tashmAi?? Ai??shtAi?? njAi?? nga velinat e emisionit ai???Stopai???. MegjithatAi?? gjatAi?? emisionit tAi?? sotAi??m duket se ajo ka patur njAi?? incident me fundin. NAi?? njAi?? Ai??ast qAi?? Ai??shtAi?? fokusuar nga kamera ajo ka qenAi?? nAi?? njAi?? moment tAi?? papAi??rshtatshAi??m ku i ka treguar tAi?? gjitha pasi fundi i …

Artikulli i plotë »

Me qeleshe dhe shqiponjAi??! Xhensila do ju mahnitAi?? me bukurinAi?? e sajai??i??[FOTO]

Xhensila Myrtezaj konsiderohet si njAi?? ndAi??r femrat mAi?? simpatike qAi?? ka estrada shqiptare. PAi??rveAi?? pamjes sAi?? saj tAi??rheqAi??se, ajo qAi?? bie nAi?? sy tek kAi??ngAi??tarja Ai??shtAi?? edhe zAi??ri i saj fantastik. SAi?? fundmi Xhensila Ai??shtAi?? pAi??rmendur shumAi?? nAi?? mediet rozAi?? dhe shkak pAi??r kAi??tAi?? ishte dasma e saj me Bes …

Artikulli i plotë »

Kurdi i ai???paftuarai??? futet nAi?? emision shkelAi?? hartAi??n e KosovAi??s, po shikojeni Ai??ka i ndodh pastaj

KAi??tAi?? javAi?? i ftuar nAi?? emisionin nai??i??KosovAi?? Show, Ai??shtAi?? kAi??ngAi??tari nga Kosova me famAi?? botAi??rore, Ardian Bujupi, shkruan Gazeta NewBorn. Derisa po intervistohej kAi??ngAi??tari Bujupi, njAi?? shok i tijai??i??KAi??tAi?? javAi?? i ftuar nAi?? emisionin nai??i??KosovAi?? Show, Ai??shtAi?? kAi??ngAi??tari nga Kosova me famAi?? botAi??rore, Ardian Bujupi, shkruan Gazeta NewBorn.Derisa po intervistohej …

Artikulli i plotë »

Sot super pjeshkAi??, por shikoni si dukej dikur Eni KoAi??i kur nuk kishte asnjAi?? ndAi??rhyrje (FOTO)

Sot Ai??shtAi?? njAi?? ndAi??r femrat mAi?? seksi tAi?? showbizit shqiptar, e komentuar mjaft pAi??r format e saj fizike tAi?? cilat kanAi?? ndryshuar shumAi?? ndAi??r vite. Eni KoAi??i e pyetur shpesh nAi??pAi??r intervista nAi??se ka bAi??rAi?? apo jo ndonjAi?? ndAi??rhyrje estetike nAi?? trup apo fytyrAi??, apo nAi??se e pAi??rdor fotoshopin, Ai??shtAi?? …

Artikulli i plotë »

Eni KoAi??it i publikojnAi?? fotot skandaloze, nuk do tai??i??u besoni syve si dukej (Foto)

Ajo Ai??shtAi?? njAi?? nga femrat mAi?? seksi tAi?? skenAi??s shqiptare.Eni KoAi??i ka ndryshuar shumAi?? qAi?? prej daljes sAi?? saj nAi?? skenAi??. Nuk kanAi?? munguar asnjAi??herAi?? fjalAi??t se ajo ka bAi??rAi?? operacione plastike pAi??r tAi?? patur pamjen e dAi??shiruar. KAi??ngAi??tarja vetAi?? nuk e ka pranuar asnjAi??herAi?? por flitet se ka bAi??rAi?? …

Artikulli i plotë »

Monica Bellucci, 50 vjeAi??arja mAi?? seksi nAi?? botAi??, pozon cullak 100%

Monica Bellucci gjithmonAi?? ka ditur tAi?? tAi??rheqAi?? vAi??mendje me dukjen e saj, qoftAi?? nAi?? rolet filmike, pjesAi??marrjet nAi?? evenimentet e ndryshme apo gjatAi?? pozimeve pAi??r sesione fotografike. NdAi??rkaq, edhe nAi?? moshAi??n 53 vjeAi??are, atAi?? vazhdon ta shoqAi??rojAi?? epiteti i njAi??rAi??s prej femrave mAi?? tAi?? bukura nAi?? botAi??. Aktorja e famshme …

Artikulli i plotë »

Vajza seksi Rashel ai???e Ai??mendurai??? pAi??r SkAi??nderbeun, shihni nAi?? krah tAi?? kujt Ai??shtAi?? shfaqur nAi?? stadium [FOTO]

NAi?? stadiumin ai???Selman Stermasiai??? u luajt kryesfida e kAi??saj jave midis Partizanit dhe SkAi??nderbeut, ndeshje kjo qAi?? pAi??rfundoi me rrjeta tAi?? paprekura. Me njAi?? pjesmarrje tAi?? konsiderueshme tAi?? tifozAi??ve nAi?? shkallAi??t e stadiumit, nuk mund tAi?? mungonin dhe tifozAi??t ai???VIPai???. PAi??rpos emrave tAi?? njohur tAi?? sportit dhe politikAi??s nAi?? vend …

Artikulli i plotë »

Stresi i pAi??rgjigjet HygertAi??s: Ta ka fal zoti ta pAi??rdorAi??sh me njeriun e zemrAi??s, ti ke 300 dashnorAi??, nuk u lodhe?

Moderatorja e sportit Hygerta Sako u pAi??rfshi nAi?? njAi?? debat me reperin tropojan Stresi.Hygerta tha nAi?? njAi?? intervistAi?? se nuk e dAi??gjonte muzikAi??n e Stresit, pasi sipas saj ajo ishte ai???pAi??rdhunim pAi??r veshinai???.ai???Nuk e kam dAi??gjuar kurrAi?? sepse kAi??ndon rep dhe nuk dua tAi?? them ndonjAi?? fjalAi?? tAi?? rAi??ndAi??ai??i??tAi?? pAi??rdhunoj …

Artikulli i plotë »
error: