ShowBizi

Liberta kalon A�do limit: Poston foto duke i depiluar pjesA�t intime (Foto)

Liberta Spahiu A�shtA� njA� ndA�r moderatoret mA� tA� njohura. Ajo A�shtA� shumA� aktive nA� rrjetet sociale. Liberta A�shtA� njA� vajzA� e bukur dhe tA�rheqA�se,transmeton Gazeta Express. Por ajo sA� fundmi poston njA� fotografi krejt ndryshe duke depiluar kA�mbA�t. a�?Problem i a�?pA�rjetshA�ma�� i femrave pA�r qimet nA� trup mund tA� mos …

Artikulli i plotë »

Dikur te dashuruar kokA� e kA�mbA�, tash Ledri i gjuan kunja tA� rA�ndA� DafinA�s (Foto)

cheap etodolac er Lidhja e tyre ishte ndA�r mA� tA� pA�rfolurat. GjatA� kohA�s kur ishin tA� ldihur, tA� gjithA� mendonin se Ledri dhe Dafina ishin bA�rA� pA�r njA�ri-tjetrin, por si A�do gjA� tjetA�r e bukur, edhe lidhja e tyre mori fund. Por edhe pse shoqA�ria e ish A�iftit vazhdoi edhe …

Artikulli i plotë »

Bleona Qereti kA�tA� herA� do ju ndalA� frymA�n, shikoni A�farA� ka postuar (Foto)

KA�ngA�tarja Bleona Qereti ka surprizuar sA�risht fansat e saj. Ajo ka zgjedhur njA� nga fotot e saj mA� tA� dukura pA�r tA� ndarA� nA� pjesA�. NA�se i shikon tA� ndara kA�to foto tA� duken tA� pa kuptimta. Por tA� gjitha sA� bashku krijojnA� njA� imazh fantastik tA� kA�ngA�tares. Ajo di …

Artikulli i plotë »

Sa orgazma pA�rjeton gjatA� aktit seksual? Ja si pA�rgjigjet Era Istrefi (VIDEO)

Era Istrefi ka qenA� protagoniste e intervistA�s sA� radhA�s a�?60 sekondaa�? nA� Klan Kosova. Ajo i A�shtA� pA�rgjigjur disa pyetjeve provokative tA� emisionit, ndA�rsa disave prej tyre u A�shtA� shmangur. Ajo refuzon tA� pA�rgjigjet se sa orgazma pA�rjeton gjatA� aktit seksual, pA�r shkak se ka turp prej sA� A�mA�s. Ajo …

Artikulli i plotë »

Telenovela Teuta a�� Blero a�� Afrona, do tA� mbyllet me

VetA�m nA� ditA�t e para tA� Vitit tA� Ri, tA� gjithA� mA�suan se Blero i propozoi martesA� partneres sA� tij Afrona Dika, me tA� cilA�n A�shtA� lidhur prej disa kohA�sh. Por nuk do tA� kalonte shumA� kohA� dhe A�ifti, sA�rish i bA�n a�?unfollowa�� njA�ri-tjetrit nA� Instagram, gjA� qA� shtoi dyshimet …

Artikulli i plotë »

Momenti kur reperi Toni Tuklan vallA�zon me valle shqiptare na��KosovA� Show (Video)

Reperi nga Xhamajka i cili jeton nA� AmerikA� dhe Gjermani Toni Tuklan kA�tA� javA� ishte mysafir nA� emisionin na��KosovA� Show tek Shpetim Desku, njofton Gazeta NewBorn. Reperi Toni Tuklan njiher pA�r bashkA�punime tA� shumta qA� i ka pasur me reperA�t e famshA�m si San Paul dhe shumA� reperA� tA� tjerA�. …

Artikulli i plotë »

Ja sa vite kanA� bashkA�jetuar Albatriti me EgzonA�n para se tA� martoheshin (VIDEO)

Emisioni mA� i shikuar nA� vend Express RozA�, kA�tA� javA� nA� intervistA�n e gjatA� tA� ftuar e kishte kA�ngA�tarin e njohur Albatrit Muqiqin. Ai ka folur rreth jetA�s dhe karrierA�s, ku ndA�r tA� tjera ka treguar se sa vite ka bashkA�jetuar me EgzonA�n para se tA� martoheshin. PA�r ta kuptuar …

Artikulli i plotë »

KA�ngA�tarja e famshme djeg fustanin e nusA�risA� tA� 250 mijA� dollarA�ve

why does entocort cost so much Duket se kA�ngA�tarja Mariah Carey A�shtA� shumA� e hidhA�ruar me atA� qA� i ndodhi me ish-tA� fejuarin e saj James Packer. KA�ngA�tarja ka publikuar klipin e kA�ngA�s a�?I Dona��ta�? pA�r tA� cilin mendohet se A�shtA� inspiruar nga ndarja me miliarderin australian, transmeton arbresh. Duke …

Artikulli i plotë »

Tuna duket krejt ndryshe nA� fund tA� shtatzA�nisA� (Foto)

KA�ngA�tarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Tuna, sA� bashku me bashkA�shortin e saj Patris BerishA�n sA� shpejti pritet tA� bA�hen prindA�r. Ka disa ditA� qA� ata janA� larguar nga Kosova. Por, me A�iftin sA� bashku si duket A�shtA� edhe grimeri ArbA�r Bytyqi. A�shtA� pikA�risht ky i fundit, ai i cili …

Artikulli i plotë »

“Bomba” e Aurela HoxhA�s: Kam video qA� do bA�jnA� njerA�z tA� vrasin veten

Aurela Hoxha prej kohA�sh ngacmon fantazinA� e njerA�zve duke postuar video dhe foto mjaft tA� nxehta e joshA�se. NdA�rkohA� qA� disa e pA�lqejnA� shumA� stilin e saj, ka nga ata tA� tjerA�t qA� janA� shumA� kritikA� ndaj AurelA�s dhe e gjykojnA� pA�r ndA�rhyrjet plastike. SA� fundmi ajo nA� njA� nga …

Artikulli i plotë »
error: