ShowBizi

DasmAi??n e kujt e kalli mbrAi??mAi?? Leonora? (Video)

Ai??shtAi?? ndAi??r femrat mAi?? tAi?? zonjat tAi?? estradAi??s, e cila mahnitAi?? me Ai??do paraqitje, shkruan Kosovarja. Leonora Jakupi, Ai??shtAi?? ndAi??r kAi??ngAi??taret mAi?? tAi?? pAi??rfolura, si pAi??r karrierAi??, ashtu edhe pAi??r privatAi??si. Ajo Ai??farAi?? bie nAi?? sy Ai??shtAi?? edhe stili i saj, ku gjithmonAi?? lAi?? pa koment. Me linja tAi?? bukura, …

Artikulli i plotë »

Bjondja e sfidoi duke i nxjerrAi?? tAi?? gjitha sheshit, reagon Rasheli: Nuk i plotAi??sonte ai??i??

Kejvina Kthella Ai??shtAi?? vajza e cila ditAi??t e fundit ka tAi??rhequr vAi??mendjen e tAi?? gjithAi??ve pasi ekspozoi mAi?? shumAi?? seAi?? duhej nAi?? emisionin e sAi?? shtunAi??s. Ajo duket njAi?? vajzAi?? pa komplekse dhe qAi?? nuk e vret mendjen pAi??r opinionin e publikut. DiAi??ka e tillAi?? ka tAi??rhequr vAi??mendjen nga velina …

Artikulli i plotë »

VajzAi??s seksi tek ai???Xing me Ermalinai??i?? i doli ai???ai??i??ZOGUai??i?? , reagon Rasheli ja Ai??farAi?? thotai??i??

ZAi??vendAi??suesesai??i?? sAi?? Rashelit i doli ai???ai??i??ZOGUai??i??ai??i??, ja mendimi i Kolanecit pAi??r tAi??ai??i?? MbrAi??mjen e sAi?? shtunAi??s Ermal Mamaqi na prezantoi me vajzAi??n qAi?? zAi??vendAi??soi Rashel Kolanecin. Ajo Ai??shtAi?? njAi?? modele nAi?? Itali ku duhet thAi??nAi?? se Ai??shtAi?? njAi?? bionde me tAi?? vAi??rtet seksi. Ajo u prezantua me publikun si njAi?? …

Artikulli i plotë »

Keni tAi?? njejtin mendim?! 2 meshkujt shqiptarAi?? mAi?? seksi sipas Rashel Kolanecit janAi??ai??i??[FOTO]

Vajza seksi Rashel Kolaneci Ai??shtAi?? larguar nga spektakli ai???Xing me Ermalinai???, emision nAi?? tAi?? cilin u bAi?? e famshme dhe ka qenAi?? nAi?? qendAi??r tAi?? mediave rozAi??, pAi??r linjat e saj tAi?? kolme. Pas largimit nga TV Klan, nuk dihet ende se nAi?? Ai??farAi?? televizioni do tAi?? jetAi?? e ardhmja …

Artikulli i plotë »

FOTO skandaloze, velina e re e Ermalit e nxjerr nAi?? shesh ai???zogunai??i??

Pas largimit tAi?? Rashel Kolonecit si velinAi?? e emisionit ai???Xing me Ermalinai??i??, Ermal Mamaqi nuk vonoi ta zAi??vendAi??sonte. Dhe me sa duket ka goditur nAi?? ai???shenjAi??ai??i??. Cheap myambutol side Ajo qAi?? ra nAi?? sy gjatAi?? emisionit tAi?? transmetuar dje, ishte paraqitja mjaft tAi??rheqAi??se dhe provokuese e Kejvina Kthella, zAi??vendAi??suesja e …

Artikulli i plotë »

Akuzohet pAi??r operacione plastike, Xhensila i mbyll gojAi??n tAi?? gjithAi??ve me kAi??tAi?? qAi?? postoi

Ajo pos pAi??r kAi??ngAi??t e saj tAi?? suksesshme, njihet edhe si kAi??ngAi??tarja mAi?? e bukur e skenAi??s sonAi?? muzikore. Por, as ajo nuk u shpAi??toi akuzave tAi?? shumta pAi??r operacione plastike, shkruan ORAinfo. Sot, Xhensila ka postuar njAi?? fotografi nAi?? rrjetin social Instagram nAi?? tAi?? cilAi??n shihet pa grim, e …

Artikulli i plotë »

Shokon Linda Morina, ja si ka shkuar per te votuar. Shikoai??i??

ShumAi?? e komentuar pAi??r veprimet e saj, Linda Morina edhe sot ka diAi??ka pAi??r tAi?? thAi??nAi??, shkruan ai???Kosovarjaai???.Ishte shume aktive me statuse e foto nAi?? facebook gjatAi?? kohAi??s sAi?? fushatAi??. NdAi??rsa sot nAi?? ditAi??n e zgjedhjeve, Linda Morinai njoftoi ndjekAi??sit e saj se kishte votuar. Por e Ai??uditshme dukej foto …

Artikulli i plotë »

Aktorja e njohur zhvishet nAi?? skena tAi?? nxehta seksi me kolegen e saj, Ai??mend publikun (Foto/Video, +18)

Aktorja dhe modelja Gemma Atkinson u paraqit nAi?? disa skena shumAi?? tAi?? nxehta, nAi?? filmin e saj mAi?? tAi?? ri. Atkinson luan rolin e njAi?? artiste nAi?? film, ndAi??rsa puthjet e para me kolegen e saj i shkAi??mbejnAi?? mbrapa nAi?? taksi, para se tai??i??i vazhdojnAi?? ato nAi?? banesAi??. Buy prednisone …

Artikulli i plotë »

Fotot e Ai??mendurive: Yjet bAi??jnAi?? gjithAi??ka qAi?? tAi?? duken seksi [Foto+18]

TashmAi?? Ai??shtAi?? bAi??rAi?? mAi?? e lehtAi?? qAi?? tAi?? kesh njAi?? trup seksi. Kjo falAi?? ndAi??rhyrjeve tAi?? ndryshme. Yjet janAi?? tAi?? parat qAi?? nxitojnAi?? pAi??r tAi?? pAi??rmirAi??suar ose mbajtur trupin nAi?? formAi??. Ky koleksion tregon se deri ku arrijnAi?? ato pAi??r tAi?? pasur njAi?? trup seksi. Fotot vijnAi?? nga Daily Star. …

Artikulli i plotë »

Rashel Kolaneci tregon pse iku nga Ermali, i befason tAi?? gjithAi?? me atAi?? qAi?? thotAi?? (Video)

Rashel Kolaneci u largua nga emisioni Xing me Ermalin dhe ditAi??n e sotme e ftuar nAi?? ai???Pop Cultureai???, ka dhAi??nAi?? arsyet se pse Ai??shtAi?? larguar. Ajo ka habitur pak me atAi?? qAi?? ka thAi??nAi??, pasi pas njAi?? viti nAi?? emision Ai??shtAi?? shprehur se ajo qAi?? bAi??nte nuk i pAi??rshtatej dhe …

Artikulli i plotë »
error: