ShowBizi

Si po e pA�rjeton Majk ndarjen nga e dashura (Video)

majk where to buy cheap combivent inhalers by GazetaExpress BefasishA�m, kur nA� media pA�rflitej edhe martesa dhe njA� fA�mijA� eventual pA�r A�iftin e ri tA� estradA�s Majk dhe Majlinda Zeka, si rrufe nA� qiell tA� pastA�r erdhi lajmi dhe dyshja janA� ndarA�. Fshirja e fotove tA� pA�rbashkA�ta nA� rrjete sociale …

Artikulli i plotë »

Reperi i a�?Baba Starsa�? i hapur pA�r bashkA�punim me Unikkatilin

Reperi i labelit a�?Baba Starsa�?, Onati, A�shtA� shprehur i hapur pA�r bashkA�punim me reperin e njohur Unikkatil, pavarA�sisht se dy grupet njihen si rivale me njA�ra-tjetrA�n. I pyetur nga shikuesit, nA� njA� intervistA� pA�r a�?Expressa�? tA� KTV-sA�, Onati thotA� se ka respekt pA�r reperin e njohur dhe se nA�se diA�ka …

Artikulli i plotë »

Ja qka thot Noizy pA�r lirimin e Albert Krasniqit sA� shpejti do tA� ..(VIDEO)

KushA�riri i Cozman A�shtA� liruar pasi ka vuajtur dA�nimin pasi ka plagosur me armA� Noizyn. Albert Krasniqi, i cili ka plagosur me armA� reperin e labelit OTR, Noizyn, A�shtA� liruar nga burgu. Ai ka qA�ndruar nA� burg pA�r njA� muaj, ndA�rsa me tA� dalA� ka publikuar njA� fotografi nA� Instagram. …

Artikulli i plotë »

Kur Ibrahim Tatlises i kA�ndonte Adelina Ismailit live (Video)

how much dulcolax should you take NdonA�se nA� kA�tA� video Adelina nuk kA�ndonte performanca e saj ishte fantastike Mbase disa njerA�z e kanA� harruar e disa tA� tjerA� nuk e dinA� por nA� vitin 2005, legjenda turke, Ibrahim Tatlises kishte mbajtur koncert nA� PrishtinA�. Ibrahim Tatlises, kishte marrA� nA� skenA� …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT Ja dhe pamjet Shikone gjendjen e Bleros Tronditese ..

buy ampicillin online Blero A�shtA� shtrirA� pA�rkohA�sisht nA� spitalin e PrishtinA�s pas njA� sA�mundje tA� lehtA�. KA�ngA�tari ka postuar nA� faqen e tij nA� Twitter njA� foto tA� infuzionit tA� cilin e ka marrA�, duke shkruar mbi tA� (nA� anglishte): a�?I sA�murA� sA�rish, A�ka A�shtA� kjo punA�. Kam nevojA� pA�r …

Artikulli i plotë »

Shokohet Show Bizzi : Blero Muharremi Shtrihet ne spital thuhet se ka mar …

Blero A�shtA� shtrirA� pA�rkohA�sisht nA� spitalin e PrishtinA�s pas njA� sA�mundje tA� lehtA�. KA�ngA�tari ka postuar nA� faqen e tij nA� Twitter njA� foto tA� infuzionit tA� cilin e ka marrA�, duke shkruar mbi tA� (nA� anglishte): a�?I sA�murA� sA�rish, A�ka A�shtA� kjo punA�. Kam nevojA� pA�r pushima�?. Duket se …

Artikulli i plotë »
error: