ShowBizi

U fotografua pranAi?? hotelit me tAi??, Fatmir Hysenbelliu bAi??n deklaratAi??n e papritur pAi??r Pamela Anderson

Para disa kohAi??sh u pAi??rfol gjatAi?? pAi??r fotot me aktoren e njohur tAi?? BayAi??atch, Pamela Anderson dhe sot Fatmir Hysenbelliu ka befasuar me deklaratAi??n e tij. I ftuar nAi?? emisionin pasditet ai???Rudinaai??? Fatmiri ka treguar se shumAi?? shpejt do e sjellAi?? nAi?? ShqipAi??ri Pamela Anderson-in. Hysenbelliu tha: Kam qenAi?? i …

Artikulli i plotë »

I shkruan Noizyt pAi??r maminai??i?? ja cila Ai??shtAi?? seks-bomba serbe qAi?? ka provokuar rreperin shqiptar

TAi?? gjithve ju kujtohet vajza seksi seksi, qAi?? ai???ai??i??bAi??ri pAi??r veteai??i??ai??i?? reperin, Noizyai??i?? Jenna Jenovich Ai??shtAi?? modelja e serbe, e cila tashmAi?? Ai??shtAi?? bAi??re mjaft e njohur edhe nAi?? ShqipAi??ri. Ajo gjithmonAi?? shfaqet seksi dhe nAi?? formAi??n e saj mAi?? tAi?? mirAi?? nAi?? fotot qAi?? poston nAi?? rrjete sociale ajo …

Artikulli i plotë »

Dy javAi?? pasi u martuan, shokon nusja e Labit, shikojeni se Ai??ka publikon e Ai??ka thotAi?? (Foto)

How to buy provera QAi??ndresa e Labit ende nuk po i harron momentet mAi?? tAi?? bukura qAi?? ndodhAi??n gjatAi?? natAi??s sAi?? dasmAi??s. Ajo nAi?? vazhdimAi??si po publikon fotografi nga ngjarja mAi?? e rAi??ndAi??sishme e saj, e nAi?? mesin e kAi??tyre fotografive janAi?? edhe personat mAi?? tAi?? dashur pAi??r tAi??. Kjo …

Artikulli i plotë »

NAi??na shokohet kur dAi??gjon Ai??farAi?? belbAi??zonte kukulla qAi?? i bleu vajzAi??s

periactin buy australia KAi??ngAi??tarja e mirAi??njohur e muzikAi??s popullore Artjola Toska, Ai??shtAi?? rrAi??fyer pasditen e sotme tek ai???Rudinaai??? pAi??r jetAi??n e saj private. NdAi??r tAi?? tjera ajo ka pAi??rmendur pAi??r herAi?? tAi?? parAi?? edhe bashkAi??shortin e saj. PAi??r mAi?? shumAi?? Artjola ka treguar pAi??r kamerAi??n edhe foto tAi?? saj me …

Artikulli i plotë »

ShkAi??ndije Mujaj ai???pa pikAi?? marreai??i??, i nxjerr gjoksin dhe ai???zogunai??i?? para publikut (Video)

NjAi?? tjetAi??r ai???skandalai??i?? i ShkAi??ndije Mujaj, pas publikimeve tAi?? shumta me fotot e saj tAi?? nxehta me tAi?? prapmet e saj, qAi?? nuk kanAi?? lAi??nAi?? vend pa u shfaqur, tani ajo tregon dhe pjesAi??n mAi?? intime tAi?? njAi?? femre. NjAi?? video sikur po reklamon vetAi??n me njAi?? veshje shumAi?? ekstravagante, …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besonit por emri i vAi??rtetAi?? i Linda MorinAi??s Ai??shtAi?? Fexhrie, por a e dini se nga cili qytet vjen?

Kush Ai??shtAi??? Nga vjen? Si quhet tamam? Ai??shtAi?? kAi??shtu apo vetAi??m po luan? Cila Ai??shtAi?? historia e vAi??rtet e vajzAi??s me Ai??ifteli? Ka kaq shumAi?? pyetje dhe shumAi?? pak pAi??rgjigje rreth LindAi??s, qAi?? disa pretendojnAi?? se quhet Fexhrije, qAi?? disa thonAi?? se Ai??shtAi?? nga rrafshi i Dukagjinit, disa nga Drenica, …

Artikulli i plotë »

Eli Fara rrAi??fehet e prekur pAi??r tAi?? bijAi??n: Nuk Ai??shtAi?? mirAi?? tAi?? bAi??hesh nAi??nAi?? nAi?? moshAi?? tAi?? re

Buy lariam uk KAi??ngAi??tarja Eli Fara ka qenAi?? e ftuar nAi?? emisionin ai???Wake Upai??? ku ka folur pAi??r jetAi??n e saj personale dhe profesionale. PAi??rveAi?? projekteve nAi?? karrierAi??n muzikore, nAi?? aspektin familjar Eli u shpreh se ka marrAi??dhAi??nie shumAi?? tAi?? ngushtAi?? me tAi?? bijAi??n, veAi?? faktit se ato duken si …

Artikulli i plotë »

Flori Mumajesi ‘fAi??lliq keq’ Elvana GjatAi??n, ja video qAi?? nuk pritej

Kantautori Flori Mumajesi ka publikuar njAi?? video qAi?? ka habitur fansat e tij. Flori ka publikuar njAi?? video e cila ishte e gjitha njAi?? kunjAi?? ndaj njAi?? personazhi qAi?? sAi?? fundmi ishte ndryshuar. Paralelisht nAi?? rrjetet sociale kAi??ngAi??tarja dhe ish bashkAi??puntorja e tij Elvana Gjata ka publikuar disa foto qAi?? …

Artikulli i plotë »
error: