ShowBizi

MedAi??s dhe gruas sAi?? tij i publikohet njAi?? foto e pazakontAi??

cheap stromectol side Speman online purchase Luljeta PAi??rgjeqaj Ai??shtAi?? bashkAi??shortja e kAi??ngAi??tarit tonAi?? tAi?? njohur Meda, shkruan ai???Kosovarjaai???. NAi?? dasmAi??n e Labit dhe QAi??ndresAi??s, ishin tAi?? ftuar edhe Ai??ifti Meda dhe Lulja. Ku tAi?? gjithAi?? i pamAi?? se sa bukur dukeshin. Madje Ai??ifti nuk kursehej aspak, ata bAi??nin atmosferAi??n dhe …

Artikulli i plotë »

Video exluzive / Rrefehet Rasheli virgjerine e humba 16 vjeAi??e meai??i??

purchase forzest reviews Hydrochlorothiazide over the counter alternative ai???Fakti se virgjAi??ria Ai??shtAi?? mAi??suar si vlerAi?? ai??i?? thotAi?? ajoai??i?? pAi??rfshin faktin se gratAi?? ushtrojnAi?? mbi meshkujt pushtet tAi?? pafund. Kam humbur virgjAi??rinAi?? time nAi?? moshAi??n 16 vjeAi??are me njAi?? stilolaps shumAi??ngjyrAi??sh nAi?? banjo, por edhe sot ka nga ata qAi?? kAi??rkojnAi?? …

Artikulli i plotë »

Miriam Cani gjithnjAi?? e kujdesshme, por habit me pamjen nAi?? intervistAi??n e sotme / FOTO

Order rizact10 Ai??shtAi?? njAi?? ndAi??r kAi??ngAi??taret qAi?? publiku e pAi??lqen mjaft dhe projektet e saj muzikore, edhe jo tAi?? shumta, janAi?? mirAi??pritur. Miriam Cani prej 10 vitesh Ai??shtAi?? nAi?? njAi?? lidhje me kAi??ngAi??tarin po kaq tAi?? dashur pAi??r shqiptarAi??t, Alban SkAi??nderajn, me tAi?? cilin ka edhe njAi?? vajzAi?? 2-vjeAi??are. Por …

Artikulli i plotë »

Miriam Cani gjithnjAi?? e kujdesshme, por habit me pamjen nAi?? intervistAi??n e sotme

Ai??shtAi?? njAi?? ndAi??r kAi??ngAi??taret qAi?? publiku e pAi??lqen mjaft dhe projektet e saj muzikore, edhe jo tAi?? shumta, janAi?? mirAi??pritur. Miriam Cani prej 10 vitesh Ai??shtAi?? nAi?? njAi?? lidhje me kAi??ngAi??tarin po kaq tAi?? dashur pAi??r shqiptarAi??t, Alban SkAi??nderajn, me tAi?? cilin ka edhe njAi?? vajzAi?? 2-vjeAi??are. Por ndAi??rsa gjithnjAi?? …

Artikulli i plotë »

Enca dhe kAi??ngAi??tari i pAi??lqyer shqiptar nAi?? njAi?? lidhje? Ky Ai??shtAi?? detaji qAi?? e nxori zbuluar

AsnjAi??herAi?? nuk Ai??shtAi?? pAi??rfolur nAi?? mediat rozAi?? njAi?? lidhje e mundshme e kAi??ngAi??tares Enca me ndonjAi?? djalAi??. I vetmi rast ka qenAi?? ai me reperin Noizy, i cili nuk u konfirmua kurrAi??. NAi?? njAi?? foto tAi?? fundit tAi?? postuar nAi?? profilin e tij nAi?? Instagram, kAi??ngAi??tari Butrint Imeri ka pozuar …

Artikulli i plotë »

WOW! Nora Istrefi komplet cullak, kAi??shtu nuk e keni parAi?? kurrAi?? (Foto)

mycelex-g price KohAi??ve tAi?? fundit kemi parAi?? shumAi?? personazhe tAi?? zhveshura, bujAi?? tAi?? madhe bAi??ri edhe Kevina. Pas largimit tAi?? RashelAi??s pAi??r shkak tAi?? shkollAi??s, Mamaqi i bAi??ri njAi?? ftesAi?? Kevina KthjellAi??s, e cila jetonte nAi?? Itali por tani, do tAi?? qAi??ndrojAi?? kAi??tu pAi??r ai???Xingunai??? Ndoshta kjo Ai??shtAi?? bAi??rAi?? pAi??r …

Artikulli i plotë »

Ritkhehet Kallashi! ai???TAi??rbonai??? fansat me njAi?? foto nudo (Foto +16)

No prescription prednisone KAi??rcimtarja sexy Donjeta Kosumi ose siAi?? njihet ndryshe me pseudonimin Kallashi nuk ka qenAi?? shumAi?? aktive nAi??pAi??r rrjetet sociale kohAi??t e fundit. Madje asaj pAi??rpara pak kohAi??sh i kishin vjedhur edhe llogarinAi?? e Instagramit, kAi??shtu qAi?? ka hapur njAi?? tAi?? re. Me sa duket tani e ka …

Artikulli i plotë »

KAi??ngAi??tarja Eni KoAi??i e cila ishte e ftuar nAi?? ai???Xingai??? tAi?? shtunAi??n e kaluar u bAi?? pjesAi?? e njAi?? loje ku duhet tAi?? zgjidhte mes vetes dhe femrave tAi?? tjera tAi?? show-bizit se cila ishte mAi?? e bukur. Kur nAi?? ekran u shfaq Kallashi, Eni zgjodhi veten e saj si mAi?? tAi?? bukur. Pas kAi??saj nuk mund tAi?? mungonte as reagimi i Kallashit. Ajo ka postuar nAi?? profilin e saj tAi?? Snapchatit videon ku Eni thotAi?? se Ai??shtAi?? mAi?? e bukur se ajo, por pa shkuar asgjAi??. Mos vallAi?? Kallashi e ka lAi??nAi?? nAi?? dorAi?? tAi?? fansave tAi?? vendosin se cila Ai??shtAi?? mAi?? e bukur. TAi?? gjithAi?? ishim nAi?? pritje tAi?? njAi?? reagimi nga Kallashi, por kAi??tAi?? video nAi?? fakt nuk e priste askush.

KAi??ngAi??tarja Eni KoAi??i e cila ishte e ftuar nAi?? ai???Xingai??? tAi?? shtunAi??n e kaluar u bAi?? pjesAi?? e njAi?? loje ku duhet tAi?? zgjidhte mes vetes dhe femrave tAi?? tjera tAi?? show-bizit se cila ishte mAi?? e bukur. Kur nAi?? ekran u shfaq Kallashi, Eni zgjodhi veten e saj si …

Artikulli i plotë »

Mahnit bashkAi??shortja e futbollistit shqiptar, shikoni si duket nAi?? ceremoninAi?? e FIFA-s

MbrAi??mjen e sotme Ai??shtAi?? organizuar nga FIFA ceremonia pAi??r shpAi??rndarjen e Ai??mimit ai???Lojtari i Vititai??i?? dhe disa Ai??mime tAi?? tjera. Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita Lekaj nuk kanAi?? munguar sonte nAi?? ai???Fifa Football Awards 2017. NAi?? njAi?? foto tAi?? publikuar nAi?? rrjetet sociale, Leonita duket tejet …

Artikulli i plotë »

Kjo modele ua ndreq ditAi??n, e ua prish natAi??n (FOTO)

Emira Kowalska pa dyshim se Ai??shtAi?? njAi?? prej modeleve mAi?? tAi??rheqAi??se nAi?? Instagram Bukuroshja gjoksmadhe, me origjinAi?? polake-irakiane, nxjerr vazhdimisht foto joshAi??se nAi?? llogarinAi?? e saj nAi?? Instagram, e cila llogarit mbi 150 mijAi?? ndjekAi??s. Shikoni mAi?? poshtAi?? disa nga fotografitAi?? mAi?? tAi?? ai???nxehtaai??? tAi?? modeles seksi qAi?? jeton nAi?? …

Artikulli i plotë »
error: