ShowBizi

Bes Kallaku e pyet sa ia kanAi?? rritur rrogAi??n tani qAi?? Ai??shtAi?? bAi??rAi?? autore, shumAi??n qAi?? jep Luana do tai??i??ju shokojAi??ai??i??.

Luana Vjollca Ai??shtAi?? njAi?? nga figurat mAi?? tAi?? dashura tAi?? ekranit shqiptar dhe jo mAi?? kot ka fituar zemrat e shumAi?? fansave. Prej disa javAi??sh Luana ka nisur emisionin e saj mAi?? tAi?? ri ai???Shiko kush luanai???, emision nAi?? tAi?? cilin ka ftuar shumAi?? emra tAi?? njohur tAi?? shoAi??biz-it shqiptar …

Artikulli i plotë »

ai???Duhet tAi?? jesh e pasur dhe tAi?? kalosh nAi?? shumAi?? krevateai???, kAi??ngAi??tarja shqiptare befason me deklaratAi??n

Anxhela Peristeri Ai??shtAi?? njAi?? prej kAi??ngAi??tareve qAi?? jetoi shtatAi?? vite nAi?? Greqi dhe provoi tAi?? depAi??rtonte nAi?? diskografinAi?? greke, por nuk e pati aq tAi?? thjeshtAi?? dhe as aq tAi?? vAi??shtirAi?? sa mendonte. NAi?? njAi?? intervistAi?? pAi??r Prive, Anxhela ka rrAi??fyer se si tAi?? qenit shqiptare e penalizoi tAi?? bAi??nte …

Artikulli i plotë »

A Ai??shtAi?? vrarAi?? Adelajda? MjekAi??t sqarojnAi?? tAi?? vAi??rtetAi??n!

Vdekja e parakohshme dhe e papritur e gazetares Adelajda Xhamani Ai??shtAi?? klasifikuar nga Policia si vdekje pAi??r shkaqe natyrore. MjekAi??t ligjorAi??, qAi?? bAi??nAi?? autopsinAi?? mAi??ngjesin e sAi?? dielAi??s, paraprakisht dyshojnAi?? pAi??r njAi?? arrest kardiak.NdonAi??se raporti pAi??rfundimtar i mjekAi??ve ligjorAi?? pritet tAi?? dalAi?? brenda dy javAi??sh, nga analizat paraprake, nuk rezulton …

Artikulli i plotë »

Shikojeni Amin E Ermalit Kur Punonte Si Kamariere Me Minifund Dhe FlokAi?? TAi?? Shkurtra (VIDEO)

TashmAi?? Ai??shtAi?? njAi?? sipAi??rm,arAi??se e rAi??ndAi??sishme dhe moderimi ka dalAi?? nAi?? palan tAi?? dytAi??. Amarda Toska e ka filluar karierAi??n e saj si prezantuese nAi?? shfaqjen e humorit ai???Portokalliai??i??. Por Ami nuk mbeti vetAi??m nAi?? pjesAi??n e moderimit. Ajo performoi si balerinAi?? dhe si njAi?? nga aktoret e shfaqjes, ku …

Artikulli i plotë »

Iva Aliko shkon thuajse e zhveshur nAi?? studio dhe tAi??rbon publikun, Ai??ani e ai???fik fareai??? / VIDEO

MbrAi??mjen e sotme Iva Aliko Ai??shtAi?? e ftuara e parAi?? e Arjan Ai??anit nAi?? ai???ZonAi?? e LirAi??ai???. Por publiku ka mbetur i habitur teksa ka parAi?? qAi?? ajo Ai??shtAi?? shfaqur gjysmAi?? e zhveshur ndAi??rsa i dallon qartAi??sisht gjoksi, pasi ka veshur vetAi??m njAi?? fustan tyli ngjyrAi?? bezhAi??. Arjan Ai??ani nuk …

Artikulli i plotë »

Ai??farAi?? po ndodh mes Ledrit dhe pornostares shqiptare? Ledri kapet ai???matai??? (Pamje)

Ai??farAi?? po ndodh mes Ledrit dhe pornostares shqiptare? Ledri kapet ai???matai??? (Pamje) Ledri kapet ai???matai??? me pornostaren shqiptareai??i?? Te dy janAi?? tAi?? suksesshAi??m nAi?? profesionet e tyre, Ledri nAi?? muzikAi?? ndAi??rsa Alby nAi?? industrinAi?? e pornografisAi??. Ajo Ai??shtAi?? 20 vjeAi?? dhe Ai??shtAi?? super seksi. Por bukurisAi?? sAi?? Albyt nuk i …

Artikulli i plotë »

Ai nuk e harron dot! Mashkulli qAi?? e donte shumAi?? AdelAi??n bAi??n gjestin ai??i?? (FOTO)

Ai nuk e harron dot! Mashkulli qAi?? e donte shumAi?? AdelAi??n bAi??n gjestin ai??i?? (FOTO) Feldene nome generico   PavarAi??sisht se jeta vazhdon, kujtimi pAi??r mikeshAi??n e tij tAi?? zemrAi??s nuk shuhet asnjAi??herAi??. Dhe Eraldo Rexho nuk po e kalon dot dhimbjen pAi??r humbjen e mikeshAi??s sAi?? tij mAi?? tAi?? …

Artikulli i plotë »

Del foto e Bleona Qeretit e shumAi?? viteve mAi?? parAi??, po mashkulli nAi?? krah kush Ai??shtAi??? (FOTO)

NjAi?? yll i vAi??rtetAi??! Kjo foto e rrallAi?? e Bleona Qeretit, e shumAi?? vite mAi?? parAi?? po ai???Ai??mendai??? internetin. Bleona Qereti duket aq e hijshme dhe e buzAi??qeshur, krejtAi??sisht bio. NdAi??rkohAi?? ajo shfaqet nAi?? krah tAi?? kAi??ngAi??tarit tAi?? shquar ngAi?? Kosova, Ramadan Krasniqit, i cili po ashtu Ai??shtAi?? shumAi?? i …

Artikulli i plotë »

ai???AdelAi??! Bardhi me Sanijen tAi?? lanAi?? amanet tek ne, na fal qAi?? qemAi?? vonAi??ai??i??ai??? (foto)

NjAi?? nga mikeshat mAi?? tAi?? ngushta tAi?? gazetares sAi?? ndarAi?? nga jeta, Adela Xhamanit, Fatmira Nikolli i ka dedikuar fjalAi?? rrAi??nqethAi??se 31-vjeAi??ares qAi?? u nda tragjikisht nga jeta nAi?? moshAi??n 31-vjeAi??are tAi?? hAi??nAi??n e shkuar. Ja mesazhi i plotAi?? i FatmirAi??s: AdelAi??, a kishte tAi?? drejtAi?? Brian Weiss pAi??r ai???Shpirtinai???? …

Artikulli i plotë »

Bjordi nuk mban mAi??: ai???Ju kanceri i kAi??saj bote nuk meritoni as mallkimai??? ja Ai??farAi?? i thotAi?? Rozana

Bjordi ka reaguar kundAi??r tAi?? gjitha ai???sulmeveai???.PAi??rmes njAi?? shkrimi nAi?? profilin e tij nAi?? Instagram , ish-i dashuri i Adela Xhamanit Ai??shtAi?? revoltuar pasi nAi?? qindra komente ngushAi??lluese, kishte dhe nga ato ku fansat nAi?? rrjete sociale e fajAi??sojnAi?? Bjordin pse ishte ndarAi?? nga Adela. E nuk vonoi shumAi?? dhe …

Artikulli i plotë »
error: