ShowBizi

Dikur luante me Qumilin, tani ajo ju A�mend me tA� pasme bombastike (Video)

Geta BeqA�n tA� gjithA� e mbanin mend teksa luante me humoristin e njohur Sevadi Radogoshi-Qumili. PA�rveA� humorit, Geta njA� kohA� merrej edhe me vallA�zim, transmeton Gazeta Express. Por tani e shihni njA� GetA� krejt ndryshe. Ajo tani po merret me fitnes. SA� fundmi ajo ka postuar disa video nA� profilin …

Artikulli i plotë »

Ndihmuan ReantA�n, pA�rlotet Noizy: KurrA� sa��jam ndjerA� mA� i plotA�suar; Ja lista e djemve tA� famshA�m qA� e mbA�shtetA�n

DitA�n e sotme janA� siguruar paratA� e nevojshme pA�r kurimin e ReantA�s, vogA�lushes qA� kishte nevojA� urgjente pA�r transplant. SiA� ju njoftuam edhe mA� herA�t, vajzA�s me probleme serioze shA�ndetA�sore i nevojiteshin 26 mijA� euro pA�r kurim jashte vendit. NjA� pjesA� e tA� ardhurave u siguruan nga Spitali Amerikan. Pjesa …

Artikulli i plotë »

Fansi fton LuanA�n ta��i kA�ndojA� tallava nA� dasmA�, pA�rgjigja e saj e a�?preta�? fare

Pasi hoqi dorA� nga moderimi, Luana i A�shtA� pA�rkushtuar muzikA�s. Disa ditA� mA� parA� ajo publikoi klipin a�?Benzinaa�?, njA� kA�ngA� me qA� ngjason me rrymA�n tallava e ka ngjallur shumA� polemika. Ajo ishte e ftuar nA� a�?Top Albania Radioa�? dhe i A�shtA� pA�rgjigjur njA� pyetje me spec nga njA� dA�gjues …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : Aksidentohet rendA� Reperi gjiko ja pamjet (FOTO)

Reperi Asdren Gjikolli, i njohur me emrin artistik Gjiko, ka pA�suar njA� aksident tA� rA�ndA� komunikacioni.Aksidenti ka ndodhur nA� tunelin e Kalimashit, me A�a��rast vetura e tij A�shtA� pA�rplasur me njA� kamion.Burime tA� Telegrafit njoftojnA� se hitbA�rA�si i kA�ngA�s a�?Yjet nalta�? ishte duke shkuar pA�r nA� ShqipA�ri nA� momentin kur …

Artikulli i plotë »

Nora dhe Roberti publikojnA� kA�ngA�n a�?Sa��ka inatA�a�? (Video)

Roberti e Nora sonte kanA� sjell duetin e shumA�rpitur. E sonte A�ifti mA� i njohur i skenA�s, Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanA� bashkuar forcat nA� muzikA�. Ata kanA� lansuar bashkA�punimin e dytA� tA� tyre me titull a�?Sa��ka inata�?. Kjo kA�ngA� A�shtA� produkt i studios RedBox, me muzikA� dhe tekst …

Artikulli i plotë »
error: