Sport

LAJM I FUNDIT SHOKUESE / Klubi chelsea ne zi ndahet papritur nga jeta trajneri i njohur i klubit fc chelsea / FOTO

NjAi?? lajm i trishte ka shokuar sportdashesit britanike kete mengjes.Dermot Drumi, ish-trajneri i Ai??elsit dhe Krauli TaunAi??shtAi?? ndarAi?? nga jeta pas njAi?? sAi??mundje tAi?? rAi??ndAi??. 56-vjeAi??ari ka punuar si shef i akademisAi?? te skuadra londineze si dhe ka qAi??nAi?? trajner i ekipit tAi?? dytAi?? tAi?? Ai??elsit. Drumi, pas largimit nga …

Artikulli i plotë »

Lajm i bujshAi??m/ Lorik Cana merr post tAi?? rAi??ndAi??sishAi??m nAi?? FSHF

How much toprol is safe NAi??pAi??rmjet njAi?? njoftimi, zyra pAi??r shtyp pranAi?? FederatAi??s Shqiptare tAi?? Futbollit ka komunikuar lajmin se ditAi??n e nesAi??rme nAi?? orAi??n 11:00, nAi?? sallAi??n e konferencave do tAi?? zhvillohet ceremonia e prezantimit tAi?? ish-kapitenit tAi?? KombAi??tares, Lorik Cana, si Ambasador i Grassroots-it pAi??r ShqipAi??rinAi??. NAi?? kAi??tAi?? …

Artikulli i plotë »

PAi??rsAi??ritet historia e dronit nAi?? stadium. NdAi??rpritet ndeshja nAi?? Bosnje (Video)

Diovan prices Historia e dronit pAi??rsAi??ritet, por kAi??tAi?? herAi?? jo nga shqiptarAi??t dhe as nAi?? mes tAi?? SerbisAi?? edhe pse ideja ishte e njAi??jtAi?? me atAi?? qAi?? ndodhi para tre vitesh nAi?? ndeshjen qAi?? KombAi??tarja shqiptare luante me SerbinAi?? nAi?? Beograd, ku u ngrit njAi?? dron, nAi?? tAi?? cilin valvitej …

Artikulli i plotë »

Mahnit bashkAi??shortja e futbollistit shqiptar, shikoni si duket nAi?? ceremoninAi?? e FIFA-s

MbrAi??mjen e sotme Ai??shtAi?? organizuar nga FIFA ceremonia pAi??r shpAi??rndarjen e Ai??mimit ai???Lojtari i Vititai??i?? dhe disa Ai??mime tAi?? tjera. Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita Lekaj nuk kanAi?? munguar sonte nAi?? ai???Fifa Football Awards 2017. NAi?? njAi?? foto tAi?? publikuar nAi?? rrjetet sociale, Leonita duket tejet …

Artikulli i plotë »

MA� nA� fund flet troA�! Lorik Cana zbulon sA�mundjen qA� e detyroi tA� linte futbollin

SA�mundja qA� ka detyruar Lorik CanA�n pA�r ta��u larguar nga futbolli quhet miokardi. Lajmi dihej prej kohA�sh, por jo me saktA�si dhe qendA�rmbrojtA�si e ka pranuar dhe shpjeguar nA� detaje vetA�m sA� fundmi nA� njA� intervistA� pA�r prestigjiozen franceze a�?La��Equipea�?. Ka rreth 15-16 muaj qA� e kam mbyllur me futbollin. …

Artikulli i plotë »

Isco sulmohet me thikA� nA� Izrael

ShareTweet+ 1Mail Ndeshja e mbrA�mshme e grupit a�?Ga�? midis Izraelit dhe SpanjA�s e vlefshme pA�r eliminatoret e BotA�rorit a�?Rusi 2018a�?, shumA� lehtA� ka mundur tA� kthehet nA� njA� tragjedi. Pas pA�rfundimit tA� ndeshjes qA� u takoi spanjollA�ve me rezultatin minimal 1:0, katA�r tifoz izraelit ishin futur nA� fushA�, ndA�rsa njA�rit …

Artikulli i plotë »

Momenti qA� bA�ri xhiron e botA�s, Guardiola zbulon A�farA� i tha djalit qA� mblidhte topat

ALEManchester City po kalon njA� nga momentet mA� tA� mira nA� historinA� e klubit. NA�n drejtimin e Pep GuardiolA�s, a�?QytetarA�ta�? duken tA� pandalshA�m nA� Premier League. NA� fundjavA� ata fituan thellA� 5-0 ndaj Crystal Palace, por ajo qA� bA�ri mA� shumA� bujA� ishte biseda qA� bA�ri Pep Guardiola me njA�rin …

Artikulli i plotë »

Bonucci: Ja A�farA� iu thash bashklojtarA�ve para ndeshjes me ShkA�ndijA�n

Leonardo Bonucci ka folur pas ndeshjes Milan-ShkA�ndija. MbrojtA�si ka shprehur emocionet e ndeshjes sA� parA� me kuqezinjtA�. a�?Ishte njA� emocion i madh, sidomos nA� minutat e para. Ekipi bA�ri njA� punA� tA� madhe dhe arriti njA� fitore shumA� tA� rA�ndA�sishme, qA� na bA�n ta shikojmA� tA� ardhmen me qetA�sia�?, deklaroi …

Artikulli i plotë »

Simpatizuesit e Realit dhe ManA�esterit shpallin para kohe fitoren e klubit tA� tyre nA� Shkup(VIDEO)

how much does actos cost without insurance NjA� sfidA� tejet interesante dhe e bukur pA�r ta parA� do tA� zhvillohet nesA�r nA� stadiumin a�?Telekom Arenaa�? nA� mes Real Madridit dhe ManA�ester Unitedit, ndeshje kjo e vlefshme pA�r Super KupA�n e EuropA�s pA�r klube, shkruan gazeta Lajm. Fansa dhe mbA�shtetA�s tA� …

Artikulli i plotë »
error: